Skocz do zawartości
Patricko

Dead Nation: Apocalypse Edition

Rekomendowane odpowiedzi

zloto.pngNever Give Up / Nie poddam się   :zloto:

 

zloto.pngMorbid Curiosity / Buszujący w mroku  :zloto:

 

bronz.pngDynamic Duo / Takich trzech jak nas dwóch...  :braz:

 

srebro.pngVery Dead / Trup jak się masz  :srebro:

 

 

 

Szukam chętnych do ogarnięcia tych w/w trofeów. Pisać do mnie online, dostęony jestem do końca lipca o każdej porze. 

ID: abduzedo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zloto.pngNever Give Up / Nie poddam się :zloto:

Mam pytanie do tego trofeum. Dzisiaj chciałem spokojnie sobie to zrobić. Ładnie szło i przeszedłem 6 rundę. Dostałem trofeum za przejście 5 rund, po czym po ukończeniu 6 pojawił się komunikat, że etap ukończony i trzeba rozpocząć fazę B czy jakoś tak. Możliwość wybrania tylko X i gra wyszła do menu zamiast przejść do rundy 7. O co chodzi i jak to trofeum zrobić w takim razie?

Musisz grac tryb endless (na samym dole), a nie arcade. I na spokojnie raczej trgo nie zrobisz, ja sie mecze od 2 dni juz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szutek to dawaj znac na psn i jedziemy z tymi falami :) JA ostatnio do 8 doszlem i lipa. Na ps3 platynka wbita a tu nie umime 10 fazy dojsc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@juza_88, co do fali to tylko i wyłącznie solo. Dziś pierwszy raz odpaliłem falę samemu i o dziwo... Doszedłem do 12 rundy xD. Lepiej samemu, ze względu na to, że w coopie są znacznie silniejsze i wytrzymalsze skurczybyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety przez najblizsze kilka miesiecy nie ma internetu - an forum pisze z komorki :P ale jakbym wrocil do normalnosci i bede widzial ze wciaz tego razem nie wbiliamy to na pewno sie odezwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrioci nie ściemniać tylko wbijaj wieczorem na kompanię coop ;) zrobimy szuber i niezła jazdę xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem co się stanęło, ale dzisiaj na morbidzie przeszedłem słynny etap cmentatrz, ginąc tylko raz i z licznikiem x450. :P Śmieszy mnie to, ponieważ na grim powtarzałem ten etap chyba z 20 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×