Skocz do zawartości
Patricko

Thief

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie ukończyłem gre. Nie wpadło mi wszystkie kolekcje jak i tajne obszary a robiłem to z poradnikiem. Rozumiem ze w mieście tez sa znajdzki do dozbierania na zasadzie wolnej gry? Prosze o pomoc osoby które wbily platyne w thiefa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w mieście musisz odszukać ukryte miejsca (prowadź listę żeby się nie pogubić) oraz odszukać 'znajdźki'.

Najtrudniejsze trofeum to Finders Keeper w którym musisz znaleźć wszystkie ukryte miejsca (73).

Nie da się sprawdzić jakie miejsca znalazłeś a jakie nie, więc jeśli do tej pory nie szukałeś ich w misjach z jakimś poradnikiem musisz praktycznie przejść wszystkie misje jeszcze raz.

Tutaj bardzo dobry poradnik: http://www.playstationtrophies.org/forum/thief/227550-thief-trophy-guide-road-map.html#post4301872

Prowadź dokładną listę dla tego trofeum, bo jak ominiesz jedno miejsce nie ma jak sprawdzić które i musisz znowu zaczynać od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko miałem z poradnikiem misje i te ukryte miejsca. Pytanko. Zabrałem wszystkie kolekcje w misjach i 27 w mieście, lecz dalej mi brakuje kilku. Tez tak miałeś??:o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos wytłumaczyć mi jedno trofeum, czytałem w necie ale wszystko po eng.. Chodzi o zrobienie na złoto wyzwań złodziejskich. 10 juz mi zaliczyło , chodzi o te głowy. Czy muszę kilka razy przechodzić misje ta same i raz zabijać a raz nie czy jak bo nie rozumiem tego wymagania ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, w każdej misji możesz zdobyć kilka wyzwań ale niektóre się wykluczają i nie da się zrobić wszystkiego.

Jeśli masz w jakiejś misji zdobyte 2 wyzwania i przejdziesz ją jeszcze raz i zrobisz jedno wyzwanie to te poprzednie wyzwania zostają skasowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde.. Rozumiem. Mozesz mi powiedziec co muszę zrobić aby wbić to złoto tutaj? Dzieki za pomoc kolego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legenda w skórze.

Btw wlasnie zobaczyłem ze jakieś tajne obszary pominąłem w misji.. W mieście wszystko odkryte. Sa gdzies zaznaczone misje po przejściu całej gry? Od razu powiedz mi jak wbić trofeum co napisałem u gory teraz jak bede powtarzał wszystkie misje aby odblokować obszary to od razu zrobię to za jednym zamachem. Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok niby lapie. To sa te zadania z głowami. Ale jednego nie kumam mam 11/31 czy jakos tak zaliczonych wyzwań. Ale gdy przechodziłem jeszcze raz mapkę np 1 lub 2 z trybem predatora to znowu dodaje mi i ubywa .. Zadania wzajemnie sie wykluczają .. Nie wiem jak to zaliczać na złoto. Brąz za 10 juz mam.. Ale złoto za 24? :0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos pomoc? mam problem taki sam jak kolega wyzej. Teraz przechodzilem ost level 8, 3 pozycje zostaly ladne wbite, zabicie 14 wrogow, zostac niezauwazonym no i nie odniesc obrazen.. zaliczylo mi tylko jedno zabicie wrogow i mam 11 zlecen na 35 ( wymagane do zlota tylko 25). Przechodze misje to jedno zalicza zas drugie odejmuje i tak w kolko.. moze mi ktos pomoc, bede wdzieczny. nie wiem jak ja mam to wbijac aby zaliczyc te 25 zlecen zlodziejskich.. ;///

 

Jacku wbiles juz to trofeum? 

Edytowane przez Armani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektore nawet jak teoretycznie wbijesz to Ci nie zaliczy jezeli przeszedles misje w inny stylu (np. drapieznik). Najlatwiej ten trofik wbic robic misje od klientow, tj. Od Ectora i Vittariego (jakos tak). Sa one dosyc szybkie i latwo zebrac wszystkie przedmioty. Po nich wystarczy juz tylko kilka ze zwyklej fabuly i trofeum zaliczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, trzeba za pierwszym razem wszystko zbierac, o po powrocie do misji sie wszystko zeruje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×