Skocz do zawartości
PLasgoogle

Screenshoty&Video

Rekomendowane odpowiedzi

Okej, to może mała porcja ode mnie w wersji pół żartem pół serio :)

Pozdrowienia dla wujka Songa Szyszkojada

https://youtu.be/KhUuCPggMsE

Umiem blokować boczne kosy i co mi zrobisz?

https://youtu.be/w-p7eSVIE-0

Polskie drogi nadal niebezpieczne

https://youtu.be/3WzfPnbvGA0

Śmierć komunistycznym kamperom!

https://youtu.be/lBWhBgxM2Ys

Deliszys

https://youtu.be/2zr4vAj_r20

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha polskie drogi <3

Solidny wjazd z TV missle równiez. 

 

Wczoraj zrobiłem swój ostatni montaż z BF4 - przynajmniej taki jest plan + odstawić gierkę na zawsze albo na jakiś czas. Więc taką pamiątkę dla siebie przygotowałem :biggrin:

Nie ma żadnego intro & outro. Same mięso. Proste cięcia, dynamiczne/szybkie akcje, subtelna kolor korekcja oraz kozacka muza od Caspiana. 

Żaden klip nie jest przyśpieszony, jest za to kilka slow-mo.

 

Usiądźcie wygodnie i delektujcie się, filmik jest długi bo ma 11:37 min. Polecam oglądać do końca.

Wiadomo, 1080p60.

 

 

Enjoy :biggrin:

Edytowane przez ezils
  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty filmik, jeden z lepszych jaki widziałem. Do tego super pasująca muzyczka. Niestety mogę dać tylko jednego lajka. Film godny zakończenia Twojej przygody z bf4. Szacun :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem akcje pierwsza klasa.. tylko, że to z PC a nie PS4.. Zrób to samo padem to będziesz kozak.. na konsoli gra jest dużo wolniejsza i nie tak dynamiczna jak to co widać na filmiku w/w. Ale nie powiem miło się oglądało..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli masz noobskiego auto-aima :P

Wydaje Ci się, że bardziej dynamiczna bo tutaj masz video w 60FPS, a konsola nagrywa tylko w 30FPS.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzisiaj odpaliłem BF'a po pewnym czasie rozłąki to coś czuje że nawet ostatniego filmu z niego nie zrobię tylko zwyczajnie przestane w to grać he he.Akcje dobre,momentami tak ładnie DMG wchodził że aż żal mi to porównywać do obecnego stanu na konsolach.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy ? Gra sie teraz lepiej czy gorzej ze już nie planujesz w to grać ? I o jakim stanie na konsolach mówisz ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za komentarze/opinie. Miło :) 

Ogólnie to gra na PC jest wg mnie trudniejsza niż na konsolach. Dla wielu z Was wydaje się dynamiczniejsza i słusznie. Po 1. gram na FOV 90 co już samo w sobie stwarza iluzję szybszego biegania etc. Poniżej  to za wolno dla mnie :P 60 fps raczej tutaj nie ma znaczenia, przy 30 też jest dynamicznie, ale mniej płynnie.

Na konsolach nie ma możliwości aby tak grać, nie masz takiej precyzji na padzie. Chociaż mamy jednego gościa w klanie/plutonie, który gra na PC/padzie - wcześniej cisnął na PS4. No i nie powiem, gra dobrze :D

Wiem jak gra wyglada i chodzi na konsolach, niestety w porównaniu do PC to jest naprawdę gorzej i tutaj rozumiem PLasgoogle. Oczywiście na PC też nie zawsze jest tak kolorowo. Wszystko zależy od serwera, nawet jak masz łącze 70 MB i dobre jakosciowo (chociaż to nie o predkosc, a jakosc chodzi przede wszystkim) to gdy serwer ziemniak - zapomnij o dobrej grze. Detekcja hitów, hitboxy, lagi, opóźnienie. To się zdarza. Ja mam średnio 50 ms, 4-5 Mb download, 1 Mb upload. Neostrada. Gram przeważnie na niemieckich serwerach, tickrate 30, niekiedy 60. Ale wiekszosc akcji na tym pierwszym. Bugów dużo nie mam, gra się bardzo przyjemnie. Ten cały tickrate i tak nie naprawia problemów za bardzo. Jak serwer jest dobry to zauwazysz roznice, a niekiedy maszyna nie wyrabia i 60-120 hz psuje gre tak naprawde. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy ? Gra sie teraz lepiej czy gorzej ze już nie planujesz w to grać ? I o jakim stanie na konsolach mówisz ?

Mam na myśli framerate i ogólną słabą wydajność serwerów na która mam dowody żeby nie było że plotę głupoty.Ja takie akcje jak kolega z PC zamieścił na filmiku robię (oczywiście mniej spektakularnie "wolniej") tylko w dni jak przypadkowo wszystko działa.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje kolejne wypociny. Zapraszam do komentowania ;D

To na myszce?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mieczu świetlnym :D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie takie rzeczy się na padzie robiło.Kwestia czasu spędzonego w grze,niezależnie od rodzaju kontrolera,daje dużą przewagę.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wiadomo, tylko wiele osób chwali się tutaj swoimi "wypocinami" podczas gdy naparzają na myszkach. Dla mnie osobiście granie na myszce na konsoli to porażka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wiadomo, tylko wiele osób chwali się tutaj swoimi "wypocinami" podczas gdy naparzają na myszkach. Dla mnie osobiście granie na myszce na konsoli to porażka...

możesz podać przykłady tych osób czy tylko piszesz, żeby napisać???

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak dla większości. Ale delikatne sugerowanie że kolega z filmiku robi to na myszce jest nie fair. Z PLGooglasem mamy wspólnych znajomych koksów i doskonale wiemy jak można wymiatać na padzie. Hektolitry godzin na serwerach dają gigantycznego skilla, A jak ktoś ma jeszcze super refleks i jest zgrabny w palcach, to nie musi używać myszki . Szczerze mówiąc, od grania na myszce jeszcze większy ubaw mam z typów którzy puszczają pw z wyzwiskami : grasz na myszce, tylko dlatego że ktoś mu wbił ze dwa razy adwersarza. Ogólnie imo temat zastępczy, tak naprawdę tych myszkowców jest malutki ułamek spośród normalnych graczy. Większym problemem są lagi .

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat na tym filmiku to raczej wyraźnie widać, że kolega używa pada, przy myszce celownik porusza się zupełnie inaczej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Z PLGooglasem mamy wspólnych znajomych koksów ...

napisz konkretnie, że chodzi ci o mnie ;)
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Cię w znajomych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×