Skocz do zawartości
PLasgoogle

Screenshoty&Video

Rekomendowane odpowiedzi

Mtar pierwszy?

 

 

Według mnie tak hehe ,ale sądzę że jest jeszcze kilka broni których wgl nie próbowałem a mają potencjał np.SAR-21 i AK-12,ale z uwagi na to,że zdecydowanie częściej gram inżynierem to karabinki są w pewnym sensie "ważniejsze"

 

A byłem przekonany, że najlepszy jest Ace 52 CQB ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny poradnik dla snajperów - w ogóle na tym kanale znajdziecie sporo ciekawych tutoriali i omówień. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to turbulencje są przecież. XD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w ostatnim patchu dodano pewnie "Realism 4.0" - fell the power of the wind!

 

W moim przypadku prawie każda gra na serwerze z liczbą graczy powyżej 30 tak wygląda. Czasami zaczyna się spokojnie i jest płynnie ale koniec końców następuje "Wind of change" i wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa.

Jeszcze trochę i przed rundką w BF4 będzie trzeba sprawdzać pogodę na jakichś serwisach internetowych albo słuchać prognoz Pana Kreta jak jeszcze siedzi w norze na Woronicza.

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Z każdym patchem wprowadzamy co raz więcej rzeczy, które mają dodać jak najwięcej realizmu rozgrywce i urozmaicić grę na tych pięknych mapach. Wraz z Naval Strike dodamy 4x Paracel Storm (tylko pod inną nazwą) bo wiemy jak lubicie tą mapę. Pomimo, że czas goni staramy się zaimplementować ficzer, który zmiecie konkurencje z powierzchni nomen omen ziemii. Mianowicie podczas wiejącego wiatru, drobinki piasku i kurzu będą wpadać w oczy naszemu żołnierzowi przez co celowanie będzie trudniejsze. A silne huragany z nad morza chińskiego będą miotały little birdami jak halny liśćmi. A to nie wszystko. Dlatego stay tuned, i do zobaczenia on the Battlefield! Hooya!

Edytowane przez Entliczeq
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominacja, Golmud Railway, kilka niezłych akcji, 36-9 :)

Edytowane przez Lijon
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekiedy się przydaje :) Wszystkie bronie mam ustawione pod Conquest, jak gram w dominację to nie chce mi się ustawiać.

Teraz latam z SG553 - ten to dopiero kosi :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

...

Teraz latam z SG553 - ten to dopiero kosi :)

 

 

:D tez tak mysle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym razem bez lagów :)

kakaroto jakie mapy/tryby/miejscowki polecasz na dalekodystansowe snajpienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mekong, ognista burza, linia kolejowa, pasmo ałtaju. na pewno odpadaja : operacja blokada, fabryka,

jakims ekspertem nie jestem ale na tych mapach w miare ok mi idzie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swiezy kilsstreak kilkoma bronmi

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak cały czas :biggrin: :biggrin: :biggrin:

to się nazywa: mieć oczy w doopie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bug w grafice/wyświetlaniu, ostatnio na poście na BL nawet DICE się jakoś do tego odniosło. Po prostu na jakiejś zasadzie dane u Ciebie na ekranie nie pokrywają się z tym co się dzieje na prawdę. Ale trawa dobrze się teraz wyświetla, także nie wiem czemu narzekasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swiezy kilsstreak kilkoma bronmi

mam dwie rady uwagi do tego filmiku.

1 jak cie konczy magazynek w karabinie i przeciwnik jest dosyc blisko to wolisz przeladowac albo granatem rzucic. Dlaczego? Wyciagniecie pistoletu i dobicie takiego jest znacznie szybsze i pewniejsze.

2 moze sie czepiam, ale dlaczego grasz dominacje, a nie tdm? W zalaczonym filmiku flagi w ogole cie nie interesuja. Mapy na tdm sa takie same, wiec dlaczego?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dwie rady uwagi do tego filmiku.

1 jak cie konczy magazynek w karabinie i przeciwnik jest dosyc blisko to wolisz przeladowac albo granatem rzucic. Dlaczego? Wyciagniecie pistoletu i dobicie takiego jest znacznie szybsze i pewniejsze.

2 moze sie czepiam, ale dlaczego grasz dominacje, a nie tdm? W zalaczonym filmiku flagi w ogole cie nie interesuja. Mapy na tdm sa takie same, wiec dlaczego?

Dzieki za rady, Z tymi granatami i przeladowaniem jeszcze nie ogarniam, Od niedawna gram w FPSy i czasem ciezko zachowac zimna krew :D

Co do dominacji to przewaznie przejmuje cele albo kraze w ich poblizu ale tutaj zdecydowana przewaga druzyny przeciwnej i koncowka meczu zawazyla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na TDM grają raczej niskie poziomy, ciężko tam o pomoc zespołu typu Heal, Ammo. Na Dominacji już w tej kwestii jest lepiej. Sam gram oba tryby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dwa poradniki od ptfo.pl

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×