Skocz do zawartości
PLasgoogle

Screenshoty&Video

Rekomendowane odpowiedzi

Kurna , a mi coraz bardziej brakuje tego nagrywania jakie macie na ps4. Wczoraj jetem zrobiłem multikilla i roadkilla za jednym podejściem. No aż się prosiło nagrać film z tej fartownej akcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma okoni co ubolewać, Te nagrywanie działa jak chce a nie jak my chcemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna , a mi coraz bardziej brakuje tego nagrywania jakie macie na ps4. Wczoraj jetem zrobiłem multikilla i roadkilla za jednym podejściem. No aż się prosiło nagrać film z tej fartownej akcji :)

dzisiaj sie mocno zirytowałem. gram mekong. w 15 minut miałem 6 strzałów z  wiecej jak 500 m , z tego dwa z rzędu i jeden cel w ruchu. i co? nagrało mi poprzednią runde :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak musieli się zirytować ci co dostali te strzały. Wyzywanie od kamperów itd. Tak że sprawiedliwość musi być.

Edytowane przez kyron
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sami też kampili ze snajperką więc powinniśmy być kwita :P , a filmiku szkoda :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potyczka na TDM

nie powiesz, ze na youtube zaznaczyles redukcje drgań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#UP Coś tam zaznaczyłem, ale co to Ci nie powiem bo nie wiem...nie znam się:P Ale chyba tak bo oryginalną wersją tak nie "kołysało".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem właśnie pytać czym Ty to Fiodor nagrywałeś :D. Efekty 3D normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki tam kolejny montaż :)

 

Tutaj dziwny spawn za linią wroga :blink:

Edytowane przez Lijon
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie sie ogląda.Jakich dodatków uzywales do SG553?Bo widzę ze bardzo skuteczne ustawienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompensator + chwyt składany. Trzeba tylko panować nad odrzutem w górę - jak strzelam ciągłym to lewy analog lekko w dół ciągnę i jest ok.

Muzzle break (który powinien pomagać przy odrzucie w górę) pomaga minimalnie, nawet tego nie czuć, i tak podciąga w górę. Biegam z kompensatorem bo chociaż na boki mniej rzuca :) Broń trochę trudna w użyciu ale jak się nabierze wprawy to kosi nieziemsko.

Edytowane przez Lijon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

keep on running - minuta dominacji na sportowo :biggrin:

Edytowane przez bany1987
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradnik dla trybu dowódcy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem,chyba kupię pełne odblokowanie snajpera i też będę "prosem" :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co kupować to odblokowanie? Co ono daje? Wszystkie snajperki ? Czy jeszcze wszystkie dodatki do nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki żart z mojej strony jeśli chodzi o kupno dodatku-sama broń to nie wszystko,trzeba mieć jeszcze pojęcie o tym jak z niej korzystać ;)-ja nie mam,w 90% gram wsparciem i tu czuję się najlepiej.Jeśli chodzi o Twoje pytanie to zakup pakietu daje bronie i ulepszenia z podstawki nie daje za to z dodatków do gry.

Mimo wszystko(bez zbędnej wazelinki) naprawdę widać Twoje ogranie klasy snajpera-szacun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj w sumie tylko na dwojnogu sciagam. Skila to ma ktos Kto normalnie biega i strzela do wszystkiego co się rusza :) ale ta jedna akcja gdzie na 7 strzalow 5 zabijam i mam jedna asyste zaliczona jako zabicie to mi wyszla :d

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj w sumie tylko na dwojnogu sciagam. Skila to ma ktos Kto normalnie biega i strzela do wszystkiego co się rusza :) ale ta jedna akcja gdzie na 7 strzalow 5 zabijam i mam jedna asyste zaliczona jako zabicie to mi wyszla :biggrin:

Filmik mjodzio. Szkoda że krótki :sad: . Przyznaj się , dla zmontowania tych kilku akcji męczyłeś się pewnie cały dzień :biggrin: ;)

A już na poważnie, właśnie poobijałem się w firmie trochę czasu i postanowiłem poszukać sobie jakiegoś fajnego polskiego jutubera. Kilku znalazłem ( chwalić przez grzeczność nie będę), natomiast stwierdzam że niestety ludzie nie mają samokrytyki. Ja wiem że jest demokracja i w internet każdy ma prawo wrzucać co chce, ale niestety niektóre filmy są t r a g i c z n e ! Począwszy od jakości, wadach wymowy, stanie upojenia, kończąc na skillu . Naprawdę zastanawia mnie (za przeproszeniem) ludzka głupota , jak można wstawiać film z poradami i mądrościami , kiedy podczas 10 minutowego nagrania robi się wynik K/D 0.3 a skill ledwo dotacza się do 100 pkt. Już odpuszczam gimbazę bo to inne pokolenie, ale zastanawiam się po co ludzie dorośli w wieku ok 30 lat robią z siebie pośmiewisko ( próbując na swych filmikach wyglądać profesjonalnie).

Oczywiście nie piję tu do żadnego z autorów w/w filmów. Akurat te mi się podobają i fajnie się je ogląda i słucha :)

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malutki killstreak na TDM ode mnie. Zdążyłem zapisać filmik (pierwszy od x czasu co chciałem się zapisał) i synek rozłączył mi kabel od neta a ładnie się zapowiadało :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×