Skocz do zawartości
Patricko

Duke Nukem

Rekomendowane odpowiedzi

Gearbox pozwało 3D Realm za wykorzystywanie marki "Duke Nukem", która należy do nich.

Podobno szykowany był Duke Nukem w klimatach RPG, na PC i PS4.

Zapewne powstanie podoba gra, ale już nie z Dukem tylko innym herosem.

 

Źle się stało, że marka DN trafiła do gamoniów z Gearboxa, którzy poza Borderlandsem nic innego na oczy nie widzą, przez co cierpi cała masa świetnych tytułów.

O Alienach nawet nie wspominam...

 

No nic, poczekamy aż się sytuacja rozwinie, a tymczasem przenoszę do działu ogólnego Gry, bo nie wiadomo co z tego powstawnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni Duke rodził się w bólach i jak można było przewidzieć, był to fail ostatnich lat. Niektórym markom na serio powinno dać sie spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni Duke miał przyjemniejszy gameplay niż 3 ostatnie odsłony coda razem wzięte, nie był to tytuł bdb, ale w sam raz na jedno przyjemne przejście, ot takie 6/10. Fakt faktem w ogóle na niego nie czekałem, więc oczekiwań nie miałem żadnych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni Duke rodził się w bólach i jak można było przewidzieć, był to fail ostatnich lat. Niektórym markom na serio powinno dać sie spokój

 

Nie no taki fail i crap to nie był. Grało się nawet fajnie.

Powiem wiecej, bawiłem się całkiem fajnie. Do tej gry trzeba było podejść po prostu na luzie a nie oczekiwać nie wiadomo czego - by było oczywiste, że wielka produkcja na miarę starego DN3D (adekwatnie do epoki) to nie będzie bo to niemożliwie.

Czekam jednak na nowego Duke i liczę, że znowu będę się dobrze bawił.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×