Skocz do zawartości
Patricko

Awesomenauts Assemble!

Rekomendowane odpowiedzi

L3ad67f.png

 

Awesomenauts to dzieło holenderskiego studia Romino Games, które w dorobku ma bardzo dobrze przyjętą przez graczy i krytyków dwuwymiarową strategię czasu rzeczywistego Swords & Soldiers. Tym razem deweloperzy, wywodzący się ze znanej uczelni Utrecht School of the Arts, postanowili stworzyć grę z gatunku MOBA (Multiplayer

Online Battle Arena) inspirowaną klasycznymi kreskówkami z lat 80. ubiegłego wieku.

 

Rozgrywka w Awesomenauts utrzymana jest w klimacie platformówki 2D. Gracze kierując poczynaniami małp z odrzutowymi pleckami, żab z tomahawkami, dziwacznych robotów i innych równie absurdalnych postaci mają za zadanie pokonać przeciwnika. Nie brakuje przy tym akcentów humorystycznych, chociażby w postaci akcesoriów i umiejętności bohaterów gry.

 

Jestem ciekaw ile sobie zażyczą za tą gierkę, bo podobno jest bardzo fajna :)

 

EDIT:
Na amerykańskim PS Store kosztuje 10$ + zniżka dla Plusowców (daje 8$).

U nas gra ma się pojawić 5 marca. Czekamy :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w to grał, warto kupić ? Naciąłem się na Basement Crawl to teraz wole zaczekać na opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie doczekałem się na opinie, ale na grę się skusiłem i jest to najlepiej wydane 33.60 zł jak do tej pory na konsoli. Gra jest świetna, rozbudowana, online działa super. Nie stresuje jak LoL czy Dota, akcja non stop. Po zakupie od razu wsiąkłem na 8 godzin. Polecam zakup w przeciwieństwie do tego polskiego gniota bombermana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda nieźle i mimo uproszczeń to w co-opa nawet z SI może być zabawnie :)

 

RECENZJA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma moze wiecej osob kupiana to gre? mozna by bylo pograc jakies multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trochę dziwne i przykre, że żadna firma nie planuje wydania bardziej klasycznej gry MOBA na konsole. 

 

Gatunek kwitnie teraz na PC a na konsolach Awesomenauts na PS3 i PS3 i Guardians od ME.. oj sucho..:(

Mogli by zapowiedzieć/sportować Heroes of The Storm albo Infinite Crysis... lub chociaż SMITE...





Awesomenauts mi nie podchodzi bo jest trochę za wolne... no i ten widok jakoś ogranicza mi pole widzenia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez czekam na jakas pozadna moba na konsole jak widac da sie to jakos ogarnac :)

Edytowane przez Drozda
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez czekam na jakas pozadna moba na konsole jak widac da sie to jakos ogarnac :)

Przynajmniej wiem z kim będzie można grać jak już coś konkretnego wyjdzie. Oby jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej wiem z kim będzie można grać jak już coś konkretnego wyjdzie. Oby jak najszybciej.

Chetnie bede gral :) narazie pcetowe musza starczac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×