Skocz do zawartości
DaraS

Call of Duty: Advanced Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie marudzić, możecie narzekać, że zbyt "future", że robociki, że rakiety z kosmosu, zabijanie jedną kulką (lol?), itd.

Hamburgery są wniebowzięte i jarają się jak głupi. Acti dobrze wie czym ich mamić i jak sięgnąć po ich pieniądze.

Można na nich narzekać, ale szpeców od marketingu mają z górnej półki, o ile nie najwyższej.

Wystarczy spojrzeć pod oficjalny trailer, same ochy i achy. Chyba, że negatywne komenty są usuwane...

 

COD jest już tak amerykański, że nawet sama Ameryka taka nie jest :) Jakkolwiek by to nie brzmiało.

Cokolwiek tam będzie miało znaczek COD'a to sprzeda się w ilościach milionowych, bez względu na ilość narzekaczy.

 

Śmiejecie się z kotletów, a największym z nich jest właśnie COD. Zmiana tekstur otoczenia, tekstur broni, minimalne zmiany w fizyce gry (np. wyższe skoki z jetpackiem, czy co to tam jest) i można puszczać nowego CODa, a jak ludzie zauważą, że coś się powtarza, to Ci zaś powiedzą, że to z sentymentu zrobione...i tak to kupią!

 

Tak jak za naszych czasów gry takie jak Quake, Unreal czy póżniej CS szły jak ciepłe buły, tak jak dzisiaj gimby mają CODa i Battlefielda (bez urazy rzecz jasna dla domorosłych graczy, chodzi mi po prostu o to w co młodzież ma możliwość grania dzisiaj).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu filmiku z multi nowego CoDa jestem przeszczesliwy. W koncu doczekalem call of duty ktorego z czystym sumieniem nie kupie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie marudzić, możecie narzekać, że zbyt "future", że robociki, że rakiety z kosmosu, zabijanie jedną kulką (lol?), itd.

Hamburgery są wniebowzięte i jarają się jak głupi. Acti dobrze wie czym ich mamić i jak sięgnąć po ich pieniądze.

Można na nich narzekać, ale szpeców od marketingu mają z górnej półki, o ile nie najwyższej.

Wystarczy spojrzeć pod oficjalny trailer, same ochy i achy. Chyba, że negatywne komenty są usuwane...

 

COD jest już tak amerykański, że nawet sama Ameryka taka nie jest :) Jakkolwiek by to nie brzmiało.

Cokolwiek tam będzie miało znaczek COD'a to sprzeda się w ilościach milionowych, bez względu na ilość narzekaczy.

 

Śmiejecie się z kotletów, a największym z nich jest właśnie COD. Zmiana tekstur otoczenia, tekstur broni, minimalne zmiany w fizyce gry (np. wyższe skoki z jetpackiem, czy co to tam jest) i można puszczać nowego CODa, a jak ludzie zauważą, że coś się powtarza, to Ci zaś powiedzą, że to z sentymentu zrobione...i tak to kupią!

 

Tak jak za naszych czasów gry takie jak Quake, Unreal czy póżniej CS szły jak ciepłe buły, tak jak dzisiaj gimby mają CODa i Battlefielda (bez urazy rzecz jasna dla domorosłych graczy, chodzi mi po prostu o to w co młodzież ma możliwość grania dzisiaj).

 

Dokładnie, COD to kwintesencja Amerykańskości i Hamburgeryzmu w grach.

COD skończył się na MW2. Mówie prawdę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kolejny gejplej, tym razem z singla. Podobno pokazywany już podczas E3.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I WŚ, II WŚ, Wietnam, Afganistan - nie nie, lepiej przyczepić jetpacka...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale wiecie, zawsze multi w tym będzie lepsze niż w Crysis :-) ja myślę że CoD to b. dobra seria gier lecz za często wychodzą nowe części. zawsze fajnie jest sobie pograć troche w MP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I WŚ, II WŚ, Wietnam, Afganistan - nie nie, lepiej przyczepić jetpacka...

Chcecie innowacji, świeżości, nowego coda a nie tego co już było to macie. Ja się cieszę z tych zmian. Będzie ciekawie, bardziej skillowo przez wszelkiego rodzaju skoki czy uniki w powietrzu. Dla mnie to jest ta oczekiwana przez wszystkich nowość. 

 

Tak jak odpuściłem Ghosta po pograniu zaledwie kilku rund na publiku to myślę, że w AW będę grał przez długie miesiące. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze te wszystkie myki pokazane tutaj nie beda przegiete.Zgony na hita troche odpychaja :/ Trzeba poczekac na wiecej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgony na hita troche odpychaja :/ 

 

Zgony na hita ze snajpy, shotguna i jakiegoś pistoletu ala desert eagle. Dla mnie wszystko gra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6:58 na powyższym filmie, pięknie widać ten sam śmieciowy netcode, który jest już jakieś 8 lat. Nowa gra, stary lag. I to wszystko pewnie na wewnętrznych testach, gdzie grają ludzie w jednym pomieszczeniu. No ale serwerowe problemy wieku dziecięcego były w każdym współczesnym CoDzie, a w niektórych znacznie dłużej... np. zawsze.

Gość co gada na tym filmiku chyba nie do końca wie, na czym polega arena shooter, na pewno nie na tym, że się "wysoko skacze" i jest dużo zabawek bez mechanicznych celowników. A różnica jest bardzo prosta - jak skillowy gość wpada między sześciu wrogów i wychodzi po dwóch sekundach nietknięty, to jest arena shooter. A jak dostaniemy trzy kuleczki z smg w stylu spray & pray i leżymy, bo wróg miał lepszy ping o 5 ms, a walka nawet 2v1 pozostaje w sferze marzeń, to jest Call od Duty. Oczywiście nie twierdzę, że gra będzie słaba, bo może być bardzo dobra. Ale takich dyrdymałów przed kamerą pieprzyć nie ma po co.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy CoD - te same komentarze. Z jednej strony, że odtwórczy, bez innowacji, nijaki. Z drugiej, że za dużo usprawnień, twórcy za bardzo kombinują, dlaczego rewolucja, a nie ewolucja... Meh  :blink:

Ja osobiście miałem roczną przerwę od Call of Duty. Czekałem na coś nowego i z tego co widzę po trailerach i gameplayach, w najnowszej odsłonie w końcu się tego doczekam. Wprowadzenie egzoszkieletu zmienia znacznie rozgrywkę względem wcześniejszych odsłon. Wysokie podwójne skoki, przeskoki, możliwe, chwilowe zawieszenie w powietrzu i inne bajery, wprowadzają nowe możliwości do rozgrywki, jak i mają wpływ na kształt i budowę nowych map. Ciężko oceniać grafikę, ale wydaję mi się, że jest dobrze i przyjemnie dla oka. CoD był zawsze grą prostą i szybką i taką pewnie do końca pozostanie. 

 

Transmisja rozgrywki pro plejerów na żywo:

http://www.twitch.tv/callofduty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AW z przepustką sezonową i innymi dodatkami za 120$. Ciekawe jaka cena będzie w polskim PS STORE o ile będzie taka oferta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już serdecznie dość tych season passów w grach, zapłacę 200zł, to nie mogę oprzeć się wrażeniu grania w półprodukt, bo dostęp do połowy map mam zablokowany, z drugiej strony jest płacenie 400zł za zagranie w pełnoprawny produkt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy mógłby ktoś podać link do jakiegoś filmu z multiplayer'a nowego CoD'a?Nigdzie nie widziałem filmu od początku do końca rundy,a chciałbym coś takiego zobaczyć,nie lubię oglądać 60 sekundowych wycinków.Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie to wyglada.Taki niby Titanfall bez mechow a no i ten killstreak zywcem wziety z Crysis 2 :) Poczekamy zobaczymy.Narazie mieszane uczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że z tego może być coś naprawdę dobrego.W moim przypadku idealna odskocznia od Battlefield'a,której póki co bardzo na Playstation 4 brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, przeważnie o "posmarowanie" oskarża się tylko tych, którzy dobrze wypowiadają się o danej grze. Tak jakby nie można było "posmarować" osób, które o konkretnej produkcji wypowiadają się negatywnie ; >

 

Dobrze napisana recenzja, z uwzględnieniem wielkości i budowy map, spawnów, broni, trybów, etc. Niestety w jęz. angielskim:

 

http://www.charlieintel.com/2014/08/17/call-of-duty-advanced-warfare-multiplayer-first-impressions-review/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, przeważnie o "posmarowanie" oskarża się tylko tych, którzy dobrze wypowiadają się o danej grze. Tak jakby nie można było "posmarować" osób, które o konkretnej produkcji wypowiadają się negatywnie ; >

 

Dobrze napisana recenzja, z uwzględnieniem wielkości i budowy map, spawnów, broni, trybów, etc. Niestety w jęz. angielskim:

 

http://www.charlieintel.com/2014/08/17/call-of-duty-advanced-warfare-multiplayer-first-impressions-review/

Tutaj mi bardziej chodzilo o to jak gosc wypowiada sie o grze i jak sie jara grafika,ktora nie oszukujmy sie wcale nie wyglada lepiej.Wiem,ze nie ma co oceniac po filmikach z yt ale porownujac np Black Ops II z Advanced Warfare filmikami wlasnie z yt widac wszystko.Nowego Coda nie neguje bo to co widze (rozgrywka) musze powiedziec ze mi sie podoba.Przy Titanfall ( AW przypomina mi TF) bawilem sie swietnie i mam nadzieje,ze przy nowym kodzie pobawie sie rowniez.Oby nie wyszla kicha tak jak z ghostem bo gra szybciej pojdzie do wymiany niz zostala kupiona.Ghost w moim przypadku byl nie grywalny poprzez spadki animacji w singlu jak i w multi.Mapy to powazna ortopedia a system perkow itp to jedna wielka tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku byłem sceptycznie nastawiony do tego tytułu, ale z biegiem czasu to się zmieniło. Podoba mi się że nie ma miliona perków jak ghoście, mapy oceniając po filmikach są w dosyć dobrych wymiarach - nie za duże nie za małe, na ekranie dużo sie dzieje i to też może sie podobać, no i najważniejsze - nie ma tego zasranego psa terminatora ani żadnych tym podobnych killstreaków...wróć, pointstreaków. Zobaczymy jak to będzie, mając na uwadze chodzące plotki o tym że mogą pojawić sie również zombie za którymi bardzo przepadam może się skusza nawet w dniu premiery. Pozostają jeszcze kwestie balansu broni, jakości spawnów i ogólnego kodu sieciowego gry, gdyż jak od kilku części możemy zauważyć CoD ma z tym spory problem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×