Skocz do zawartości
CzarnuchYO

Bany w cod ghost

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mnie ciekawi w jaki sposob mozna oszukiwac na konsoli ? Jakies pomysly? Na Pc rozumiem jakies hacki ale na ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy, że przerobisz konsolę. wtedy masz dostęp do plików gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie oszukiwac jak na pc.Czyli wlaczyc wh i aimbota.Dlatego przenioslem sie na konsole z pc.

Jedyne haxy jakie spotkalem,to byly w starych czesciach call of duty.Koles zdobywal milion pkt, mial niewidzialnosc itp.Jednak to bardzo zadko i zaraz zmienialem lobby.

W battlefieldach i innych fpsach tego nigdy nie spotkalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest sprawa tych lobby co ci pisalem.Pewnie ci co bana dostali oszukiwali.Pozniej pisali,ze przypadkowo.....

Nie spotkalem sie z nikim kto dostal bana przypadkowo.Uwierz,ze za "bieganie i strzelanie" bana nie wylapiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się oszukiwać jak na PC, nie pamiętacie jak R* zapowiadało że będzie walczyć z oszustami w GTA V? Dlaczego DICE nie ma z nimi walczyć? Bo to COD? Na konsole też są oszuści, jedynie w mniejszych ilościach bo konsol na rynku jest mniej niż PCetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dice nie robi CoD'a :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się oszukiwać jak na PC, nie pamiętacie jak R* zapowiadało że będzie walczyć z oszustami w GTA V? Dlaczego DICE nie ma z nimi walczyć? Bo to COD? Na konsole też są oszuści, jedynie w mniejszych ilościach bo konsol na rynku jest mniej niż PCetów.

 

cóż za mądry post. wszystko już jest jasne. też nie gram w CODa ale co tam, też napiszę :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory Okoni, ale ja nie odróżniam tych gier. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego tematu. Autor szuka info jak zaczac oszukiwac na konsoli czy co?

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ale tak z ciekawości ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory Okoni, ale ja nie odróżniam tych gier. :biggrin:

 

Sorry Cziczaki więc po co wypowiadasz się na temat czegoś o czym masz znikome pojęcie? Też nie gram w COD'a i dlatego z wielką chęcią wyślę ten temat do piekła, a co mi tam :pardon:

 

closed.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×