Skocz do zawartości
pack

Wolfenstein: The New Order

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko wyobrazcie sobie Cod lub BF bez tego jakze malutkiego dodatku jakim jest multi 

W starciu z dwoma powyższymi tytułami, żaden multi nie ma szans na jakieś większe i dłuższe zainteresowanie (nie mówię o przyjemności z rozgrywki), więc nie ma powodu na marnowanie czasu i środków na jego tworzenie + późniejsze utrzymanie serwerów. Lepiej skupić się na dopracowaniu singla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Są gry wybitnie tylko i wyłącznie pod multi jak CoD czy Battlefield oraz gry które skupiają się na singlu to widać przecież na co deweloperzy stawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wyobrazcie sobie Cod lub BF bez tego jakze malutkiego dodatku jakim jest multi 

W BFie to akurat single jest dodatkiem, warto pamiętać, że w pierwszych odsłonach tej serii był tylko tryb sieciowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę skusiłem się na grę, piwo pomogło :P

Widzę że gra gameplaowo lepsza niż WD bo tam nie wiadomo czego się spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 All Hail Machine Games za stworzenie prawdopodobnie najlepszego fps'a na stara i nową generację który na dodatek będzie posiadał oldschoolowy pasek HP. Rządy samoregenerującego się idiotycznie życia, mogły by się już skończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wofl będzie z polskimi napisami???

 Rozumiem Że kolega wyżej już ma tą przyjemność katować się??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolega wyżej tylko spamuje zdjęciami i innymi duperelami...
Gra będzie miała polskie napisy...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na gafie już wrzucają screeny z gry (ps4)

14214992214_332b55f2d7_o.png

14211876151_d93da75865_o.png

 

Wygląda ładnie :]

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik ten sam co rage'u idtech 5, pewnie jeszcze trochę doprawiony więc na pewno będzie całkiem spoko, do tego 60 fps i 1080p za co duży plus dla devsów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to ocenić...sam nie zwracam uwagi na grafikę, więc dla mnie to wygląda bardzo dobrze. Wiadomo w porównaniu do gier z PC to pewnie wygląda słabo ale nie o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie ludzi na gafie wydają się potwierdzać moje obawy, gunplay podobno niezbyt miodny i frajda ze strzelania wypada blado w porównaniu do chociażby RAGE. Także nie ma się co napalać, trzeba poczekać na recenzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rage miałem ten problem że gra przypominała pod względem strzelania Crysis 2. Ładowaliśmy do przeciwników jak do worka po ziemniakach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie ludzi na gafie wydają się potwierdzać moje obawy, gunplay podobno niezbyt miodny i frajda ze strzelania wypada blado w porównaniu do chociażby RAGE. Także nie ma się co napalać, trzeba poczekać na recenzje.

A znowu osoby streamujące grę na PS4, wypowiadają się pozytywnie o gameplayu i samej mechanice, ale wiadomo to zawsze subiektywne odczucia. Jutro dorwę swoją kopię to sam się przekonam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Angelus tak sa Polskie napisy. A nawet momentami Polskie dialogi :>> 

@brzmiwtrzcinie jesli gunplay to chodzi o zachowanie przeciwnikow jak dostaja od nas strzaly to faktycznie jest to strasznie lipne i nienaturalne. W ogole porownujac do jakis nnych FPSow np Crysis czy Killzone to dla mnie strasznie slabo graficznie wypada ten Wolf jesli chodzi o ps3. Moze na ps4 bedzie ladniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem maila z GO że moja kopia została wysłana kurierem, dzisiaj po pracy powinienem już katować grę. Zaraz na forum podzielę moimi się spostrzeżeniami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trochę już pomęczyłem nowego Wolfa, więc parę przemyśleń - tak w skrócie...

 

- Graficznie dupy nie urywa, ale jest ładnie (coś w stylu Thief'a) i płynnie - framerate nie spada nawet przy większych zadymach,

- Konstrukcja poziomów to typowy korytarzyk, ale można w niektórych miejscach wybrać odrębną drogę,

- Jak to w staro-szkolnych grach bywa - amunicja, apteczki, broń i pancerz, walają się w ilościach hurtowych pod nogami, jedynie znajdźki (sporo ich jest) wymagają niekiedy polizania ścian,

- Wrogowie nie są specjalnie inteligentni (gram na średnim poziomie), jednak potrafią zaskoczyć - jak strzelimy im w nogę, to siadają na zadku i walą dalej z automatu, potrafią także położyć się na ziemi i z tej pozycji prowadzić ostrzał,

- Voice acting (także te polskie głosy) brzmi nieźle,

- Ten 5 GB patch, aktualizuje funkcje sieciowe (można grać bez tego) i dostajemy coś w postaci rankingu globalnego (podobnie jak w Slepping Dogs) - czyli ilość zabójstw, użycie konkretnej pukawki, itp.

 

Może to mylne odczucie, ale póki co, gra strasznie mi przypomina serię Call of Duty (to nie zarzut) - ogólnie: konstrukcja misji, przerywniki, mechanika (strzelanie, poruszanie) i jest nawet osobnik w stylu kapitana Price'a...

 

Na chwilę obecną, wystawiłbym tej produkcji ocenę między 7-8/10. GOTY to raczej nie będzie, ale porządny powrót do korzeni (i porządna produkcja) jak najbardziej - coś jak ostatni Tomb Raider :)

 

@update - parę "biednych" screnów i filmik który nagrałem podczas rozgrywki - jak chcecie więcej to się pstryknie...

 

2mwh0jm.jpg

 

23ixkz5.jpg

 

Wolfenstein_ The New Order_20140520142901.mp4

Edytowane przez kloose
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę już pomęczyłem nowego Wolfa, więc parę przemyśleń - tak w skrócie...

 

- Graficznie dupy nie urywa, ale jest ładnie (coś w stylu Thief'a) i płynnie - framerate nie spada nawet przy większych zadymach,

- Konstrukcja poziomów to typowy korytarzyk, ale można w niektórych miejscach wybrać odrębną drogę,

- Jak to w staro-szkolnych grach bywa - amunicja, apteczki, broń i pancerz, walają się w ilościach hurtowych pod nogami, jedynie znajdźki (sporo ich jest) wymagają niekiedy polizania ścian,

- Wrogowie nie są specjalnie inteligentni (gram na średnim poziomie), jednak potrafią zaskoczyć - jak strzelimy im w nogę, to siadają na zadku i walą dalej z automatu, potrafią także położyć się na ziemi i z tej pozycji prowadzić ostrzał

- Voice acting (także te polskie głosy) brzmi nieźle,

- Ten 5 GB patch, aktualizuje funkcje sieciowe (można grać bez tego) i dostajemy coś w postaci rankingu globalnego (podobnie jak w Slepping Dogs) - czyli ilość zabójstw, użycie konkretnej pukawki, itp.

 

Może to mylne odczucie, ale póki co, gra strasznie mi przypomina serię Call of Duty (to nie zarzut) - ogólnie: konstrukcja misji, przerywniki, mechanika (strzelanie, poruszanie) i jest nawet osobnik w stylu kapitana Price'a...

 

Na chwilę obecną, wystawiłbym tej produkcji ocenę między 7-8/10. GOTY to raczej nie będzie, ale porządny powrót do korzeni (i porządna produkcja) jak najbardziej - coś jak ostatni Tomb Raider :)

 

 

 

 

Jak na razie dupy nie urywa :) znowu karmili nas ładnymi filmikami a wyszedł graficzny średniak. Poziomy trudności to jakaś kpina, zacząłem od "dawać ich" a teraz myślę żeby włączyć "uber" bo ten "jestem wcieleniem śmierci" to też żadne wyzwanie, no i ten patch który będzie mi ściągać 20 godzin hehee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać bez niego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ja zawsze odpalam najwyższy poziom trudności, ale tu na Uber jest chyba jednka za ciężko trochę:p Chociaż dawno nie grałem w żadnego FPP, moze dlatego :)

Grafika bardzo średnia. Irytuja przejscia z gry w filmiki króciutkie, różnica jest wtedy mega widoczna. Mogli je zrobic na silniku.

Baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dużo do znalezienia i odblokowania:)

Dla łowców chyba latwa platyna.

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To jeszcze parę screenów i trochę dłuższy filmik (85MB) Wolfenstein_ The New Order_20140520150536.mp4

 

29zpt8g.jpg

 

Z dubeltówką można się poczuć niczym Booker DeWitt w Bioshocku :)

 

2ecmeq9.jpg

 

kcjp5j.jpg

 

Gra czasami ma problemy z detekcją kolizji i fizyką truposzy ale nagminnie to nie występuje...

 

rhtteb.jpg

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem gierę parę godzin temu, nawet nie wiem ile zapłaciłem. Wszedłem do sklepu, zobaczyłem że leżą na półce, podszedłem do lady i mówię "Wolfensztejn for Pi Es Tri, plis."

Koleś kładzie na ladzie gierkę i obok śliczny czerwony steelbook, z którego oczu nie zdjąłem wbijając pin. Podzielę się wrażeniami jak odpalę gierkę za jakiś czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×