Skocz do zawartości
TRaCeGuitar

Free To Play

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Ostatnio do sieci trafił film o esporcie i esportowcach.

Oczywiście nie jest to jakoś spiracona wersja albo coś, po prostu twórcy wrzucili go do neta za darmo żeby każdy mógł na spokojnie obejrzeć.

 

 

"Free to Play" ma mylący tytuł. Sugeruje, że jest o grze i skupia się na jej modelu biznesowym. Nie do końca prawdziwe jest też obiegowe przekonanie, że to film o Docie 2, przeznaczony głównie dla jej fanów. Choć zrealizowało go Valve, to opowiada przede wszystkim o ludziach - trzech profesjonalnych graczach.

 

Wg. mnie film bardzo fajny i warty obejrzenia, bardziej niż o esporcie to jest o graczach.

Najlepszym porównaniem będzie "Takie Indie Game:The Movie ale nie o twórcach tylko graczach...i bez wkurzającego Fisha"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla laików momentami sam film jakby traktował o czarnej magii. W ogóle nie tykam gier tego typu i kompletnie nie wiem o co w nich chodzi. Owszem, trochę liznęli zasady ale to jednak trochę mało. Szkoda też że dopiero pod koniec pokazano samą rozgrywkę. Wtedy film nabrał rumieńców. Odniosłem wrażenie że wstęp był zbyt rozciągnięty i film trochę przynudzał. Ale jako całość daje radę. Najbardziej polubiłem kolesia ze Stanów. Może dlatego że podobnie jak on ja też ze swoim hobby miałem przerąbane u rodziców. Doszło do tego że przed wyjazdem na studia kazano mi zostawić w domu PSXa. Na rynku za grosze kupiłem pustą obudowę, wsadziłem do niej książkę i dałem rodzicom.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo...każdy w jakimś stopniu miał przekichane...u mnie też rodzice narzekali na to że gram i w ogóle.

 

Starszy przestał narzekać jak pokazałem mu z braciakiem Diablo 2 i RTCWolfenstein i sam się wciągnął w granie..

 

A starsza zaakceptowała to po jakimś czasie jak zobaczyła jak gram chyba w SimCity albo Civ'kę którąś..pewnie zrozumiała że gry to nie tylko głupie nawalanie i że pomaga mi to logicznie myśleć.

 

Jak uzbierałem na Ps2 to nawet sami dzwonili po sklepach czy jest konsola i później mnie zawieźli do empiku żeby sobie kupił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie rodzice łupali :) W sumie już nie grają ,ale tata grał w Medal of Honor i Sniper Elite na PSX ,PS2 oraz w Diablo 2 :D A Mama na sedze saturn w Tomb Raider,na ps2 i psx w Ico, Spyro oraz Metal Gear Solid  :) W sumie to grała we wszystkie Tomb Raider'y oprócz tej najnowszej, bo juz nie gra;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×