Skocz do zawartości
Patricko

Killzone: Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

Juz dawno zaliczylem, mozna robic pojedyncze rozdzialy i najlepiej zacząć od tego co wygląda jak mapka slumsy z multi (chyba piąty).

Dzięki za wskazówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając ponad 100h w multi zaczęło mnie to trochę męczyć i przechodzę na BOTy boostując wyniki do ostatniego trofika. To co przeżyłem starając się zabić tymi 2 małymi dronami (tak dwoma bo mam też pakiet buntownika, a tam wlicza się zabicia do drona dla klasy Zwiadowca) to dramat. Kilka dni zabijałem tylko w ten sposób każdym z nich i nabiłem do każdego po około 100-120 killi. I tak dużo bo sporo teraz noobów więc się udało. Generalnie to mamy bodajże 14 zdolności razem z pakietem buntownika. Samemu bez żadnego boosta zrobiłem 9. Najszybciej oczywiście wchodzą zdolności podstawowe jak Taktyczne echo u zwiadowcy, tarcza u Assulta i leczenie u Supporta. Bardzo szybko również wpada stawiania Spawn Beacon'a i Stun Blast. Zabicie mając niewidzialność to też nie jest jakieś ciężkie. Da się zrobić. Trzeba tylko cierpliwości. Najgorsze (przynajmniej dla mnie) to zdecydowanie zabicie z Drona Powietrznego. 400 killi ustawił jakiś sadysta bo gdy tylko ten dron się pojawia to wszyscy automatycznie go ściągają. Skrzynia z amunicją to też dla mnie ciężkie bo mało kto z niej korzysta i mimo że została znerffiona do 150 to i tak jest ciężko. Może tylko przypomnę, że akurat w tej grze jak w żadnej innej gram dla trofeów i jak skończyłem jakiś skill z którym nawet super mi szło to zmieniałem zabijam praktycznie tylko w te sposoby które są podane, Ponad 100h na liczniku jest ciężko, ale już dociągnę do końca i zacznę grać na luzie. 

Także moja rada jak ktoś celuje w platyne - czeka cie kolego ciężka droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Został mi ost trofik z dodatku buntownik. Przejście gry na najwyższym poziomie z 3 zyciami. Rozumiem ze podczas jednego przejścia gry mozna zginać Max 3 razy pozniej gra jest resetowana do pierwszego lvl?? Ktos ogrywał te trofeum? Bardzo prosze

O rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Został mi ost trofik z dodatku buntownik. Przejście gry na najwyższym poziomie z 3 zyciami. Rozumiem ze podczas jednego przejścia gry mozna zginać Max 3 razy pozniej gra jest resetowana do pierwszego lvl?? Ktos ogrywał te trofeum? Bardzo prosze

O rade

Ale który trofik dokładnie? Mówisz o tym?

 

 

40S4046c6.png Like a Boss

Finish the campaign in Elite mode

 

Tutaj nic nie ma o ukończeniu gry na najwyższym poziomie z 3 życiami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opisie nie, ale elite mode jest najwyższym poziomem trudności z trzema życiami i brakiem checkpointow. Gra ma kilka irytujących momento które i na normalnym poziomie mogą wnerwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rób kopię save'a na pendrive albo chmurę i po sprawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o ten trofik. Czyli po chapterze bede musiał zgrać save na pena tak? Bo rozumiem ze to sa 3 życia na cała gre?? Loooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, po każdej misji sobie zgraj save, a jak padniesz to backup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema mam taki problem wbiłem juz ponad 1mln punktów a trofika nie ma, jest na to jakaś rada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema mam taki problem wbiłem juz ponad 1mln punktów a trofika nie ma, jest na to jakaś rada?

Kiedyś było tak, że tylko punkty na oficjalnych meczach Guerilla się liczyły. Grałeś z botami??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×