Skocz do zawartości
Malibu19

Batman: Arkham Knight

Rekomendowane odpowiedzi

Na głównej pojawiło się więcej info z Game Informera

http://www.pssite.com/news-31484-gigantyczna_porcja_informacji_na_temat_batman__arkham_knight.html

 

Cieszy mnie że potwierdza się moja teoria że Nietoperz będzie zaczynał z klasycznym kostiumem i dopiero z czasem się "dopancerzy". Niestety pozostałe informacje nie nastrajają już jakoś mega optymistycznie bo potwierdzają raczej moje przypuszczenie że będziemy mieli doczynienia z większym i ładniejszym AC + batmobil. Sprawdza się również moja prorocza wizja kolejnego martwego miast w którym spotkamy co najwyżej zbirów i policję(policja i zamieszki z 50 zbirami - ach cóż za nowość, właśnie tego brakowało mi w Origins kiedy klepałem po 20 typów naraz - kolejnych 30  ;) )

 

Do tego jestem mocno przekonany że tym całym Arkham Knightem okaże się.. Hush! Tadaaaaa!

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze to tylko UE3, raczej opadu szczeny nie będzie. Niech oni w końcu coś zaczną pisać pod UE4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lSMajBs.jpg

 

cbfxacC.jpg

 

1010085_597379040352995_1182029347_n.jpg

 

k5t8eDo.jpg

 

TYP6qjc.jpg

 

3Fiw2Ep.jpg

 

TWy5XTg.jpg

 

20KBaWu.jpg

 

DwvwPVE.jpg

 

AsgdxE0.jpg

 

ojcM7MD.jpg

 

8WFj1dA.jpg

 

VjvrwdB.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dokleję resztę ;)

 

tocxx9h-imgur.jpg

qzdndzi-imgur.jpg

 

msfcfot-imgur.jpg

meuqfe9-imgur.jpg

ezw7opd-imgur.jpg

 

cxeptd0-imgur.jpg

 

asgdxe0-imgur.jpg

 

1939528_597379040352995_1182029347_o.jpg

 

1655767_597530463671186_1312350976_o.jpg

 

1149437_597403220350577_396778549_o.jpg

 

39gqjgr-imgur.jpg

 

20kbawu-imgur.jpg

 

Ja kcem wleźć do sterowca!

 

8ixagz8-imgur.jpg


 

2frmx4l-imgur.jpg

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny artykuł podsumowujący to co wiadomo z materiałów od GI i ludzi którzy widzieli gejmplejowe demo:

http://www.thetimewarriors.co.uk/blog/?p=27274

i wywiad z twórcami na temat scenariusza:

http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2014/03/05/revealing-the-story-of-batman-arkham-knight.aspx

 

Dla tych co nie kumają angielskiego tak skrótowo:

- teren gry 5 razy większy niż w AC

- dużo nowych ruchów zarówno dla Batmana jak i poszczególnych zbirów min. zwykli przeciwnicy mogą teraz szarżować i łapać, a Batman może np sprzedać komuś buta podczas odskoku.

- nowe manewry w sekcjach skradanych min. "Fear Takedown" które pozwalają zdejmować wrogów grupami 

- Joker definitywnie nie żyje i jego zgon sprawił że inni czołowi kryminaliści bliżej ze sobą współpracują

- większość ludzi w Gotham nie wie co tak naprawdę się stało w Monarch Theater i zdania są podzielone co do przyczyny śmierci Jokera

- Paul Dini(gość od Batman TAS) NIE bierze udziału w pisaniu scenariusza, studio robi to wewnętrznie, ściągnęli sobie za to do pomocy Martina Lancastera(nie wiem, k@#$a po co, bo to koleś który stworzył takie arcydzieła jak scenariusze do drugiego Crysisa czy Shadow Fall...) 

- cała akcja tradycyjnie dzieje się jednej nocy

- w mieście spotkamy tylko przestępców i policję - twórcy nie chcą sytuacji w których Batman wpada batmobilem w jakąś bogu ducha winną rodzinkę 

- powraca swobodne korzystanie z line guna(w AO można było tylko łączyć wybrane punkty)

- dużo gadżetów będzie mogło zostać wykorzystane podczas lotu(np. płynnie rozpiąć linę i się na niej usadowić)

- w walce będzie można wreszcie wykorzystać elementy otoczenia

- Arkham Knight wygląda, na pierwszy rzut oka dosyć podobnie do opancerzonego Batmana, tyle że ma znaczek Arkham na klacie, nie ma peleryny i na koniec dema wyciąga spluwę:

1394006580_21.jpg?format=750w

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze treść Game Infomera, za waszym pozowoleniem:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla spragnionych informacji odnośnie batmobila. Najciekawsze info dla mnie - nie będzie systemu szybkiej podróży (kiepsko to wyglądało w origins) - sam batmobil będzie za ten ficzer robił.

 
http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2014/03/07/the-keys-to-the-batmobile-designing-batman-s-iconic-vehicle.aspx

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Origins wyglądało jak wyglądało ze względu na loadingi, a myślę że akurat na next genach to nie powinno stanowić problemu więc moim zdaniem dziwna decyzja - sprawnie działający quick travel bardzo "uprzyjemnia" końcowe sprzątanie znajdziek itd. Mi tam to w sumie zwisa, bo system poruszania z poprzednich Arkhamów bardzo mi pasował, ale wiem że niejedna osoba wolałaby jednak mieć wybór między quick travel a setnym przemierzaniem tych samych okolic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała gra będzie się toczyć w domu Bruce Wayne'a i niczego zwiedzać nie będziemy tylko podawali paniczowi kapcioszki jako Alfred.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nowiutki obrazek przedstawiający batmobil

BnImVxYCYAAujiR.jpg

Mam nadzieje, że zobaczymy jakiś gameplay na E3.

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez cienia wątpliwości twórcy coś pokażą na E3.

Co do samej gry, to zapowiada się niesamowicie ciekawie.

Nie jestem w stanie wyobrazić sobie gry lepszej od Arkham City a na to się zapowiada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuję że nie wyjdzie na ps3 ale tym bardziej mam szacunek do Rocksteady że nie bawili się w jakieś półśrodki jak śmieszny Watch dogs tylko jasno jębn.. tekstem "wychodzi to tylko na nowe konsole" i o to chodzi. To może być gra dla której sprawię sobie Ps4. Szacun Rocksteady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Driveclubu, to se batmobilem pośmigamy. A tak na serio, nic nie pokazali. Klon AC, czyli ziew w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Co kto lubi ja uwielbiam się lać po pyskach w tym uniwersum. Ta gra to pewniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale strój gackowi nie musli robić na metal, co jak co ale gość przecież ma latać, i być zwinny ... a wygląda jak cholerna maszyna, ale mam nadzieje dadzą od razu skiny jakieś normalne ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman: Arkham Knight nie ukaże się w październiku, jak pierwotnie planowano - ogłosiło studio Rocksteady. Produkcja zadebiutuje na PC, PlayStation 4 i Xbox One w przyszłym roku.

To co jeszcze zostało do przełożenia na przyszły rok? Destiny, Dragon Age?

Dobrze, że chociaż można liczyć na Call of Duty, Battlefielda i masę badziewiastych popierdółek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałosne jest już te przesuwanie premier gier. Po co oni w ogule podają te daty skoro żadna gra się nie trzyma ustalonego terminu. Ta branża staję się coraz gorsza. Ps4 to chyba dopiero za 2 lata będzie sens kupować z takim nastawieniem wydawców. Jest to absolutnie na chwilę obecną najgorsza generacja, jej start, gry na start, chwila obecna. Branża growa miała pozostać jednak w cieniu od graczy dla graczy tak jak to było w latach 80 i 90. To co zima "odkrywcze" call of duty i "nowatorska" fifa haha słabiutko.  

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×