Skocz do zawartości
Patricko

inFAMOUS Second Son

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie , jestem nowym użytkownikiem. InFamous Second Son z platynowałem w 16h , żadne trofeum nie jest specjalnie trudne i dobrze bardzo przyjemnie mi się grało. Na dodatek GRAFIKA jest bardzo ładna w mojej ocenie to najładniejsza gra na PS4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając jako zły rekiny pojawiały mi się częściej niż w przypadku gry jako dobry.

Pod koniec fabuły praktycznie co chwila pojawiał się na mapie symbol rekinów także z wbiciem trofeum nie było problemu.

Dokładnie tak. Jakiś nieuważny byłem czy co? Teraz to aż się roi od nich. A może wiesz jak ( czy w ogóle można ) pomijać " filmiki "?

Witajcie , jestem nowym użytkownikiem. InFamous Second Son z platynowałem w 16h , żadne trofeum nie jest specjalnie trudne i dobrze bardzo przyjemnie mi się grało. Na dodatek GRAFIKA jest bardzo ładna w mojej ocenie to najładniejsza gra na PS4 :)

Witaj. Zagraj w Tomb Raider, he,he. ( o Assassin Creed nie wspominam )

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z pobiciem 10 grajkow oraz z 10 reklamiarzami. Nie zalicza mi tego. Cala niedziele siedze nad tym i nic. Zabilem juz w sumie okolo 200 i kompletnie nic. To jest jakis bug czy co? Z tego widac to tylko 17% graczy to zrobilo. Mial ktos z tym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadło u mnie bez problemów. Robiłem to tak, pobiłem grajka zapis gry, potem od razu load i szedłem w to samo miejsce. Po chwili to mialem. Z tym drugim typem tak samo.

Jaką masz karmę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może powinieneś grać złą karmą. U mnie wpadło gdy grałem jako "zły".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robie tak samo. Karme mam zla i dobra. Dwa rozne savy. Niestety nie wpadaja te dwa trophy. Jak pech to pech. Juz nawet probowalem tak jak inni radzili zabijac recZnie i tez nic z tego.

Na ktorym poziomie zlej Ci wpadlo? Bo na 5 poziomie dobrej nie wpada, a zla dopiero mam na 1.

Edytowane przez uSki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że masz 2 savy różne coś się zbugowalo. Moja rada to nowa gra, zla karma i szybko dojdz do pierwszego muzyka/kolesia ze znakiem i wtedy sprobuj sposobem z save/load.

EDIT:

Mialem 5 poziom karmy.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale chyba poziom karmy nie ma tu większego znaczenia, te trofea wpadły mi jako jedne z pierwszych. Skończ grę, usuń save i zainstaluj ją ponownie, może to pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wywalilem gre i wszystkie savy. Zaczne od nowa i zobacze. Dzieki.

Edit

Ok udalo sie, trfeum samo sie pojawilo dzis rano, jakis bug pewnie.

Edytowane przez uSki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostało mi przejsc na ekspercie. Od ktorego momentu moge zmienic poziom na ekspert? Bo od razu nie mozna ustawic i chce uniknac sytuacji ze za pozno przelacze i mi nie uzna trofeum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie ma to znaczenia, gra sama cię informuje przy zmianie poziomu trudności, czy poziom ekspert będzie zaliczony. Ja zmieniłem już po rozpoczęciu nowej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ze ma znaczenie bo jak ustswilem to pisalo w nawiasie brak trofeów wiec za pozno musialem przełączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ze ma znaczenie bo jak ustswilem to pisalo w nawiasie brak trofeów wiec za pozno musialem przełączyć

 

Ustaw jeszcze na starym sejwie i dopiero wtedy daj "new game" ;)

 

Czytaj ze zrozumieniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli, że nie ma znaczenia czy ustawisz tryb ekspert przed nową grą, czy zaraz po rozpoczęciu. Jeśli zmienisz tryb w połowie gry to oczywiście nie zostanie ci to zaliczone, zresztą sama gra o tym cię poinformuje.

Edytowane przez Solid_POL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś mi może powiedzieć jak wejść na tą wieże pod napieciem-dodam że gram jako pozytywny boh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wieżę wejdziesz nie wcześniej niż pozwoli Ci na to fabuła (o ile dobrze pamiętam). A na górę dostaniesz się głównie dzięki mocy dymu, zresztą Abigail będzie służyła odpowiednimi wskazówkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś mi może powiedzieć jak wejść na tą wieże pod napieciem-dodam że gram jako pozytywny boh

Dopiero pod koniec dostaniesz taką możliwość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie bo został mi ostatni odłamek i już sie bałem że  nie dam rady go zebrać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakończeniu fabuły możesz swobodnie eksplorować miasto więc bez obaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tych wszystkich naprawde pomocnych wskazówek :) Zabieram na swój "Warsztat Trofików" Infamusa :) To niby kolejna łatwa do zdobycia PLATYNKA zaraz po "Wolfenstein - The New Order" 
Pozdro ALL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Dla pewności spytam. Skończyłem jako dobry grę, wszystkie trofea, zostało "ukończ jako zły", "ekspert" i "5 lvl złego". Dałem "nowa gra", obejrzałem filmiki, postawiło mnie w magazynie/szopie, czy stodole - zmieniłem poziom na ekspert (był dopisek, że możliwe zdobycie trofeum), chwilę pobiegałem zgodnie ze wskazówkami, przy wyborze wybrałem "zły", znowu filmiki i wstępy, dotarłem do miasta i zaczynam misje. Rozumiem, ze na końcu gry zaliczy mi przejście na "ekspert"? Pzdr.

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Dla pewności spytam. Skończyłem jako dobry grę, wszystkie trofea, zostało "ukończ jako zły", "ekspert" i "5 lvl złego". Dałem "nowa gra", obejrzałem filmiki, postawiło mnie w magazynie/szopie, czy stodole - zmieniłem poziom na ekspert (był dopisek, że możliwe zdobycie trofeum), chwilę pobiegałem zgodnie ze wskazówkami, przy wyborze wybrałem "zły", znowu filmiki i wstępy, dotarłem do miasta i zaczynam misje. Rozumiem, ze na końcu gry zaliczy mi przejście na "ekspert"? Pzdr.

No tak to oczywiste, po prostu przejdź grę - jak ujrzysz napisy końcowe wtedy wpadnie Ci trofeum. W międzyczasie uprzykrzaj życie przechodniom, by zdobyć ten poziom 5 karmy.

Od siebie dodam, że splatynowanie tej gry jest banalne i to sama przyjemność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×