Skocz do zawartości
DaraS

Call of Duty: Advanced Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie patche, masakra co oni zrobili. Nie wiem co jest grane ale gra od początku mi tak nie lagowala. A kill camòw nie oglądam bo szlag mnie trafia jak widzę o ile szybciej widzą mnie przeciwnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż bezlitośnie gracie Call of Duty: Advanced Warfare (PS4)? Producent ma dla Was niespodziankę za Wasze oddanie.

Pierwszego grudnia w okolicach godziny 15:00 czasu polskiego każdy z graczy będzie miał szansę na pozyskanie specjalnego prezentu. Mowa tutaj o wyposażeniu „Niggerian Command”, które będzie dostępne do zdobycia poprzez zrzuty zaopatrzenia.

Oznacza to oczywiście, że będziemy musieli trochę pograć, aby uzyskać prezent, gdyż całkowicie darmo nic nie dostaniemy.

Wyposażenie jest podziękowaniem od Sledgehammer Games za nabycie Call of Duty: Advanced Warfare (PS4) i grę w pierwszych tygodniach od wydania.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego największe turnieje odbywają się na lanach. Tam nie masz problemów z połączeniem. Domi nie gra się na klanówkach. W Bo2 nikt już tego nie grał, w Ghosts z przymusu. Za dużo w tym trybie kampy. HP, CTF i SND to najbardziej emocjonujące tryby, teraz prosy widzę grają jeszcze Uplink.

Nie marudź Regi na połączenie i na innych ludzi na pubie że nie grają objective bo na to nigdy nie bedziesz miał wpływu. Jak chcesz grę bez lagów to pozostaje ci singiel albo zakładaj team i śmigaj po lanach :)

Na dedykach też są lagi i problemy z połączeniem. Wszystko zależy od dystansu jaki dzieli cię z dedykiem.

Może nie na temat ale dużyByk wystąpił na YouTubie u Yoshiego :biggrin:

Ale rozumiem Byka, gdyż kiedyś miałem okazję grac przeciw yoshiemu w BlackOps2 i skubaniec jest cholernie trudny do ubicia, chociaż wychodzi z gry jak nie ugrywa wyniku Youtubowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość youtuberów wstawia tylko filmiki jak im dobrze poszło, a chyba największej łajzie w ta grę zawsze trafia się mecz, kiedy wszystko się układa, jest mega połączenie i każdy mu pod muszkę włazi na strzała.

 

Jak chce się pooglądać prawdziwych graczy to tylko na twitchu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość youtuberów wstawia tylko filmiki jak im dobrze poszło, a chyba największej łajzie w ta grę zawsze trafia się mecz, kiedy wszystko się układa, jest mega połączenie i każdy mu pod muszkę włazi na strzała.

 

Jak chce się pooglądać prawdziwych graczy to tylko na twitchu.

polecisz jakichś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie specjalnie. To znaczy nie jest to zbyt popularna gra jeśli chodzi o oglądalność, przez co brakuje osobowości. Po prostu oglądaj akurat tego co ma największą widownie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty: Advanced Warfare wkrótce z trybem Exo Zombies

 

 

 Twórcy poinformowali właśnie, iż możliwość starć z nieumarłymi pojawi się w grze na początku przyszłego roku. W styczniu pojawić ma się pierwszy dodatek do Call of Duty: Advanced Warfare - Havoc, którego jednym z elementów będzie tryb Exo Zombies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie kończę singla, wiec mogę już coś powiedzieć. Jest naprawdę super już do końca nie pamietam jak było z singlem w poprzednich częściach ( BO2 i następne części nie dałem rady przejść , zatrzymywałem sie jakoś na początku) ale w tej odsłonie coda jak już sie usiądzie przy grze to można grać i grać... Z poprzednimi częściami tak nie miałem.

A co do mukti, może i lekkie opóznienie jest względem graczy innych panst. Ale co do samej rozgrywki to jestem miło zaskoczony. Po przejściu z BO1 czuje swieżość i fun z gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ta gra mnie tak frustruje że szok. 

Przyzwyczaiłem się do prędkości rozgrywki, wychodząc na K/D 1.2- 1.3, ale to co się dzieje od ostatnich kilku dni to masakra. Dostaje takie baty, że aż mi się odechciewa. K/D maks 0,5 :( jak patrze kill camy to słabo się robi. Z netem u mnie wszystko w porządku poprostu żal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to wkurzające, ale gdy widzę że na danym serwerze są spore opóźnienia po prostu zmieniam go . Wreszcie natrafię na sesję gdzie opóźnień tak dużych nie ma i gra się naprawdę przyjemnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatka ponad pół gb, a nawet nie wyłączyli imprezy w serczu nie wspominając o statystykach. Normalnie klops :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatka ponad pół gb, a nawet nie wyłączyli imprezy w serczu nie wspominając o statystykach. Normalnie klops :sad:

Wiadomo co poza balansem broni połatali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem czy dalej nie można strzelać przez siatkę na Riot :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista poprawek jest dość spora nie licząc balansu broni to ponoć usunęli możliwość glitchowania na wielu mapach oraz sporo bugów. Raczej dziś już nie pogram ale jutro na pewno obadam. Pełna lista zmian jakby ktoś był zainteresowany http://mp1st.com/2014/12/04/call-duty-advanced-warfares-biggest-update-yet-weapon-balance-spawns-map-exploits-get-fixed/#.VIC_qjGG-Hg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dużo gorzej znowu masa ludzi lata ze snajperkami. Osłabienie broni też na minus 12-14 pocisków żeby zabić kogoś??? Tragedia, mam nadzieje, że to była jednak wina hosta bo grałem tylko 5 rund, jeśli nie to czekam na kolejny pacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopy. Który będzie tak dobry i pomoże mi odblokować ostatniego trofika z zombie na Riot? Nie mam czasu żeby dojść do końca. Stawiam piwko ;)

Edit: nieaktualne

Edytowane przez Rambo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto. Ta gra to jeden wielkie chaos. Albo sie respisz przed przeciwnikiem, albo po chwili masz ich z kazdej strony. W dodatku lagi sa niepojete. Ja swoja kopie sprzedalem, choc gralem w kazdego coda od coda 4 do wydania nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie jak się zdobywa zrzuty czy jak to się tam nazywa ,że mi wypadają jakieś lepsze bronie, hełmy czy inne pierdoły ? I ile trwa kampania ? Ten tryb egzo-survival jest nieskończony ? Obróciłem mapę dwa razy i zaczęło mi 3 raz liczyć od nowa. Kończy to się kiedyś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z zawieszającą się grą w multi, wczoraj aż dwa razy się zawiesiła pomogło tylko zamknięcie aplikacji pytanie czy wina leży po stronie gry , czy może z konsolą zaczyna się coś dziać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodali tryb klasyczny (czy wcześniej już był?) bez skoków gumisia, ale za to w tym trybie nadal jest niewidzialnosc lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No elo.

 

Pożyczyłem od kumpla Call of Duty na te wolne świąteczne dni. Zdawałem sobie sprawę z długości kampanii, więc od razu wziąłem najwyższy poziom trudności, ażeby przypadkiem w dwie godziny nie ukończyć. To mój pierwszy COD w życiu tak przy okazji. Sporo razy padłem, ale w dwa dni, w przerwach między pierogami ukończyłem. Za pierwszym podejściem wbiłem 78% trofeów. No banał, banał. Nie wiem czy chce mi się robić platynę. Multi nie lubię. A może? 50 meczów to jednak dużo. 

 

Fabuła prostacka i tak przewidywalna, że głowa mała. Twist z Kevinem w połowie gry szokujący. Nie żeby same trailery zdradzały kto tu jest zły. No a Kevin sztywny jak deska. Czarny charakter rodem z b-klasowych filmów. Główny bohater jeszcze lepszy ananas. Podczas grania niemy. Dlaczego? W przerywnikach płaski jak kartka papieru. Równie dobrze mogłoby go nie być. Jezu, wszystko tu jest tak oklepane. Murzyn dowódca, kumpel, laska... Schemat na schemacie. A ostatnie zdanie padające z ust protagonisty powinno się znaleźć na pierwszym miejscu listy najbardziej oklepanych cytatów w historii cytatów wszelakich. 

 

Dużo słyszałem o skryptach w tej serii. Te jednak przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Ubaw po pachy w jednej z ostatnich misji, kiedy mam dobiec do wyrzutni rakiet i zniszczyć czołgi. Idę z lewej strony budynku i ginę. No to se wymyśliłem, że teraz pójdę z prawej, bo przecież mogę. Droga wolna. Nooooo, jednak nie. Z tej strony misja kończy się niepowodzeniem. Obszar misji pokazał mi środkowy palec. 

 

Ponarzekałem se, ale aż tak źle nie było. Przyjemna i efektowna rozpierdziucha. Wybuchy, strzały, śmierć, patos, Ameryka, dzielni bohaterowie.... Takie o, no, fajne. W sam raz na wieczór po pracy. Muza dobra, grafika plastikowa. No, elo. 

Edytowane przez DamianGrecky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę z innej beczki , dzisiaj zagrałem w Call of Duty Black Ops 2 na PS3 nigdy bym w to nie uwierzył nawet jakby mi ktoś powiedział ,ze na konsoli można używać jakieś boty , hacki zwal jak zwal . Miałem taka sytuacje nagle stad ni zowad ginę " patrze w killcam ' o co chodzi typ miał ma na całym ekranie jakąś listę nie zdążyłem przeczytać pomyślałem ze to jakiś administrator czy jak ale znowu mnie zabił teraz przypatrzyłem sie trochę bardziej uważnie typ dosłownie mal cala listę jakiś rożnych sztuczek na zabicie innych osób zabił wszystkich dosłownie to był tryb Dethemch i w 'kill cam " po zabiciu mnie z listy wybierał  Unfair aimbot . Bylo tych cwaniaków dwóch nazywają się Grade_CRZY , Grade_KIX , (nowe konta) Dodam , ze nie moglem w czasie gry wejść do opcji by opuścić grę nie dało rady , tak samo nie moglem zobaczyć listy graczy po naciśnięciu tylko na sek pojawiała się lista i znikała sama . Oprócz tego akurat miałem jednego z tych cwaniaków na dłoni  cały magazynek wywaliłem i nie ginął po zabiciu mnie znowu, nagle pojawiłem się obok jednego z nich dosłownie teleportowało mnie a był na pociągu nie moglem się oderwać od niego . Nigdy bym w to nie uwierzył gdybym sam tego nie zobaczył na własne oczy, i jak teraz grac w tego COD'a . Jeszcze takie akcje sa , ze nieraz jak zginę to w "killcam" widać ze typ obraca się w okol własnej osi kilka razy i strzela co dziwne nikogo nie miał namierzonego ( pewnie to jest jakiś pojedynczy bot)

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie CODAW ma jedną z ciekawszych fabuł w singlu jakie widziałem. Może i mechanika gry jest do bólu uproszczona ale za to gra się na prawdę przyjemnie... nie do końca spodobał mi się zwrot w fabule 

 

jak nasz główny bohater staje się ratującym świat przed rzekomo złym szefem ATLASu...   IMO lepiej by wyglądało jakby nasz bohater poległ na tej akcji próbując ją wykonać (zresztą w pewnym momencie było blisko temu)

 

ale i tak nie było źle. Nawet fajnie, że gra była dość krótka - 2 wieczory i po grze (grałem na normalnym poziomie) - przynajmniej początek zostaje dobrze w pamięci... 

Oprawa graficzna też bardzo fajna moim zdaniem. 

 

Tryby sieciowe bez rewelacji ale CO-OP już całkiem przyjemny i nawet wciągnął mnie ;) 

 

ogólnie 7/10 - gra była dla mnie pozytywnym zaskoczeniem - niespodziewałem się tak fajnej gry po COD a był to mój powrót do serii po latach przerwy (ostatni był COD WaW)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×