Skocz do zawartości
PLasgoogle

Screenshoty&Video

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,po wczorajszej awanturze pomyślałem,że niektórym mogłoby przeszkadzać rzadkie bo rzadkie,ale wstawianie filmików itp.w głównym temacie ,więc pomyślałem,że warto jest zrobić oddzielny temat.Szczególnie,że teraz każdy z użytkowników Playstation 4 ma możliwość nagrania video i być może chciałby się czymś z nami podzielić.

 

Oczywiście w związku z wczorajszą dyskusją pozwoliłem sobie wprowadzić zmiany sugerowane przez niektórych użytkowników naszego forum i w tym miejscu chciałbym przy okazji poprosić osoby które obejrzą filmiki o opinie na temat m.in przedstawiania danych itp.

 

Wersja pozbawiona pewnych "mankamentów",której finalny obraz jest związany z waszymi opiniami.

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PLasgoogle spoko poradnik tylko całość jak dla mnie zbyt sztywno przedstawiona. Jesteś zbyt jakby to napisać grzeczny w tym filmiku. 

 

A skoro ruszyłeś z tematem filmików i screenów to zapraszam na FB klanu The Most Dangerous.  https://www.facebook.com/pages/The-Most-Dangerous/108083662582468

 

Zaczynamy grać w BF'a wiec możecie liczyć na materiały naszych klanowiczów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PLasgoogle spoko poradnik tylko całość jak dla mnie zbyt sztywno przedstawiona. Jesteś zbyt jakby to napisać grzeczny w tym filmiku. 

 

A skoro ruszyłeś z tematem filmików i screenów to zapraszam na FB klanu The Most Dangerous.  https://www.facebook.com/pages/The-Most-Dangerous/108083662582468

 

Zaczynamy grać w BF'a wiec możecie liczyć na materiały naszych klanowiczów. 

A wlasnie mi sie podoba takie stonowane gadanie. Nie lubię jakiś narwańców ,a tutaj przyjemnie obejrzałem cały filmik . Czekam teraz na inne giwery....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka dykcja i stonowanie głosu mi się zalaczyla jak u jakiegoś profesora/wykładowcy,hehe :)

Momentami nawet ciut śmieszne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny poradnik. Keep them coming :) Przyda nam się temat z filmikami z BF4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Karabin Szturmowy FAMAS

Edytowane przez PLasgoogle
  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram tylko(no prawie) wsparciem i używam ciężkich giwer,ale obejrzałem z ciekawości poradnik i przyznam,że robi pozytywne wrażenie-krótko,zwięźle i na temat,bez wodotrysków i takich tam...Może z czasem znajdzie się ktoś kto stworzy poradnik dotyczący np.pkp,m249 i innych "świnek".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie takie poradniki uważam za najlepsze i takie staram się stworzyć.Krótko,zwięźle i na temat.W battlefield 4 bardzo mało gram wsparciem,ale może się przekonam,myślę że jak odblokuje jakieś sensowne giwery to można coś wykombinować.

Osobiście na PS4 unikam dominacji,ale jakby zebrać 10 osób to można jakieś 5 vs 5 w swoim gronie zorganizować,czekam na prywatne serwery.

Edytowane przez PLasgoogle
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



kamper i znikajacy typ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Only in battlefield :D

Edit.Sorry zapomniałem jeszcze w serii Crysis były takie cuda,może przenieśli do bf'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamper i znikajacy typ

lol :) .Tez mialem cos podobnego tyle ze sama broń biegala po mapie , Typ mial 32-1 na koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol :) .Tez mialem cos podobnego tyle ze sama broń biegala po mapie , Typ mial 32-1 na koniec

No takie cos się zdarza ale zazwyczaj na początku z tego co zauważyłem więc może ogarniał a zabił Cię tak na początku ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No takie cos się zdarza ale zazwyczaj na początku z tego co zauważyłem więc może ogarniał a zabił Cię tak na początku ? 

nie , całą runde tak biegal . pod sam koniec ja go zabilem i stad miał ten 1 /32 kille

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dziś można usłyszeć legendy,że w Battlefield 3 na PS3 też byli niewidzialni ludzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś podobnie na metrze,ale mogłem używać tylko kosy :D a przeciwnicy mnie nie widzieli :) już nigdy więcej nie czułem sie tak swobodnie na tej mapie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co zrobiłbyś może AEK'a ? Bo ja nie ogarniam kompletnie tych parametrów  a nim trochę rzuca jak się walczy na dalsze dystanse byłbym dozgonnie wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plasgoogle jakim karabinem/karabinkiem sprawdzanym do tej pory ubijasz najwiecej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aeka nie opanujesz tak jak w bf3 gdzie był najlepszą bronią. teraz strasznie nim podrzuca, trochę w nim pozmieniali. jest tylko dobry na krótki dystans i bliżej mu do np mp7. ale filmik byłoby fajnie obejrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No filmik fajny i przydatny na dodatek :) a co do aek'a ale sentyment zostaje haha :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×