Skocz do zawartości
DaraS

Call of Duty: Advanced Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Wam tez zniknęłytryby klasyczne w Multiplayerze? Zamiast nich mam tylko classic mosh pit. Wie ktoś może czym to jest spowodowane? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, tez ogrywalem mocno ten typ rozgrywki i od jakiegos czasu.... muka:(

Skakanie "egzo" mi akurat nie pasuje i mialem mnostwo frajdy z trybu DM klasyczny:) Teraz cierpie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunęli tryb klasyczny? Bez jaj! Ja też tylko w taki grałem. Chyba czas pogonić gniota ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka za pytanie troszkę nie w temacie ale do właściwego tematu nikt już chyba nie zagląda;) Chodzi mi o COD MW2!! Wiem że już  ładnych parę lat minęło ale może ktoś z Was , starych wyjadaczy :)  pamięta jak zdobyć do broni dodatkowy uchwyt?? Jako dodatek nie występuje na liście dostępnych do odblokowania dodatków a jednak widuje graczy którzy mają tak zmodyfikowaną broń:) Sorry za offtop i byłbym bardzo wdzięczny za podpowiedz :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , COD - Advanced Warfare. Mianowicie jego DLC . Zapłaciłem , ściągnąłem a nie chce się zainstalować. Komunikat taki - Havoc DLC oczekiwanie na instalacje . O co chodzi ?? Czy potrzebny na tą chwile jest Season pass ???? Jeśli tak jestem w czarnej d.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , COD - Advanced Warfare. Mianowicie jego DLC . Zapłaciłem , ściągnąłem a nie chce się zainstalować. Komunikat taki - Havoc DLC oczekiwanie na instalacje . O co chodzi ?? Czy potrzebny na tą chwile jest Season pass ???? Jeśli tak jestem w czarnej d.. :)

Z poziomu gry musisz wejść w playstation store i pobrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu gry musisz wejść w playstation store i pobrać

Jak wchodzę w grze do DLC Pack widnieje komunikat PURCHASED - jak to nacisne - no content was found. A jak wejdę w powiadomienia w menu PS4 Havoc DLC oczekiwanie na instalację . Dodam że zapłaciłem za ten dodatek , wygląda na to że się sciągnął ale nie chce sie zainstalować , Pomocy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kupiłeś DLC z innego regionu niż masz konto z podstawową grą (np. US zamiast UE) i przez to coś się gryzie i nie chce zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , COD - Advanced Warfare. Mianowicie jego DLC . Zapłaciłem , ściągnąłem a nie chce się zainstalować. Komunikat taki - Havoc DLC oczekiwanie na instalacje . O co chodzi ?? Czy potrzebny na tą chwile jest Season pass ???? Jeśli tak jestem w czarnej d.. :)

Tez mam ten sam chyba problem

dodatek sciagalo w 3 pakietach

2 zakonczyly sie zainstalowane

a 3 pisze ze oczekuje na instalacje, pytanie czy sie zainstalowalo i tylko tak pisze, czy czegos brakuje 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku nie zmieniło się nic , nadal w powiadomieniach mam przy DLC Havoc oczekiwanie na instalację , ktoś coś  pisał o rerionie ,mieszkam w uk , gre kupiłem w uk a i dodatek kupiłem w.....uk . więc tutaj chyba problemu nie ma , mam nadzieję że ktoś rozwiąże mój problem ponieważ trwa uz dość długo . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam słuchawki z mikrofonem..ale nie wiem jak go wyłączyć. W opcjach nic nie znalazłem. Innych wyciszyć można ale siebie..? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy wyszedl juz dodatek zombie na ps4 ?

Tryb zombie wyszedł wraz z pierwszym dodatkiem do gry "Hovoc".....już można w niego pykac jakiś miesiąc.pozdro

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno nowe bronie (płatne) i dodany klasyczny TDM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawic by wnormalnym multiplayerze postac wyglądała jak zombie? (mam havoc) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawic by wnormalnym multiplayerze postac wyglądała jak zombie? (mam havoc) 

Bodajże przejść cały tryb przetrwania, bo na końcu masz krótką zajawkę z zombiakami dzięki, której dostajesz ekwipunek zombi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×