Skocz do zawartości
Patricko

Strider

Rekomendowane odpowiedzi

uxsyx5r.jpg

Szybki, dynamiczny i efektowny taki jest Strider Polecam wszystkim spragnionym staro szkolnych produkcji...

Szybki Trailer dla spragnionych informacji

http://www.ign.com/videos/2014/02/18/strider-launch-trailer

I
mały cytat na zaostrzenie apetytu:

"...Twórcy pozostali wierni podstawowym rozwiązaniom poprzednich odsłon. Grafikę wykonano w pełnym 3D, ale mechanizmy rozgrywki są dwuwymiarowe. Zabawa sprowadza się głównie do eksplorowania pełnych przeszkód poziomów oraz walce z hordami nieprzyjaciół. Szczególny nacisk położono na system sterowania. Umożliwia on błyskawiczne wyprowadzanie skomplikowanych manewrów akrobatycznych i ataków. Możemy m.in. biegać po ścianach, walczyć w powietrzu, odbijać mieczem kule, podpalać wrogów oraz korzystać z pomocy sojuszniczych robotów...."



"...Jednocześnie twórcy nie zapomnieli o wprowadzeniu nowych rozwiązań. Zamiast statycznej serii poziomów gra oferuje nieliniowy świat złożony z połączonych ze sobą map. Gracze otrzymują sporą swobodę w wyborze kolejności eksploracji lokacji. Wraz z postępami w rozgrywce Hiryu będzie uczył się nowych umiejętności, które pozwolą na powrót do odwiedzonych wcześniej miejsc i dotarcie do niedostępnych przedtem sekcji...."

Zapraszam do dyskusji na temat gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ukończyłem gierkę,fajna odskocznia od tytułów AAA.Gra jest dość krótka,ale za satysfakcjonująca jeśli chodzi o gameplay.Duża paleta kolorów może odstraszać na początku,ale jak się już przyzwyczai człowiek to gra pokazuje pazur.

Polecam ją każdemu,w szczególności że była za free w plusie :)

 

Teraz zabieram się za speed runa.

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prawie za 1 razem zrobiłem ten czas co niezbedny do trofeum ale zabraklo mi chyba z 5minut przez ostatniego bossa za dlugo mi zajal. Generalnie gierka fajna ale nie chce mi sie drugi raz w nia grac ani robic100%. W sumie milo spedzony czas jak na gierke z plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ale co chwile padałem i zanim zabiore się za speed runa musze odczekać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przed chwilą wpadła platyna,dokładny czas speed runa miałem 02:21:24.Dwa dni zajęło mi splatynowanie tej gierki,i uważam ze to nie był stracony czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuję zebrać wszystkie znajdźki, ale za cholerę nie wiem jak wrócić do lokacji Undeground. Mógłby ktoś pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuję zebrać wszystkie znajdźki, ale za cholerę nie wiem jak wrócić do lokacji Undeground. Mógłby ktoś pomóc?

 

 

Processing.A tak dokładnie to Undergound Citizen camp i cały czas w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×