Skocz do zawartości
DaraS

Call of Duty: Advanced Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje ze bedzie jakis fajny pistolet zebym mogl uzywac na hardcore i podobno ani tomahawka ma nie byc ani c4 czyli boja klasa z nozem nie bedzie taka fajna juz bez tomahawka, no i szkoda c4 no w bo2 to prawie w kazdej klasie to mialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem ok to wyglada. Najbardziej boli ze idzie to w kierunku sf ;/ zobaczymy juz niedlugo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze na to multi to az mi sie rzygac chce.

Edytowane przez DeraIeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze na to multi to az mi sie rzygac chce.

 

Ten post nie jest to może krasomówczą perorą roku, ale oddaje dość dobrze także moje odczucia.

 

Można powiedzieć, że w końcu udało im się zrobić taką grę z CoDa, której na pewno nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, kupilem kazdego coda od coda 4. Grywalem spary, klanowki, nawet mlg i kupowalem coda rok w rok, bo wygladalo fajnie, chociaz wszyscy wiemy jak sie zawsze konczylo >>> LAAAAAAAAAGGGGG. 

 

Najzabawniejsze jest to ze zawsze ktos plakal ze kolesie przelatuja po prostu przed celownikiem, a teraz to juz nie jest metafora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubicie takie klimaty to obejrzyjcie sobie film Act of Valor z 2012r ogladajac xzulem jak bym gral w Call of Duty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie Lag ta gra nie miałaby sobie równych. W sumie to i tak nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy w nowym CODzie będzie rankingowy system lig jak to było w BLACK OPS 2 ?

 

Tak, będzie. 

 

"Sledgehammer Games has confirmed that the Ranked Playlist will feature monthly seasons, similar to Black Ops 2. The Ranked Playlist will also have a total of 7 divisions. If you place highly in a monthly season, you will earn loot that you can carry with you to the next season."

 

http://charlieintel.com/advanced-warfare-multiplayer/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania na 5 h to jest zart?

Widzę że kolega już grał i wie ile zajmuje przejście kampanii .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak poradzą sobie z mechaniką egzoszkieletu w zamkniętej strukturze map w multi i w liniowej kampanii - czy będziemy odbijać się od niewidzialnych ścian czy będziemy ginąć. W standardowych CODach wystarczył wyższy murek, płotek, siatka i było po sprawie - teraz będziemy skakać po 20 m w górę więc - jakoś muszą to ograniczyć.

 

Ważna dla mnie pytanie:

czy jest to na 100% pewne że wersja cyfrowa na PS3 z PSS (ta za 239 zł) - umożliwia pobranie na PS4 i dodatkowo czy są to wersje PL (żadnych informacji w PSS o tym nie ma). Mam 2 PS3 i 1 PS4 i chciałbym mieć możliwość użyć jej na wszystkich i nie dać wydym... sony po raz kolejny.

Edytowane przez spike1314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gołst :-D

Ja podziekuje kolejny raz AW to pomyłka i mam nadzieje ze szybko zrozumieja ze trzeba sie cofac w czasach a nie na odwrot. II WOJNA ŚWIATOWA na nextgenie jeszcze nie byla :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano cena na empik.com wynosiła 206,99zł, ale już zmienili na 229,99zł. Złożyłem i opłaciłem preordera za 242,99zł i się teraz muszę kłócić, żeby mi zwrócili różnicę....  :down:  Pisząc maila do Pani z obsługi w tej sprawie dostałem odpowiedź: 

 

Pragnę poinformować, że ceny produktów ulegają zamianie, są
wprowadzane rożne promocje i przeceny. Są to procesy nagłe,
pojawiające się z dnia na dzień na stronie internetowej empik.com
dlatego też obowiązująca cena do zapłaty jest to cena produktu w
momencie składania zamówienia. Niestety nie zwracamy środków w takich
przypadkach.

Może Pan oczywiście anulować zamówienie i złożyć je ponownie,
wybierając grę w obniżonej cenie.

 

Potem przytoczyłem jej maila, którego dostałem ponad rok temu przy zamówieniu GTA V i zapytałem czy zmienili regulamin:

 

To dziwne, bo jeszcze rok temu zwracaliście państwo różnicę po obniżeniu ceny na empik.com. We wrześniu tamtego roku zamawiałem pre-order GTA V i otrzymałem od państwa takiego maila:

 

"Szanowny Kliencie,

Dziękujemy za złożenie zamówienia w naszym sklepie na grę GTA V. Uprzejmie informujemy, że cena gry uległa zmianie i obecnie kosztuje 199,99 zł za 1 sztukę.
W związku z powyższym uległa także zmianie cena w złożonym zamówieniu. Jeżeli opłaciłeś zamówienie z góry różnica zostanie zwrócona zgodnie z regulaminem naszego sklepu.

Gra zostanie dostarczona 17.09.2013.


Życzymy udanej rozgrywki.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy ponownie.
Zespół empik.com"


Zmienił się regulamin?

 

Na co pani odpowiada: 

 

dziękuję za ponowny kontakt.

Pragnę poinformować, że specjalnie dla Pana różnica środków
zostanie zwrócona.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu, chętnie pomogę!

Pozdrawiam ciepło i życzę słonecznego dnia!

 

"SPECJALNIE DLA PANA" ? Nosz ku**a czy nawet konsultanci nie znają regulaminu? Czyli gdy zapytam, to mi zwrócą, a jak się nie zainteresuję to mają klienta gdzieś. Śmiech na sali. Pisząc maila chciałem aby zmieniono mi cenę na 206,99zł. Wniosek z tego taki, że nie warto składać u nich pre-orderów, bo cena zmieni się jeszcze 20x do premiery. Z TTT2 na ps3 też był problem, bo nie rozsyłali obiecanych kodów do zamówień przedpremierowych i dostałem je chyba po miesiącu od otrzymania gry. 

Edytowane przez dext3rr
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wszędzie trzeba się samemu dopytywać i męczyć żeby coś wywalczyć. Takie to u nas jest traktowanie klienta, który często zostawia w sklepie nie małe pieniądze, przykre.

Jak tu się potem dziwić, że Polak wie wszystko na każdy temat jak zna każde regulaminy i musi być mądrzejszy od pracowników :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić w Tesco za 199... No chyba że ktoś ma daleko, no to co innego.

Edytowane przez ZJAVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×