Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Bo jeden koleżka w temacie o uncharted 4 pisał, że w tlou nigdy tak nie było. To ja podziękuje za pay to win i mocno rozważę zakup uncharted 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TLoU jest to bardzo wyważone, te bronie nie robią żadnej różnicy, jak grasz na pałę przegrasz, grasz drużynowo i jest o wiele lepiej, pay to win TLoU nie dotyczy w moim mniemaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem parę minut więc nie jestem fachowcem ale zdążyłem zauważyć, że to skradanka drużynowa a nie quake;) poczytałem parę opinii i ponoć luneta potrafi zrobić różnicę. W tym wywiadzie http://www.pssite.com/news/45944/powinniscie-zaplacic-za-dobra-robote-byly-menedzer-naughty-dog-o-dlc.htmlwręcz przyznali, że te bronie ułatwiają rozgrywkę. Ja rozumiem, że w world of tanks można zakupić premium bo to darmowa gra ale do płatnych AAA dawać bronie w postaci płatnych dlc to śmiech na sali. Co do uncharted przyznali ostatnio, że każdą rzecz z płatnych dlc będzie można zdobyć za walutę w grze (pewnie za te fioletowe punkty) więc na pewno będzie to bardziej uczciwe rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś lami to nawet czołg mu nie pomoże. W tej grze by wygrywać wcale nie trzeba kupować płatnych broni. Wystarczy głowa na karku, odpowiednie perki i cierpliwość by nauczyć się map i mechaniki rozgrywki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oznaczają te cyferki i symbole przy nicku w menu wyszukiwania gry w multiplayer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oznaczają te cyferki i symbole przy nicku w menu wyszukiwania gry w multiplayer?

Cyferki - staż. Ilość ukończonych pełnych meczy razy 7. Symbole - ile razy gracz ukończył podróż - 12 tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziwna prawa z trofeum za wszystkie 13 drzwi.  Po otworzeniu ostatnich wpadł mi puchar " śmieciarz" , mimo tego że jeszcze brakowało znajdziek.  Po zebraniu wszystkiego nadal brak trofeum za wszystkie drzwi.  Jakaś rada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie sytuacje tylko w tlou-multi.

 

 

 

Edytowane przez Labeo2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do multi. Kapitalna sprawa że po tylu latach od premiery matchmaking nadal leży i kwiczy. Właśnie przegrałem rundę w genialnym stylu 0:15. W mojej ekipie średnia tygodni wynosiła 1013 w przeciwnej drużynie jakieś 500 tygodni. W dodatku chłopaki byli dopakowani bronią z płatnych DLC i praktycznie byłem na jeden strzał. I o ile matchmaking jeszcze można przeboleć tak już wykoksowanymi płatnymi broniami już nie. TLoU zamieniło się w zwykłe Free-2-Play gdzie by wygrać trzeba kupić kuszę albo obrzyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wróciłem do multi. Kapitalna sprawa że po tylu latach od premiery matchmaking nadal leży i kwiczy. Właśnie przegrałem rundę w genialnym stylu 0:15. W mojej ekipie średnia tygodni wynosiła 1013 w przeciwnej drużynie jakieś 500 tygodni. W dodatku chłopaki byli dopakowani bronią z płatnych DLC i praktycznie byłem na jeden strzał. I o ile matchmaking jeszcze można przeboleć tak już wykoksowanymi płatnymi broniami już nie. TLoU zamieniło się w zwykłe Free-2-Play gdzie by wygrać trzeba kupić kuszę albo obrzyna.

Wiesz co, ja gram w multi i jakoś nie mam żadnych problemów z tym, że ludzie biegają z bronią z dlc. Ja latam ze zwyklym karabinem polutomatycznym, czasem z łukiem i jakoś daje rade grać i osiągać jakiś wynik a nie jestem żadnym wymiataczem i gram ostatnio raz na tydzień czy na dwa tygodnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam sobie TLoU właśnie. Poprzednim razem grałem na PS3 jakieś 2 lata temu i w związku z tym mam pytanie: czy dodatek Left Behind jest jakoś wkomponowany w całość, czy tak jak w pierwotnej wersji, należy go uruchomić samodzielnie. Właśnie rozpocząłem rozdział Zimy i się zastanawiam czy powinienem to zrobić właśnie teraz aby osiągnąć 100% historii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchamiasz go jak w wersji na PS3 z menu gry (czyli oddzielnie jak to napisales).

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie osobny i odpalasz go osobno. Poza tym, czy on się czasem nie dział jeszcze przed wydarzeniami z gry? Już nie pamiętam, był średni krótki i ogólnie miałki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to byla historia Ellie sprzed wydarzen z The Last of Us nie bede wnikal w szczegoly moze ktos jeszcze nie gral ? :1_grinning: Choc osobiscie w to watpie :1_grinning:

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto grał ten wie jak to było naprawdę z historią w nim opowiedzianą. No nic, cisnę w takim razie główną fabułę dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Patricko napisał:

Zupełnie osobny i odpalasz go osobno. Poza tym, czy on się czasem nie dział jeszcze przed wydarzeniami z gry? Już nie pamiętam, był średni krótki i ogólnie miałki.

Wszystko zalezy od punktu odniesienia - jak wezmiesz do pierwszego WD dodatek dodatkowe misje DedSec to panie TLOU-LB jawi sie jako masterpiece. 

Jesli porownac to do Baba Yaga z Rise of the TR to dodatek od ND wypada rowniez dobrze. 

 

Ujme to tak samego dodatku bym w zyciu nie kupil, ale ze TLOU ogrywalem po raz pierwszy na PS4 i dodatek juz byl - to ogralem, i uznalem za OK. 

 

 

32 minut temu, Talerz napisał:

Kto grał ten wie jak to było naprawdę z historią w nim opowiedzianą. No nic, cisnę w takim razie główną fabułę dalej :)

Jesli na PS3 ograles i TLOU i dodatek to nie ma znaczenia jak teraz do tego podejdziesz bo znasz historie glowna i z dodatku. 

Z tego co pamietam to gra zachecala do przejscia dodatku po przejsciu osi fabularnej bo dodatek miesza nieco przeszlosci i tym co jest w fabule. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem The Last of Us po kilku miesiącach nie grania. W międzyczasie była premiera PS4 Pro. Od początku gry coś mi nie pasowało. Już wiem w czym problem: CIENIE. Przy przełączeniu na 30 klatek cienie były ostre jak żyleta. Teraz to pikseloza! I wyglądają identycznie jak w trybie 60 klatek.

 

A mogłem kurde nie aktualizować tej gry. 

Edytowane przez AbovePL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, AbovePL napisał:

Uruchomiłem The Last of Us po kilku miesiącach nie grania. W międzyczasie była premiera PS4 Pro. Od początku gry coś mi nie pasowało. Już wiem w czym problem: CIENIE. Przy przełączeniu na 30 klatek cienie były ostre jak żyleta. Teraz to pikseloza! I wyglądają identycznie jak w trybie 60 klatek.

 

A mogłem kurde nie aktualizować tej gry. 

 

Chwila, chwilunia ale siedzisz na  PS4 PRO czy PS4 Amator?

Czyzby pierwsza gra ktora zostala pokrzywdzona na PS4 amator przez łatke dla pro?

 

TLOU ogralem z odblokowanym frame rate, i powiem tak gralo sie dobrze, cienie byly bardzo nierowne, ale faktycznie zdarzaly sie i takie ktore byly ohydne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to nie pierwsza gra, która została pokrzywdzona na Ps4 amator. Wydaję, mi się, że Ratchet and Clank również ucierpiał i zapewne wszystkie wydane exy na Ps4 zostaną w ten sam sposób potraktowane.

Co prawda nie odpalilałem TLoU po aktualizacjach a było ich ostatnio z 3 ale w trakcie ogrywania R&C były chyba dwie aktualizacje. Jedna polepszyła grafikę a druga obniżyła do tego stopnia, że wydaje się brzydsza niż w dniu premiery. Teraz to aż strach pomyśleć jak wygląda U4 po tych ich update'ach...

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Kolos28 napisał:

Myślę, że to nie pierwsza gra, która została pokrzywdzona na Ps4 amator. Wydaję, mi się, że Ratchet and Clank również ucierpiał i zapewne wszystkie wydane exy na Ps4 zostaną w ten sam sposób potraktowane.

Co prawda nie odpalilałem TLoU po aktualizacjach a było ich ostatnio z 3 ale w trakcie ogrywania R&C były chyba dwie aktualizacje. Jedna polepszyła grafikę a druga obniżyła do tego stopnia, że wydaje się brzydsza niż w dniu premiery. Teraz to aż strach pomyśleć jak wygląda U4 po tych ich update'ach...

HTC 10

 

No  to bylo by smutne bo U4 jeszcze nie ogralem - Ratchet juz spakowany do wora z napisem na  sprzedaz, ale moze wygrzebie, wylacze net w konsoli, zaistaluje, odpale gre bez patchy, a potem pobiore latki i porownam.

 

Az dziw bierze ze jeszcze zaden z serwisow robiacych porownania nie wzial tego na widelec.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym update R&C wyglądał fenomenalnie i serwisy o tym wypisywaly... Ale po chwili pojawił się drugi update i czar prysł... Przynajmniej takie odniosłem wrażenie ale fakt byłem już przy końcu gry :)

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MagEllan napisał:

 

Chwila, chwilunia ale siedzisz na  PS4 PRO czy PS4 Amator?

Czyzby pierwsza gra ktora zostala pokrzywdzona na PS4 amator przez łatke dla pro?

 

TLOU ogralem z odblokowanym frame rate, i powiem tak gralo sie dobrze, cienie byly bardzo nierowne, ale faktycznie zdarzaly sie i takie ktore byly ohydne.

Na amatorze. Plusem trybu 30 klatek był fakt, że cienie były wysokiej rozdzielczości i zajebiście ostre. Teraz to postrzępiona kupa i nie ma znaczenia jaki tryb, bo w obu wyglądają identycznie. Szlag mnie trafia. Ciekawe czy na PS4 PRO są takie jak kiedyś były na PS4 Amator. 

 

Sprawdziłem porównania na PS4 Pro i niestety tam w żadnym trybie cienie nie zostały poprawione. Co za porażka. Zabrali coś czego nie dostała nawet nowa konsola. Nie wiem czy się cieszyć czy płakać. 

Edytowane przez AbovePL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AbovePL napisał:

Na amatorze. Plusem trybu 30 klatek był fakt, że cienie były wysokiej rozdzielczości i zajebiście ostre. Teraz to postrzępiona kupa i nie ma znaczenia jaki tryb, bo w obu wyglądają identycznie. Szlag mnie trafia. Ciekawe czy na PS4 PRO są takie jak kiedyś były na PS4 Amator. 

 

Sprawdziłem porównania na PS4 Pro i niestety tam w żadnym trybie cienie nie zostały poprawione. Co za porażka. Zabrali coś czego nie dostała nawet nowa konsola. Nie wiem czy się cieszyć czy płakać. 

 

wielu mnie tutaj probowalo dyskredytowac kiedy wspominalem o cienach - te porownywalem miedzy lock 30 a unlocked na PS4 amator a takze porownalem wersje PS4 amator do dema PS3 - z tym ze akurat w lokacji ktora dostepna byla jako demo na PS3 nie wystepowal na PS4 problem z cieniami, lub byl on ledwie zauwazalny.

 

Nie wiem moze jeszcze bardziej je skopali, grajac z unlocked (bo tak mi sie gralo lepiej nizli przy zablokowanych 30fps) nie razilo mnie to jakos strasznie jesli chodzi o cala gre, ale byly momenty - jak np przeszukiwanie domostw latem w  sloczenczy dzien - gdzie cienie byly nierowne, cien postaci - OK, cien poreczy na schodach/stolu/szafy - czyli tam gdzie bylo mniej swiatla slonecznego OK ale juz cien ramy okiennej byl porażkowaty.

 

przyklad:



loucomp.jpg

Sam mam tez kilka fotek na ktorych wyglada to jeszcze gorzej w tej samej lokacji.

 

Tak pol zartem pol serio - moze wydadza jeszcze kolejne 2 patche ktore cos spiernicza i okaze sie ze the ultimate and the best experience edition to jednak byla wersja na PS3 :24_stuck_out_tongue::24_stuck_out_tongue::24_stuck_out_tongue:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Problemy z cieniami to zmartwienie pierwszego świata ;-)

 

Mam problem z moim egzemplarzem, co da się z nim zrobić, do kogo się zwrócić?

tlou.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie? bo nie wiadomo o co Ci chodzi... ze niby te smugi ktore teraz na wiekszosci plytek sie pokazuja?

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×