Skocz do zawartości
PLasgoogle

Screenshoty&Video

Rekomendowane odpowiedzi

Też kiedyś coś takiego składałem 4fun tylko,że z Battlefield 3 :biggrin:

Wrzucam filmik o karabinie szturmowym AEK-971,tak jak niektóre osoby prosiły obadałem który zestaw wydaję się być najbardziej optymalny.

A jak myślisz, żeby np z krótkiej broni filmik wrzucić np Compact 45?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej jakiś mecz pistol only by trzeba zagrać bo pistoletem posługuje sie tylko w sytuacjach "podbramkowych" :) Sam używam CZ-75 (o ile dobrze pamiętam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej jakiś mecz pistol only by trzeba zagrać bo pistoletem posługuje sie tylko w sytuacjach "podbramkowych" :) Sam używam CZ-75 (o ile dobrze pamiętam)

W tej grze czasami pistolet może wygrać z AR xD Więc powinieneś dać radę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy z Ps4 da się już jakoś zgrywać filmiki, żeby je jakoś posklejać?

Da się tylko trzeba je nagrac za pomocą przycisku Share,wysłać na np.Facebook,pobrać na komputer i edytować według swoich upodobań.

Edit.Sorry nie widziałem,że już ktoś odpowiedział :)

Edytowane przez PLasgoogle
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki. O tym nie pomyślałem. A jaki program polecacie do edytowania filmików?

Sony Vegas Pro 12 lub Sony Movie Studio

Edytowane przez YouTookMyCookie
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak ktoś jeszcze nie widział to zapraszam.

 

BF4 montage: SV-98 Tribute & some actions 

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz nerwy chłopie latać za typami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może tak właśnie powinno sie podchodzić to tej gry to znaczy z dystansem(bo jest głupia[w obecnym stanie]).Dzisiaj postanowiłem pograć M4 i mimo WSZYSTKO grałem na dużym podboju i stwierdzam,że mapy z podstawki z paroma wyjątkami nie nadają sie do grania jako zwykły,mały człowieczek z M4.Filmik fajny,pierwszy raz od jakiegoś czasu śmiałem się z tej gry.Już zapomniałem jakie to uczucie :D

Człowiek cały czas dostaję szału przy tej gierce

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie tak hehe ,ale sądzę że jest jeszcze kilka broni których wgl nie próbowałem a mają potencjał np.SAR-21 i AK-12,ale z uwagi na to,że zdecydowanie częściej gram inżynierem to karabinki są w pewnym sensie "ważniejsze"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się zmobilizuje to do końca tygodnia być może skończę M4(nawiasem mówiąc jest to broń która sprawia mi ogromne problemy,ale chyba dzisiaj odkryłem magiczny setup).Generalnie rzecz biorąc strzelanie seriami do mnie nie przemawia,ponieważ ja lubię czasem strzelać w stylu spray & pray :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się męczyłem strasznie, dopiero po zamocowaniu kompensatora zamiast muzzle break zacząłem trafiać, do tego chwyt pochylony i jakoś można grać, m16a4 było dużo łatwiejsze w obsłudze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwyt Pochylony postawiłem na starcie ze względu na tryb ognia,ale z doborem dodatku na lufe miałem problem.Ze względu na niski Odrzut wertykalny hamulec odpada,więc zostaje Kompensator lub Tłumik dźwięku.Z tlumikiem grało mi sie nawet dobrze,ale nadal czegoś brakowało.Po założeniu tlumika prędkość wylotowa kuli zabiła sens strzelania na dystans.Teraz zostało zdecydować pomiędzy kompensatorem a wolnym miejscem.Jutro będę porównywać te dwie opcje,jednak już teraz skłaniam sie do tej drugiej,zobaczymy co z tego będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×