Skocz do zawartości
PLasgoogle

Screenshoty&Video

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik mjodzio. Szkoda że krótki :sad: . Przyznaj się , dla zmontowania tych kilku akcji męczyłeś się pewnie cały dzień :biggrin: ;)A już na poważnie, właśnie poobijałem się w firmie trochę czasu i postanowiłem poszukać sobie jakiegoś fajnego polskiego jutubera. Kilku znalazłem ( chwalić przez grzeczność nie będę), natomiast stwierdzam że niestety ludzie nie mają samokrytyki. Ja wiem że jest demokracja i w internet każdy ma prawo wrzucać co chce, ale niestety niektóre filmy są t r a g i c z n e ! Począwszy od jakości, wadach wymowy, stanie upojenia, kończąc na skillu . Naprawdę zastanawia mnie (za przeproszeniem) ludzka głupota , jak można wstawiać film z poradami i mądrościami , kiedy podczas 10 minutowego nagrania robi się wynik K/D 0.3 a skill ledwo dotacza się do 100 pkt. Już odpuszczam gimbazę bo to inne pokolenie, ale zastanawiam się po co ludzie dorośli w wieku ok 30 lat robią z siebie pośmiewisko ( próbując na swych filmikach wyglądać profesjonalnie).Oczywiście nie piję tu do żadnego z autorów w/w filmów. Akurat te mi się podobają i fajnie się je ogląda i słucha :)

okoni po czesci  sie z toba zgodze ze jest duzo chlamu na youtube i nie tylko Polacy. Ludzie wrzocaja czesto na probe zeby sprawdzic jak to wyjdzie.  Czesto spotyka sie to z krytyka i dzieki temu niektorzy wyciagnaja wnioski z popelnianych bledow. Ze 100 kolesi ktorzy zaczynaja streamowac moze 2-3 bedzie mialo stalych widzow. Najbardziej denerwuja mnie ludzie ktorzy streamuja bo sobie mysla ze zrobia na tym niewiadomo jakie kokosy czy stana sie popularni. Przedewszystkim liczy sie pasja. 

Edytowane przez bany1987
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę sie przyznać ze uśmiechnięty byłem gdy czytałem słowo pasja,ale 90% ludzi na których trafiam na np.Twitch ma jakieś "dotacje" i ludzie dają im pieniądze,to jest gorsze niż przysłowiowa "PAN DA"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Rafał, ja nic nie mam do ludzi którzy świetnie robią (przede wszystkim) komentarze ( bo wiadomo że 10 min filmu da się skręcić z tygodnia grania) i biorą za to kasę od sponsorów. W końcu poświęcają swój cenny czas i sprzęt. Dzięki dotacjom z reklam mogą szlifować swój talent :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak,ale na platformie twitch dużo ludzi gra (pomine brak jakichkolwiek umiejętności i rozeznania) i ze tak powiem dlubie w nosie,albo sie drapie i co ded'a mowi only shit..i co ma największe branie?Granie snajperem :) I zapamietajmy ze nadawanie na żywo nie wymaga przygotowania,montażu,ogólnie wymaga tylko przygotowanie pod względem technicznym tj. Żeby było dobre łącze i żeby wszystko było dobrze ustawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcja PTFO.pl skierowana do wszystkich domorosłych filmowców :)

Dla zainteresowanych opis pod filmem. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TombRaider Def Edi bug.

 

 

I jeszcze jeden

Edytowane przez Kenet
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach zadośćuczynienia za offtop :P


Walki w 1 klatce :)  na sekundę - każdy to zna.



Lucky Shot :)
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te powiadomienia w prawym górnym rogu możesz wyłączyć w opcjach. Są trochę rozpraszające, bez nich gra się imo lepiej  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te powiadomienia w prawym górnym rogu możesz wyłączyć w opcjach. Są trochę rozpraszające, bez nich gra się imo lepiej :)

wiem.. ciągle o tym zapominam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sic! Ten kolo to jakiś Diabeł jest :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samolocik vs C4 = BOOM :)

Bardzo ładna i niecodzienna akcja, gratulacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna akcja ode mnie tym razem coś grubszego :) 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×