Skocz do zawartości
DaraS

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo sympatyczny trailer i fajna muzyka. Oby tylko była lepiej dopracowana, niż ostatnia produkcja z Sherlockiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank kupię, poprzedniczka na ps3 bardzo mi się podobała pomimo ewidentnych braków technicznych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego nie ma jezyka pl na ps4? Na pc udalo sie dodac

Na pc są inne umowy. Też mnie to wnerwia.

Dodatkowo gry na start dużo tańsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w to ? Bo ja niestety utknąłem i potrzebowałbym pomocy .


Dobra , już chyba sobie poradziłem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłbym w to ale teraz tłukę The Wolf Among Us, a poza tym ceny trochę duże jeszcze. Biorąc pod uwagę, że nie długo wychodzi parę dobrych gier to nie mogę sobie teraz na to pozwolić. Może ktoś napisać coś o tej grze? Dobre zagadki? Warta kupienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto brać za te 37zł na promocji?

 

Jeżeli lubisz przygodówki z wieloma ciekawymi zagadkami w typowo brytyjskim klimacie, bierz śmiało. Moja kobieta ogrywała to na PS3 i była zachwycona. Przy tym tytule wskazana jest jednak bardzo dobra znajomość angielskiego, gdyż nawet ona, mimo doskonałej znajomości tego języka, miała zagwozdki w niektórych detektywistycznych sformułowaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zaawansowanego ang nie ma co podchodzić, bo klimat gry bazuje w dużej mierze na dialogach i smaczkach z nimi związanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia część miała ponoć o wiele trudniejsze zagadki, sam miałem sporo problemów .

Tak czy siak kupuję Capa puki w promo, lubie takie klimaty a ta część jest ponoć zrobiona naprawdę porządnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem problemów z zagadkami w poprzedniej części, i przy średnim ang rozumiałem prawie wszystko. W tej części jest podobno trudniej, a śledztwa zmieniły formę :), ale za 37zł to sam się chyba skuszę hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puki co ograłem tylko 1 case'a ale juz mogę coś powiedzieć .

Technicznie jest bardzo ok,chodzi płynnie grafika na dobrym poziomie zwłaszcza modele postaci .

Gameplayowo wszystko jest cacy, przesłuchania, zbieranie dowodów i poszlak, zagadki, drzewka dedukcyjne .

Swietny jest interfejs gry, menu proste czytelne i intuicyjne, podzielone na dowody/dialogi/portrety psychologiczne spotkanych postaci itd .

Przy znalezionym przedmiocie masz ikonkę "dymek" itd oznaczające że kogos można wypytać o ten przedmiot itd .

Jak coś się oznaczy zielonym ptaszkiem w świecie gry (np. skrzynia) to wiesz że zrobiłeś/znalazłeś wszystko i nie trzeba 100 razy przeszukiwać tych samych znajdziek.

Mechaniką przypomina mi bardzo LA noire .

W zależności od znalezionych dowodów i wyciągniętych wniosków(drzewko dedukcyjne) można na koniec sprowy oskarżyć różne osoby (a nawet i kilka naraz w zmowie itd)

Przejście 1 sprawy zajęło mi jakieś 3h tak więc ja będę sobie pykał 1 sprawę dziennie, fajnie to się sprawdza .

Fani takich klimatów będą na pewno zadowoleni .

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za odświeżenie tematu, ale może mi ktoś wyjaśnić jak zdobyć pucharek A Complex Mind? 2 razy przeszedłem grę, niby wszystkie rozwiązania znalazłem, a nadal mi nie wskoczył. Gra zaczyna się zwyczajnie nudzić, a to ostatni pucharek do platyny. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdej sprawie musisz po prostu dojść do wszystkich wniosków - zarówno tych poprawnych jak i błędnych(!) i podświetlić wszystkie na tym jakby ekranie DNA. Ogólnie pucharek nie do zrobienia bez poradnika z  You Tube czy PDF. No chyba, że jesteś superwymiataczem w tej grze i znasz w niej każdą sprawę od podszewki. Też mi go brakuje do platyny ale ja to odpuściłem.

 

Edytowane przez Prus89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem to z poradnikiem z gry online. I według niego miałem każde. Wchodziłem w każdy wniosek, gdzie mogłem wybrać sposób ukarania winnego i dupa. -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, sorki że nie w temacie, ale jest gdzieś wątek o Sherlock Holmes devil's daughter, bo nie mogę znaleźć? Dzięki

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bo forum umarło i nikt nie zawraca sobie teraz głowy takimi crapami. <sarkazm>

Edytowane przez Prus89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×