Skocz do zawartości
DaraS

Assassin's Creed Unity

Rekomendowane odpowiedzi

 

PPE: "Przedstawiciele Ubisoftu potwierdzają, że nad Jednością pracują od ponad trzech lat. Tytuł ma nam pokazać prawdziwą nową generację."

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy bohater bedzie mial na wyposazeniu biala flage ^^

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już osobiście mam dość Assassin'a. Poczekam aż będzie w czasach feudalnej Japonii bo jak dla mnie Francja to żadna rewelacja. Także ja odpuszczam tą część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę :) Dla mnie to extra news :) 

Pewnie trzeba będzie poczekać gdzieś do listopada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i extra, Kolejny Assassin. Łykam na premierę. Ale panowie nie sądzicie, że to taki trochę dick move, że będą inne gry na PS4 i PS3. Nigdy nie ominąłem żadnego Assassina a PS3 już nie mam,  ale znając ubi to szybko dzisną jakieś HD Edition to pewnie będzie można zagrać :D

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje że AC:U wyjdzie pod koniec roku. Wiec może być tak, że wersji na PS3 już nie będzie, choć z punktu widzenia ludzi, którzy nie mają jeszcze PS4 mogłoby wyjść na starą generacje. 

Ta część pewnie będzie "zbudowana" całkowicie pod PS4. Tak to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ploty głoszą że gra będzie wyłącznie na next geny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem, że wyłącznie na next gen.A na starą generację zupełnie inna gra. Zagrałbym w obie a nie mam już PS3 i dlatego piszę o troszkę nie fair zachowaniu ze strony Ubi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd ograłem pierwszego Assasyna, każdą kolejną część przyjmuję z otwartymi ramionami. Do momentu ogłoszenia lokalizacji nowej części trzymałem kciuki (nie tylko ja) za przygodę z samurajami tudzież ninja :) ale myślę że Ubi śledzi głosy fanów i na pewno bierze je pod uwagę.

Rewolucja francuzka też może być ciekawą historią z punktu widzenia assasynów, a czy będzie? Wszystko w rękach ubisoftu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez statku to już nie będzie to samo. Muszą w końcu coś odświeżyć w tej serii bo wieje strasznym kotletem. No i Francja ble.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja łykam wszystko co z AC związane :) Tęskni mi się do klimatu z AC2 i AC:B :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Francja z czasów rewolucji to jeden z najciekawszych okresów historii Europy, więc czekam na tą grę z niecierpliwością. No i w końcu porządna architektura miasta :)  

Edytowane przez Solid_POL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewolucja? Znowu? Była już amerykańska, ludzie!

Swego czasu byłem ogromnym fanem Assassin'ów, trylogią Ezia byłem całkowicie zachwycony, na premierę Revelations czekałem jak wariat.

A teraz jak o tym myślę to... 

 

:sick:

 

Nawet Black Flag jeszcze nie tknąłem.

Edytowane przez Ayakashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Flag zaskoczyło mnie, bardzo pozytywnie. Jednak po wielu godzinach wiało nudą i fabuła była średnio poprowadzona. To nie to co AC2-AC:R. 

Na Unity czekam, bardzo mi sie podoba klimat i okres historyczny, zabudowania. Czuję powrót do korzeni i jest potencjał. To czy gra będzie tak wyglądała to chyba nie ma sensu pisać, poczekajmy :) Ubi ma o tyle komfort, ponieważ robią tylko na nowe platformy. O dużych kompromisach nie ma mowy. Ubi idzie jak burza, pomysły im się nie kończą, tyle gier w produkcji... Szacun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd ograłem pierwszego Assasyna, każdą kolejną część przyjmuję z otwartymi ramionami. Do momentu ogłoszenia lokalizacji nowej części trzymałem kciuki (nie tylko ja) za przygodę z samurajami tudzież ninja :) ale myślę że Ubi śledzi głosy fanów i na pewno bierze je pod uwagę.

Rewolucja francuzka też może być ciekawą historią z punktu widzenia assasynów, a czy będzie? Wszystko w rękach ubisoftu.

samurajów bym zostawiø japoñcom :) ... w koncu, ich tematyka, ich setting, ich wiesz historia. Assasyn powinien dziac sie  glownie w europe, poniewaz templariusze wywodza sie z europy, tak samo jak nauka (ta uzytkowa) oraz sztuka (ktora jest wielce zwiazana z seria) ... poza tym, to u nas jest kosciol katolicki, ktory powolal templariuszy, ktorzy to maja swoje grzechy, ktorych to nie mozna im wybaczyc, wiec trzeba zatrudnic Assasyna .. podoba mi sie ze jest powrot do korzeni, kojarrzy sie to od razu z Florencja i AC2, natomiast jestem zdziwiony ze to nie dostalo numerka, bo .... poprzedni o piratach, ktory nie pasowal od serii, mial ....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zachwycony (ale i nie rozczarowany) tym wyborem, bo preferowałem zdecydowanie Londyn, a może nawet Dziki Zachód. Jednak Francja sama w sobie nie jest zła. Potencjał ma ogromny i na pewno Ubi go nie zmarnuje. W końcu to ich własne podwórko, muszą się postarać podwójnie. 

 

Ciekawe co z historią we współczesności? Znowu bezpłciowe chodzenie po Abstergo? Raczej nie, z tego pomysłu wyciśnięto już maks i więcej kompów zhakować się nie da, bo nuda. Przydałaby się charyzmatyczna postać, której historia zaciekawi. Desmond miał momenty, ale raczej wszyscy woleli jak najszybciej wrócić do Animusa. No nic, zobaczymy, co wymyślą z tymi fiolkami krwi ludków co były se przed nami. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam jestem zaskoczony wyborem, popatrz seria AC leci przez epoki historii sztuki, w jedynce miales pozne sredniowiecze, sztuke romanska, gotyk ... miasta Acer, Damaszek, Jerozolima, rozne style budownictwa zalezne od religii, wiec jerozolimie masz synagogi z kupolami, a w Acer masz masywne katedry z ostrymi lukami, bardzo wysokie i charaktersytyczne dla gotyckiej europy... czesc druga - Venecja, Florencja, Rzym, i na koncu drogi Ezio Konstantynopol, czyli okres renesansu i okres papiestwa (kosciol zawsze byl wielkim mecenatem sztuki, z racji ze ludzie byli ciemni, nie umieli czytac, wiec ogladali obrazki :)...  i w dwojce pojawia sie juz malarstwo ktore mialo rozkwit w tamtym okresie, da vinci, michael Angelo, rafael santi, itd itd ... wiec seria idzie dalej, i oprocz Architektury podaje nam takze malarstwo, oraz troche rzezby - nie dosc ze sa wydarzenia historyczne, i postacie, to gra jeszcze czyli uczy nas sztuki :)  ... i nagle czesc trzecia i Ameryka za Waszyngtona? i tutaj nagle zwrot o 180 stopni, brak zabudowy miejskiej, bo tam nie bylo nawet miast wtedy, Jork - Boston, koscioly niczym stodoly, wszystko z drewna, malo co murowane, zero stylow architektury, zero malarstwa, tylko postacie historyczne, i kilka wydarzen, i tyle ...  gra stracila parkur, z racji braku przeszkod, i malej ilosci zabudowan ... kolejna czesc z numerkiem 4 i piraci? rozumiem ze Ubi mialo silnik morski, i chcialo zrobic odskocznie, nie zmieniajac tytulu - poniewaz AC to strasznie rozpoznawalna marka. Ale to niepasowalo do ogolnego wizerunku serii, mogli dac tytul Piraci :) ... i tez by sie sprzedalo, ale kto podjal dezycje zeby dac numer 4?? to juz byla przesada, ale dobra nie ogralem tego tytulu z racji po prostu, znudzenia materialem. I po czworce juz calkiem nie wiadomo bylo w jakim kierunku zmierza seria, rownie dobrze mogli zrobic Egipt, Japonie, Rosje ... ale ku mojemu zdziwieniu, bo ja bardzo lubialem czesc druga (z jej wszystkimi epizodami, ze wzgledu wlasnie na epoke renesansu, i odwzorowanie tych miast, oraz zabytkow, postacie historyczne i buntownika Ezio) ... nagle mamy Paryz okresu baroku i rokoko! barok i sztuka francuska XVII wieku stanowila pomost miedzy stylami renesansu i klasycyzmu, jest to jedna z najpiekniejszych epok naszej kultury, wszechobecny przepych w szuce, wszedzie ornament, mocne makijaze stroje, peruki, skarpety :) ... czasy gilotyn, bonaparte, ludwika chyba XIV, i gdzies wtedy urodzil urodzil sie markiz de sade, i casanova :biggrin: ... nie mozna tez wykluczyc plywania okretami, floty francuska, angielska, i portugalska byly potega nie tylko europy, warto zobaczyc Pan i Wladca .. tam jest pokazany ten okres i oczywiscie konflikt angoli z zabojadami, a przy okazji to bardzo dobry film.

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby ta część była lepsza od słabej IV...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby ta cześć miała coś w sobie co sprawi, że będzie świetna (patrz walki morskie w IV...) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero IV czesc AC sprawila ze polubilem ta gre, chyba wlasnie dzieki calej tej "pirackosci" ktora ociekala. Jesli nie zaoferuja w tej czesci czegos nietuzinkowego to raczej podziekuje. Na razie mamy tylko trailer pokazuajcy genialne grafike i ... Paryz. Zobaczymy co dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie druga część jest najlepsza i jak dotąd nie dościgniona , później Brothehood też dobre. Black flag przez to właśnie, że traktował o czymś innym, plus pirackie wojaże i klimat wciągnął na godziny najpierw na ps3 a teraz  na ps4. Niestety właśnie za to że było w nim za mało assasyna w assasynie, tęskni się za powrotem do korzeni i ten trailer na pewno  rozbudził nadzieje. Liczę również na ciut bardziej wymagającą wspinaczkę niż w IV, taką jaka była w Brotherhood, no a na to Paryż jak najbardziej pozwala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewolucja? Znowu? Była już amerykańska, ludzie!

Swego czasu byłem ogromnym fanem Assassin'ów, trylogią Ezia byłem całkowicie zachwycony, na premierę Revelations czekałem jak wariat.

A teraz jak o tym myślę to... 

 

:sick:

 

Nawet Black Flag jeszcze nie tknąłem.

 

 

Tak czytam to co napisałeś, chyba z 5 razy i dalej nie wiem o co Ci chodzi. 

Oby ta część była lepsza od słabej IV...

 

Cóż ... różne są gusta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy Next Gen sprawi, że skrytobójca nauczy się schylać? Tyle lat minęło a asasino jak miał, tak ma kij w tyłku. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy Next Gen sprawi, że skrytobójca nauczy się schylać? Tyle lat minęło a asasino jak miał, tak ma kij w tyłku. 

 

A przeszukiwanie zwłok ? 

No chyba, że chodzi Ci o skradanie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×