Skocz do zawartości
pack

Wolfenstein: The New Order

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Wrażenia z początku kampanii:

 

 

Jakoś nie jestem przekonany, podoba mi się wplecenie w gameplay elementów old-schoolowych, ale to co najważniejsze w shooterach, czyli sam gunplay wydaje się jakiś nieciekawy i bez emocji, a przecież Wolf z 2009r był pod tym względem rewelacyjny. Oby wypuścili demko jakieś.

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

-THIS GAME IS 60 FPS on all systems [oldgen/nextgen, PS4 confirmed 1080p60]

-Only SP, 15h+ campaign

-Made by Riddick/Darkness 1 devs, large focus on characters/story

-Continuation of the storyline from first Wolfenstein3D

-Hard-hitting sober storyline + crazy 90s gameplay

-Tech tree unlocks with the use of in-game challenges, viable stealth, non-regenerative health

-BJ can dual-wield snipers

-Gibs. Like "brains being thrown out from skulls" gibs.

-Nazi's have landed on the Moon

-Fuck the Moon

:)

 

http://www.youtube.com/watch?v=yPOT3m8z3q8

 

 

wolfenstein_the_new_order_big_by_digi_ma

 

Fps w starym stylu.

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj nie spodziewałem się aż takiego mordowania, a po materiałach wiem że chce zabijać szwabów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer ->

 

 

 

 

PS.Wygląda zachęcająco,ciekawe jak z długością kampanii będzie.może się skuszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy filmik z komentarzem, koleś dobrze gada, szczególnie tekst o wpychaniu multika do każdej gry na siłę :) Szykuje się czarny koń 2014 r., kto wie może nawet kandydat do GOTY?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Posłuchajcie reszty. :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz, ponieważ gra zapowiada się bardzo dobrze dziwi mnie cena, w pre-orderze można wyrwać ją nawet za 199 zeta. Podobnie miała się sprawa z Thief'em, gra zapowiadała się na mega fajną a cena w dniu premiery była mocno niższa niż standardowe gry na ps4. Obym się mylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to wersja PS3 po tyle chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz, ponieważ gra zapowiada się bardzo dobrze dziwi mnie cena, w pre-orderze można wyrwać ją nawet za 199 zeta. Podobnie miała się sprawa z Thief'em, gra zapowiadała się na mega fajną a cena w dniu premiery była mocno niższa niż standardowe gry na ps4. Obym się mylił.

Ceny zagranicą normalne, w przypadku Thiefa tam tez było tanio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale 209.90 to nie jest 199 więc dobrze się orientuję, na dodatek ultima daje chyba bez bety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedomek1, nie ma problemu. Mam dobre serce i pozwalam Ci wpłacić resztę brakującą do 259 zł, na moje konto:) Dla kolegów z forum wszystko:) Oferuje swą pomoc również każdemu innemu z równie poważnym problemem, który powoduje zapewne bezsenność i nocne moczenie, no bo jak można dać za dobrą grę mniej niż 259 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie reszty. :)

 

 

Zajebiście się będzie przy tym szlachtować przeciwników...

Zresztą, cały OST już mnie kupił :)

 

 

update: Panowie, mam pytanie przy okazji - ktoś z Was robi pre na Ultimie? Cenę mają dość atrakcyjną (niby bez dostępu do bety, ale nie jest mi to potrzebne), ale nie wiem jak z ich wiarygodnością/terminowością, bo dawno nic tam nie kupowałem...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelka te piosenki, nadają jeszcze bardziej old-schoolowy a nawet arcade'owy charakter gry. Jeszcze miesiąc! Mam nadzieję, że singiel będzie co najmniej na 8-9h, plus jakieś znajdzki i długa lista trofków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra zapowiada się rewelacyjnie, czuć klimacik. Preorder zamówię w ultimie za pobraniem, mam nadzieję, że przyjdzie o czasie. Obserwując ich FB raczej wszystko na premierę wysyłają, ogólnie to od wydawcy zależy wszystko.

Kod na bete ma być w każdym pudełku chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat starych wolfów wylewa się z ekrany no i wielkim plusem jest fakt że już widać że nie będzie to trigger happy moron game.

W końcu ktoś postanowił zrobić dobrego fps'a bez samoodnawiającego się hp.

Oby reszta twórców gier też wróciła do starego i dobrego rozwiązania.

 

Nie wiem jedynie czemu ta gra na pierwszy rzut przypomniała mi o Bioshock: Infinite.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat starych wolfów wylewa się z ekrany .

Nie chcę się czepiać ale o które stare wolfy ci chodzi? Wolf 3D, Castle of Wolf czy ten ostatni, co się po takim ciasnym miasteczku pomyka? Każda  prezentuje inny poziom techniczny i dzieli je kilka rat różnicy. Chyba, że o czymś nie wiem.

Edytowane przez Alpaczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam, czy doczekam się w końcu czegoś świeżego na PS4 a nie w kółko coś co już znamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się czepiać ale o które stare wolfy ci chodzi? Wolf 3D, Castle of Wolf czy ten ostatni, co się po takim ciasnym miasteczku pomyka? Każda  prezentuje inny poziom techniczny i dzieli je kilka rat różnicy. Chyba, że o czymś nie wiem.

 

Wolf 3d i RTCW...może i dzieli je mase czasu ale dalej mamy w nich sprawdzoną formułę no i w porównaniu do trzeciego wolfa, tutaj nie będzie przesadzenia z siłami nadprzyrodzonymi.

 

@up Nie liczył bym że szybko się to zmieni...twórcy wolą jechać na oklepanych już do bólu markach jak Uncharted ponieważ wiedzą że to się sprzeda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×