Skocz do zawartości
xenomorph

How To Survive

Rekomendowane odpowiedzi

HOW TO SURVIVE


 


HowToSurvive.jpg


 


 


Nowa gra, która swoją premierę miała 06.11.2013r.


Producent Eko Software, a wydawca 505 Games.


Jest to zręcznościowa gra akcji, w której naszym głównym celem jest przetrwanie


na jednej z czterech wysepek, na których aż się roi od masy zombiaków (10 różnych rodzai). Do dyspozycji mamy jedną z 4 postaci.


Na wyspach mamy 9 gatunków zwierząt, na które polujemy, 20 gatunków roślin, którymi się żywimy i leczymy, oraz innych znalezisk, z których


wykonujemy przeróżne narzędzia, materiały i broń, wytwarzamy i ulepszamy strzały. Broń jest podzielona na kilka klas i rodzai, od zwykłego kijka, bumerangu,


poprzez maczety, miecze, łuki, pistolety, miotacze ognia, etc. Mamy 33 umiejętności do wyuczenia się. 40 misji, 8 wyzwań i dwa stopnie trudności (Normal i IronMan).


 


Najważniejsze, że możemy grać online, lub na kanapie i przejść grę wspólnie. Cała masa zabawy i niezła dawka humoru.


Przy cenie w granicach 40pln( 39,53pln) dla Plusa 35,58pln.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się w to gra, przyjemnie? Słyszałem opinie o wersji na pc, że to straszna kicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na PC, ale na konsoli się gra bardzo fajnie.

Gram z żoną, jak już wspominałem i jej także się bardzo podoba.

Zresztą to jest druga gra, po Dead Nation, w którą gra z chęcią.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak multi w tej grze? Jest to kampania/fabula czy jest tryb sandbox? I czy tam buduje sie jakies obozowisko czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem jak multi, bo gramy tylko z żoną na dwa pady, ale w każdej chwili można grę zacząć samemu, a potem kontynuować razem,

ale druga postać nie będzie miała wtedy odpowiedniego levelu.

Można powiedzieć, że jest to swego rodzaju sandbox, nie jest liniowy jak Dead Nation, bo można śmigać po wszystkich czterech wyspach,

jak tylko się je oczywiście odkryje. Nawet przed samym zakończeniem gry, można spokojnie łazić wszędzie.

Obozowiska również występują, oprócz rozpalania ogniska, czy pobierania wody ze studni, są specjalne zamykane pomieszczenia, w których

spokojnie możemy spędzić noc i naładować pasek Tiredness. Pasków zresztą jest 4.

pierwszy z życiem, drugi z głodem, a trzeci z pragnieniem.

 

 

P.S. zresztą co tu dużo mówić, jest demo grywalne, w którym ze wszystkim można się zapoznać. Do czego zachęcam.

 

Pozdrawiam :cool:

Edytowane przez xenomorph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×