Skocz do zawartości
erte

FIFA 2014 World Cup Brasil

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam że nie spodziewałem się tak fajnej odsłony. Gra moim zdaniem różni się dość mocno od FIFY 14 pod względem gameplaya. Jest dużo szybsza, podania przypominają mi PESA, inna kamera + ładna oprawa. Swojej ceny gra nie warta, ale kto wie jak przyjdzie czas mundialu czy się nie skuszę :D

P.S
Jutro peeesik ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po trailerach spodziewałem się dużej ilości ulepszeń, i że gra będzie wyglądała podobnie do wersji next genowej, ale bardzo się rozczarowałem :P To jest praktycznie to samo co poprzednie gry na PS3. Gra mi się jakoś tak inaczej niż na PS4, mam wrażenie że tempo jest wyższe i łatwiej grać z kontry, Ale to trzeba pograć więcej żeby coś powiedzieć. Tak więc demo utwierdziło mnie w przekonaniu że World Cupa sobie nie sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja spokojnie poczekam i koło września/października wciągnę z allegro za 50zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra powinna kosztować 129 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że nie jest zła... jakby była w formie dlc za 60-90 to bym sobie ją sprawił, a tak to raczej sobie odpuszczę... Po Mundialu wyrwie się ją za śmieszne pieniądze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra powinna kosztować 129 złotych.

 

Zgubiłeś po drodze przecinek. ;) Powinna kosztować max 1,29 zł ... A i to byłoby za dużo. Zdaję sobie sprawę, że nastały nowe czasy i przerażająca większość gier zmierza w stronę każuali, ale tak chamskiego arkejdu w grze piłkarskiej to ja od lat nie widziałem. Demko WC odpaliłem chwilę po zagraniu pierwszego meczu w plusowego PESa. I o ile PES był zwyczajnie drętwy, choć prędkość poruszania się grajków odzwierciedla dość dobrze, tak to, co dzieje się w tym demie, to jest jakaś kpina. Kogoś zdrowo popieprzyło przy ustawianiu tempa gry, które z prawdziwą piłką nie ma nic wspólnego. Ponadto piłkarze nie różnią się wzrostem i posturą nawet w minimalnym stopniu. Odróżniają ich tylko gęby i numery na koszulkach. A, no i kolory korków. Menu gry jest nad wyraz oczojebne i po kilku chwilach nie mogłem na to patrzeć, choć to akurat kwestia gustu. Gameplay do niczego.

Ostatnie pełnoprawne odsłony FIFY chłonąłem jak gąbka, ale tego gówna kijem nie tknę.

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę podzielam Twoje zdanie Matheo. Może z jedną małą różnicą, bo w wersji WC poprawili wychodzenie zawodników do piłki i nie ma już miliona spalonych przy każdym podaniu mijającym linie obrony. Poza tym to tylko przyspieszona FIFA 14. Dodatek do gry byłby jak dla mnie wart może 50 zł. Ale osobna gra jest dla mnie nic nie warta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się 14 znudziła po 2 miesiącach sprzedałem a teraz znowu bym sobie pograł to wolę już WC kupić niż 14 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy gra będzie dostępna przed premierą np. MM, Saturn itp. ?? 

Jak ktoś by miał cynka to niech da znać dzięki !!!! ;)

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. Wie ktoś może czy jest już gdzieś dostępna gra w Poznaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak Panowie kupujecie tą grę? Bo ja się chyba skuszę bo według mnie po Mś to już ta gra będzie miała inną atmosferę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kupie około września jak używki będą śmigać na allegro za 50 zeta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gracie tryb Online Fifa World Cup to z kim najczęściej gracie?Ja od premiery cały czas trafiam na takich rywali(Niemcy,Hiszpania,Włochy,Argentyna,Brazylia) nawet jak wybrałem zespół pół gwiazdkowy to koleś grał Włochami.Macie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×