Skocz do zawartości
Sushi

Rugby League Live 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć najlepsza obecnie gra rugbowa. Sam zagrywam się od kilku dni i gra się bardzo przyjemnie.

Ktoś z forum grywa?

Można się ustawić na wspólne meczyki, czy po prostu podyskutować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto? Jak patrzę na filmiki to mam wrażenie, że szkoda czasu. Nawet w naszej lidze drużyny lepiej się zachowują, a przepisy to twórcy chyba wymyślili własne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, pierwsza rugbówka, w którą gram, więc ciężko mi porównywać. W jakichś recenzjach usłyszałem, że ponoć najlepsza ze wszystkich dostępnych.

Zwróć uwagę, że to jest rugby league, 13-osobowe, które u nas w ogóle nie istnieje (za google: pierwszy mecz w Polsce rozegrano w lipcu 2013) - zasady się zapewne różnią od 15, stąd kwestia z przepisami.

Nie wiem jaką rolę w 13 odgrywają młyny, ale pewnie nie są symboliczne, tylko są dość istotnym elementem gry - niestety tutaj zostały potraktowane po macoszemu - drużyna wrzucająca piłkę zawsze ją wyciąga, a gracz nie ma w młynie na nic wpływu.

Oprócz młynów brakuje też możliwości ustawiania jakichś zagrywek, robienia choćby loopów lub krzyży. Póki co gram na najłatwiejszym poziomie (w sumie jest ich 4 lub 5) i mimo, że czasami uda się przebiec całe boisko jednym zawodnikiem sprzedając blachy na prawo i lewo, to fun z gry jest. Po pierwszym sezonie będę szedł z poziomem w górę, więc pewnie będzie większe wyzwanie i po początkowych batach jeszcze większy fun.

 

Nie namawiam, nie zniechęcam, pooglądaj gameplaye, recenzje i zdecyduj. Jeśli kupisz, to koniecznie się odezwij, będzie można zagrać po sieci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×