Skocz do zawartości
Ttweak

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki, pamietaj, ze jak bedziesz chcial kontynuować to Ci pomoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś by chciał przetesotwać Final Fantasy XIV ARR to teraz ma możliwość - 14 dniowy Trial dla wszystkich do 20 lvl.

 

gdl.square-enix.com/ffxiv/inst/ffxivsetup_ft.exe'>Tutaj! macie link do downloader'a. Polecam serwer Moogle.

Edytowane przez Reku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz w opcjach żeby pokazywali hp przeciwnika ?

Mam mam tylko obok paska z HP pokazywana jest w liczbach jego ilość w procentach. Przydatne przy wyższych Dungeonach gdzie np boss po dobiciu np 60% hp robi jakiś atak czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednocześnie pod koniec miesiąca wystartuje darmowy tydzień dostępu do Final Fantasy XIV: A Realm Reborn niezależnie od platformy. Tutaj nie ujawniono zbyt wielu szczegółów, ale jeśli się nic nie zmieni, to za darmo zagramy w okresie 22 sierpnia - 1 września.

 

 

Opłaca się pobierać? Trofea zostaną? Trochę droga subskrypcja to nie wiem czy będę kontynuować grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednocześnie pod koniec miesiąca wystartuje darmowy tydzień dostępu do Final Fantasy XIV: A Realm Reborn niezależnie od platformy. Tutaj nie ujawniono zbyt wielu szczegółów, ale jeśli się nic nie zmieni, to za darmo zagramy w okresie 22 sierpnia - 1 września.

 

 

Opłaca się pobierać? Trofea zostaną? Trochę droga subskrypcja to nie wiem czy będę kontynuować grę.

Gra jest niesamowicie grywalna. Bierz i ciesz się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45zł za miesiąc to jeszcze nie taka tragedia jeżeli chodzi o abonament. Ważne żeby mieć z kim grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45zł za miesiąc to jeszcze nie taka tragedia jeżeli chodzi o abonament. Ważne żeby mieć z kim grać.

45zł? Ja myślałem że trzeba ciągle płacić 135 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu 135zł ? przecież tyle to gra/klucz kosztuje...prepaid wychodzi 45zł miesiecznie albo 90zł za 60 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś by chciał przetesotwać Final Fantasy XIV ARR to teraz ma możliwość - 14 dniowy Trial dla wszystkich do 20 lvl.

 

Tutaj! macie link do downloader'a. Polecam serwer Moogle.

 

Ten trial to tylko pc czy na ps4 tez jest taka opcja? Chetnie bym przetestowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pre-paid nie wychodzi tak drogo, ostatnio kupiłem na allegro 60 dni za 73.99.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - robię ATME dla paladyna i przez przypadek jedną atmę usunąłęm (discard) teraz za cholere nie chce mi wpaść. Jest z tego jakieś wyjście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktoś ogarnąć gierke na sam początek? Chodzi mi o ten darmowy tydzień. Ile w nim mogę zrobić? Jeżeli wybiore jakąś postać to do niej jest klasa przypisana czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktoś ogarnąć gierke na sam początek? Chodzi mi o ten darmowy tydzień. Ile w nim mogę zrobić? Jeżeli wybiore jakąś postać to do niej jest klasa przypisana czy jak?

Chyba do 20 lvl można dobić. Nic trudnego. Gra nie jest skomplikowana. Przy każdej nowej pierdolecie wyskakuje Ci obszerne objaśnienie więc pogubić się nie będziesz mógł, a co do postaci do zaczynasz na startowej klasie którą wybrałeś, a po dobiciu do 10 lvl już możesz zmieniać jak chcesz. Możesz na jednej postaci mieć każdą klasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktos czy mozna ten darmowy tydz. na ps4 ogarnac jakos? Bo w psn nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba do 20 lvl można dobić. Nic trudnego. Gra nie jest skomplikowana. Przy każdej nowej pierdolecie wyskakuje Ci obszerne objaśnienie więc pogubić się nie będziesz mógł, a co do postaci do zaczynasz na startowej klasie którą wybrałeś, a po dobiciu do 10 lvl już możesz zmieniać jak chcesz. Możesz na jednej postaci mieć każdą klasę.

Jak po angielsku, to on tego nie ogarnie :biggrin:

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po angielsku, to on tego nie ogarnie :biggrin:

Masz racje, ciebie po angielsku nie ogarnę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, ciebie po angielsku nie ogarnę :)

Zjadlo mi litere, a Ty i tak tego nie ogarniesz :D  Swoja droga jest jakis roczny abonament? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjadlo mi litere, a Ty i tak tego nie ogarniesz :biggrin:  Swoja droga jest jakis roczny abonament? :biggrin:

Masz odpowiedz wyżej, 30 lub 60 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiadomo cos o tym trialu dla posiadaczy ps4 bo zagralbym chetnie i zobaczyl a nie bede kupowal zeby sie przekonac czy mi sie spodoba czy nie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w FF:ARR grają ciągle ludzie? Jak wygląda sytuacja na serverach? Ciekawi mnie czy jest coś, co zatrzymuje graczy po wbiciu max lvl'u na kilku klasach i zdobyciu end-game gear'u, czy może Ci co zdobyli już prawie wszystko co się da najzwyczajniej odeszli. Uwielbiam świat Final Fantasy, w betę na ps3 zagrywałem się bez umiaru i zastanawiam się czy nie zacząć przygody na PS4, tym bardziej że ma teraz wejść nowa klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×