Skocz do zawartości
DaraS

Assassin's Creed Unity

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o skradankę, kiedy nie można się schować za niskim murkiem albo innymi obiektami. O czołganiu nie wspominam :P   Z drugiej strony przeciwnicy są na tyle tępi, że często można obok nich przejść. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgadzamy :) - w tej kwestii na pewno podniosłoby to poziom rozgrywki zwłaszcza, że mamy NG. 

Ale jeśli tego nie będzie nie będe narzekał bo AC to AC - marka sama w sobie a i gra na bank będzie świetna.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o skradankę, kiedy nie można się schować za niskim murkiem albo innymi obiektami. O czołganiu nie wspominam :P   Z drugiej strony przeciwnicy są na tyle tępi, że często można obok nich przejść. 

Strzał w samo sedno, miałem trochę przerwę w assasinach i jak zasiadłem do black flaga to przez pół godziny szukałem jak się kuca, powiem więcej w akcie desperacji wbijałem na google żeby sprawdzić jak to się robi, to są podstawy skradanki i aż dziw bierze że tego nie ma w assasinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas było to tak, że wchodząc w "krzaki" albo inne zielsko postać automatycznie kucała, ale to była jedyna opcja. Jeszcze raz powtórzę, fajnie by było gdyby ten element wprowadzili - ale jak nie to nic się nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po katowanie poprzednich AC już w ogóle nie czekam na nowego. Jeśli nie będzie nowej mechaniki walki i czegoś "extra" (coś jak statki w AV3 i o wiele bardziej w AC:BF) to raczej pre-ordera nie biorę i poczekam aż ktoś przejdzie i się podzieli opinią.

Zobaczymy też jaki hype będzie, bo niestety zauważyłem, że tak do miesiąca przed premierą gra mi wisi i powiewa a potem łykam wszystko jak młody pelikan i robię pre-order 1-2 tygodnie przed premierą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...łykam wszystko jak młody pelikan i robię pre-order 1-2 tygodnie przed premierą.

Natury nie oszukasz tym razem będzie tak samo✌️

Edytowane przez niklas
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że seria powraca do Europy. Teraz już wiem z jaką grą w zestawie zakupie swoją PS4  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony spoko że gra wraca do Europy, ale z drugiej obawiam się, czy nie spowoduje to pojęcia trochę na łatwiznę twórców pod względem innowacji. Bo w sumie miasta będą zbliżone pod względem projektu do tych z trylogii Ezia, styl walki również. Ale zobaczymy - może nie będzie tak źle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....Zobaczymy też jaki hype będzie, bo niestety zauważyłem, że tak do miesiąca przed premierą gra mi wisi i powiewa a potem łykam wszystko jak młody pelikan i robię pre-order 1-2 tygodnie przed premierą.

 

Hype był jest i będzie przy każdej kolejnej części AC :)

Ja osobiście jeszcze nic więcej niż Wy nie wiem o AC:U a już się jaram :)

Po prostu uwielbiam tą serie i tyle :)

Edytowane przez lennox
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam to co napisałeś, chyba z 5 razy i dalej nie wiem o co Ci chodzi. 

 

Po prostu seria Assassin's Creed mi się już przejadła, dlatego nie ruszyłem Black Flag. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony spoko że gra wraca do Europy, ale z drugiej obawiam się, czy nie spowoduje to pojęcia trochę na łatwiznę twórców pod względem innowacji. Bo w sumie miasta będą zbliżone pod względem projektu do tych z trylogii Ezia, styl walki również. Ale zobaczymy - może nie będzie tak źle :)

Dwie rzeczy panie, pierwsza ... w starych AC 1-2, przeszkody były rozstawione co skok, dlatego nie trzeba było się wysilać, tylko trzymać wciśnięty bieg i kierowac - rozwiązanie za banalne i zbyt automatyczne, i teraz moja sugestia - nie wiem czy zauważyłeś ale na screenach jest interfejs i przyciski Parkour UP, Parkour Down ... wniosek, ze coś było grzebane w sterowaniu z bieganiem, wiec jakaś zmiana będzie, jako gracz chciałbym nowych animacji biegania, oraz jakiegoś stopniowania biegu - wolno - szybko - bardzo szybko, dołem i górą ... może być (tylko przeszkody nie co skok, jako gracz chce sam oceniać, czy doskocze czy nie), a przy wspinaczce proszę o pasek staminy podczas wiszenia ;)... Druga sprawa, system walki, nie wiem po czym wnioskujesz że również będzie on identyczny? ja rozumiem że gracz cierpi bo mechanizm walki powinien być trudniejszy, problem polegał na tym że nie ma szans zdobycia nowych umiejętności, gra od samego początku daje nam 100% możliwości postaci, mimo że sa dziesiątki animacji, to jednak wszystko bardzo często się powtarza, i ten mechanizm jest do kosza i koniecznie potrzeba nowy, moze z mniejszą ilością przeciwników, ale bardzej wymagający, no i przeciwnicy też jakby tak trochę więcej atakowali to było by miło,  ... I ostatnia kwestia, bo do tej pory, goście z Ubi zapomnieli, ze gramy Assasynem, więc nasz bohater to urodzony szermierz, zabijaka legionów, gość który nie musi się wysilać żeby opracować plan podejścia ofiary (trucizna, zwalenie czegoś na głowę, wysadzenie, pozorowanie wypadku, co tam chcecie ;) .. moze nawet by c gilotyna), skoro może zabić wszystkich strazników plus gwardię naszego celu i to jednym kombem. Bardzo chciałbym aby ten rozdział został potraktowany szczególnie, bo jako Lis chce mieć w końcu wybór jak się dobrać do tej gąski.

Edytowane przez Malakay
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu seria Assassin's Creed mi się już przejadła, dlatego nie ruszyłem Black Flag. :P

 

A widzisz :) a może jakbyś zagrał to akurat by Ci spasowało :) Moim zdaniem zrobili wypas niesamowity. Dlatego też twierdzę, że AC:U będzie jeszcze lepszy. Ta seria jest jedną z nielicznych, która ma silnik fabularny na co najmniej jeszcze 2-3 historie.

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy premiera? Tak orientacyjnie oczywiscie.

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w szkole na historii to może i był nudny temat "rewolucja francuska" ale w AC.U może być ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiemy już, że grać będziemy kobietą. Czadowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy materiał z E3 prezentujący 4-osobowy tryb kooperacji wygląda świetnie. Widać z daleka, że to Assassin's Creed, ale oprawa wizualna i rozmach robią wrażenie. W końcu chowanie się w tłumie będzie miało sens, bo jednak wielki murzyn otoczony czterema dziewkami to była żenua z wyglądu. Nie powiem, trochę się jaram. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza prezentacja po polsku ... 

 

a ja jestem po drugiej prezentacji i uważam ze gra wygląda wyśmienicie, gość ma nowe animcje wspinania, przejścia, zejścia wymyki :biggrin: ... no walka wiadome, i w końcu tłum setki ludzi którzy różnie reagują, jest bardzo szczegółowo, detal się pojawił, i świetnie to się prezentuje. Akcje z kumplami, przypominają Brotherhooda czyli wg mnie najlepszą odsłonę :) ... zdecydowanie obok Rainbow six najlepsza prezentacja od Ubi! 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda genialnie.

Było do przewidzenia, że zrobią coś wielkiego. ACIV już pokazało, że do końca serii daleka droga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że wygląda bardzo apetycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada dobrze, ja co prawda ograłem jak narazie tylko AC3 i mimo błędów grę oceniłem jako dobra.

Po kolejne odsłony sięgnie juz raczej na PS4, unity wyglada dobrze a co wiecej mnie podoba sie pomysł z co-opem.

Nie jaram sie ale bede sie przyglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×