Skocz do zawartości
DaraS

Call of Duty: Advanced Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

A nie lepiej kupić w Tesco za 199... No chyba że ktoś ma daleko, no to co innego.

Skąd wiesz, że w Tesco będzie CoD w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem z komputronika, pisałem do nich i day zero ma być na poniedziałek (199 zł) natomiast zwykła (195 zł)

 

http://www.komputronik.pl/product/240485/Elektronika/Strefa_Gier/Call_of_Duty_Advanced_Warfare_Day_Zero_PS4_.html

to chyba najtansza cena w sieci, szkoda ze wczesniej tego nie wiedzialem, bylem wczoraj wymienic gry , to sprzedalbym od razu sleeping dogs za 110 i brakowało by mi tylko 100 do tego, a tak pewnie pojade sprzedac Sleeping i tam juz kupie Coda za 230... 15 zł drożej ale jednak (licze z przesylka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno trzeba przyznać Acti - trailery robią naprawdę niezłe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz gorzej z odsłony na odsłonę, żałosnego ghosta raczej nie ,,przebije'', ale i tak prezentuje się biednie. Czekam na coda od Treyarch, oni mogą upichcić coś ciekawego (zombie mode ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złożyłem preorder w komputronik, super cena, umawiamy się w poniedziałek wieczorkiem na wspólne pykanko>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni headset mi popękał a nowy będzie wysłany na premierę to będzie 4 listopada. Zanim dopłynie do mnie z ameryki to będą święta. Jak lubisz grać po cichu to chętnie pogram w poniedziałek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można już pobierać gre jeśli ktoś kupił w PS Store :)

 

A czy jesteś w stanie sprawdzić, że wersję cyfrową można pobrać zarówno na PS3 jak i na PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siostrzenicy dałem ps3 i nie jestem w stanie sprawdzić. Z własnej opinii, sądzę, że jest to niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie było głośno, że kupując wersję cyfrową PS3 można pobrać też na PS4 - mam obie konsole i właśnie tak chciałbym zrobić ale niestety nigdzie takiej informacji nie ma w PSS.

 

 

Edit: znalazłem coś takiego:

 

http://www.callofduty.com/advancedwarfare/free-upgrade

 

wynika z tego że kupując na PS3 będzie można pobrać na PS4 i grać na obu konsolach (ciekawe czy będzie działać na 2 x PS3 i PS4) chętnie sprawdzę ale.... ten gó...y PSS na PS3 NIE DZIAŁA - wiesza konsolę za każdym razem.

Edytowane przez spike1314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wziąć pod uwagę, że to jest upgrade i że jedna wersję możesz przenieść na next geny. Jedna wersja będzie tylko hulać :)

Edytowane przez Bryzyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wziąć pod uwagę, że to jest upgrade i że jedna wersję możesz przenieść na next geny. Jedna wersja będzie tylko hulać :)

 

Z poniższego wynika że nie - będzie działać na obu - co prawda ja chcę na 2 PS3 / 1 PS4 ale może tak też się da

Q. When I download the free Call of Duty: Advanced Warfare Digital Base Game for PlayStation®4, will I still be able to play it on PlayStation®3?

A. Yes. Your Sony Entertainment Network Account (PSN ID) will retain licenses for both consoles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niedzieli na poniedziałek trochę się postrzela.Niestety powrót do pracy w poniedziałek po długim chorobowym akurat w ten dzień :)

 

Tak jak ktoś wcześniej napisał,Ghosta pod względem lipy raczej nic już nie przebije.Ta cześć przypomina mi Titanfall a Titanfall przypadł mi do gustu i to bardzo.Zamówione mam day zero editiion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, że w Tesco będzie CoD w tej cenie?

Wszystko jest w najnowszej gazetce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest w najnowszej gazetce.

No właśnie w gazetce nic nie widzę, a na stronie Tesco są wersje PC, PS3 i X360. Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was. Zagralem juz w coda na ps3 i nie chodzi mi tutaj juz o sama grafike ale ta gra wyglada jak CRysis 3. Nie podoba mi sie to skakanie wysoko. 4 ostatnie scorestreaks sa dosyc mocne a kazdy z nich moze zostac ulepszony o 3 modyfikacje ktore podnosza prog punktow.

Jednym zdaniem, ja jako fan CODa jestem zawiedziony.

Prosze sobie wpisac na YT: "#PS3Gamer" macie tam filmy z AW. Dzis nagram jeszcze pistolety i dzikie karty.

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz całego meczu? Mam nadzieję na gameplay podobny do Black Ops bo chętnie bym pograł dłużej w Cod niż 2 tygodnie  :unsure: . Ostatnie 3 Cody dla mnie to tragedia w multii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×