Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

the_last_of_us_logo_0.png

 

Jeśli wierzyć doniesieniom, to chyba przez "przypadek" dowiedzieliśmy od The Last of Us na PS4.

Gra ma mieć podbite tekstury oraz będzie wydana od razu z dodatkiem Left Behind, premiera przewidziana na lato 2014.

 

Tutaj można poczytać więcej:

http://www.dualshockers.com/2014/03/26/the-last-of-us-for-ps4-with-enhanced-graphics-coming-this-summer-according-to-playstation-turkeys-vp/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nikomu nie wkłada gry do ręki na siłę... jeśli będziesz chciał to kupisz, zawsze warto mieć dużo opcji wyboru...ty na tym nie tracisz, a inni mogą zyskać. jeśli chodzi o mnie to jestem bardzo zadowolony i grę kupię. dawno mówiłem, że PS4 potrzebuje takich killerów jak The Last of Us i GTA V...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 potrzebuje killerów jak TLoU 2 i GTA VI i nowych marek a nie kotletów sprzed roku w cenie nowych gier. Jeżeli chcą czymś takim sprzedać swoją konsolę to życzę powodzenia ;).

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alfik może i masz rację, ale ja się cieszę, bo z braku czasu i nadmiernych zaległości nie udało mi się jeszcze ograć TLoU na PS3, a na pewno to zrobię na PS4. Pełny Pack i lepsza grafika. Czemu nie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tu nie chodzi o to, żeby mieć wybór tylko o to, że zamiast skupić się i robić coś konkretnego, nowego i naprawdę świeżego, za co będzie warto dać te 200zł, to rzucają cały czas jakimiś kotletami bo lepiej na tym zarobić i przede wszystkim szybciej.

Gdyby jeszcze cena na starcie była adekwatna do czasu wydania od premiery + minimalnie doliczyć za przeróbkę. Myślę, że góra 150zł to byłaby inna rozmowa.

Ale oni będą na bank za tego kotleta wołać 250zł, paranoja. Na szczęście te kotleciki bardzo szybko lecą z ceną w dół...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz świeżości MGS:GZ- płatne demo. Nie sądzę, że dadzą 250zł. Spokojnie oni cały czas nad czymś pracują, ale przecież trzeba zapchać lukę, co nie? Więc wysyp kotletów. Ja tam nie narzekam. Nie ograłem TLOu ani GTAV więc sobie zakupię na czwórkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, że dadzą 250zł.

 

Zgadza się, mój błąd - 249 zł.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

This is Sony.

 

Zatrudniaja Szefa Kuchni zeby odgrzal kotleta i przyprawil go teksturami, ale nowych Exclusivow nie zapowiedza, po co, przeciez ludzie i tak mysla ze maja jakis "wybor" (marketing swoje robi). Czuje ze E3 bedzie elektryzujace w tym roku, "A teraz to na co wszyscy gracze czekali, zapowiedz nowych gier, oraz gameplay z Exa na ktorego wszyscy czekaja" - <po zapowiedzi 15 gier indie przyszla pora na gameplay> - "Tak jest, gameplay z Last of Us HD super extra REMASTER Cooked EDITION. Please be excited".

 

I jak beda laskawi moze znowu pokaza krotki trailer z DriveGuardian zwienczony data premiery na rok 2015.

 

#4theplayers xDDD

Edytowane przez Bansai
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co robic nowe gry skoro mozna odgrzewac kotlety :biggrin:

 

 

 

 

 

 

PS4 potrzebuje killerów jak TLoU 2 i GTA VI i nowych marek a nie kotletów sprzed roku w cenie nowych gier. Jeżeli chcą czymś takim sprzedać swoją konsolę to życzę powodzenia ;).

 Dobrze panowie prawią polać im. Tu ludzie czekają na nowe gry a dostaję się to samo tylko usprawnione. Na razie ta nowa generacja zanosi się na jedną z najgorszych. Tak słabego startu chyba nie miała żadna generacja a oni zamiast pisać nowe gry to zwalniają ludzi(sony) i pierd... że to dobrze wpłynie na nowe marki. Pomieszanie z poplątaniem. Jeśli ktoś nie ograł na ps3(aż dziw bierze że są ludzie co nie ograli tego cacka) to ma na co czekać wiadomo ale cała reszta która ma już to za sobą może czuć się po prostu olewana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez na pewno zagram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jednak jest dla kogo odgrzewać kotleta i jeszcze ilu ludzi jest którzy nie mieli PS3 to kupią wersję na next gen nie ma co narzekać

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajcie konsole, moze przestaniecie sie czuc oszukiwani ;) Nic nie wiadomo o TLoU, na razie mamy plotkę. A nawet jesli bedzie to odgrzany kotlet - wystarczy zmienic restauracje na taka gdzie ich nie beda odgrzewali :)

Edytowane przez czacha79
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli różnica będzie taka jak między TR na PS3, a PS4, to biorę z miejsca najlepszą grę z poprzedniej generacji z najlepszym multi na PS3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest głównie dla tych dla których PS4 jest pierwszą konsolą i wczesniej oglądali gre tylko na yt. Oby tylko branża na tych paru przypadkach nie zwęszyła biznesu i nie uraczyła nas zalewem remasterów.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem TLoU na ps3, kupię i na ps4 choćby dla ponownego wbicia platynki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość graczy miała nadzieję, że jeśli ND nie zrobi sequela to chociaż wydadzą remasterkę na PS4. A tu proszę, już narzekanie... Co Was to tak boli? Ktoś Was zmusza do kupna? Z tego co nam wiadomo Druckmann na chwilę obecną i tak pracuje przy Uncharted 4, więc pracę nad sequelem w najbliższej przyszłości raczej nie ruszą. Wylewacie łzy jakby to całe ND było skupione na tym projekcie. Zresztą, odświeżone wydanie TR się przyjęło i było bardzo dobrze zrobione, tak jak wspomniał One, a znając ND to możemy dostać tylko coś lepszego.

 

Jak R* ogłosi, że wydadzą GTAV na PS4 to też będziecie płakali, że odgrzewany kotlet?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość graczy miała nadzieję, że jeśli ND nie zrobi sequela to chociaż wydadzą remasterkę na PS4. A tu proszę, już narzekanie... Co Was to tak boli? Ktoś Was zmusza do kupna? Z tego co nam wiadomo Druckmann na chwilę obecną i tak pracuje przy Uncharted 4, więc pracę nad sequelem w najbliższej przyszłości raczej nie ruszą. Wylewacie łzy jakby to całe ND było skupione na tym projekcie. Zresztą, odświeżone wydanie TR się przyjęło i było bardzo dobrze zrobione, tak jak wspomniał One, a znając ND to możemy dostać tylko coś lepszego.

 

Jak R* ogłosi, że wydadzą GTAV na PS4 to też będziecie płakali, że odgrzewany kotlet?

To niech zrobią sequel, a nie kotleta HD. Jak tak dalej pójdzie to dostaniemy wszystkie hity z PS3 na nową konsolę w "lepszej jakości" plus do tego trochę konwersji z PC i 3 exclusivy. Next gen po hooyu. ND to bardzo zdolne studio i chciałbym dostać od nich coś innego niż kolejną, skryptowaną, liniową strzelankę. Sequel TLoU byłby w sam raz.

TR Definitive - wspaniała, roczna gra z PC za 250zł :rofl:

GTA V - oczywiście, że odgrzewany kotlet. A jak inaczej nazwać to w co już raz graliśmy, a co sprzedaje nam się jako nową grę za pełną cenę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci nie każe sięgać po tego odgrzanego kotleta, a są ludzie którzy zjedzą go ze smakiem. 

 

Poza tym nad taką konwersją nie pracuje całe studio (a np. takiego Tomb Raidera przeniosła całkiem inne grupa ludzi), więc teoretycznie nie wpłynie to na prace nad nowym tytułem.

Edytowane przez Turin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeniesienie GTA V na PS4/XO ma akurat sens, każdy grajac w to miał wrażenie że konsole niedomagają - mały ruch uliczny, dropy, uproszczony model jazdy i zniszczeń, śmiesznie mała liczba graczy w online. Być może to miało decydujące znaczenie na ostateczny kształt gry. A gdyby tak przenieść gre i naprawić/poprawić te elementy to gra byłaby niemal idealna. Sam bym się zastanowił czy nie sprawdzić ponownie.... Są gry które się opłaca przenieśc i są gry których się nie opłaca przenosić. Last of Us i GTA V należą do tej pierwszej grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że GTA jest zakorzenione w obecnej generacji jeszcze głębiej, niż TLoU. Naughty Dog od dawna przyznają, że ich silnik jest gotowy rozwinąć skrzydła na next genach. Rockstar natomiast nie dość że pracowali na "piątką" od wielu lat, to jeszcze dopiero teraz tak naprawdę okiełznali swoje narzędzia na konsolach (tak, RDR wyglądało świetnie, ale ile było dyskusji nt. różnic między portami?). GTA V ma swoje wady, ale nie róbmy z tej gry technicznej kaleki :).

 

To tak a propos, bo mimo wszystko zgadzam się,  że TLoU i GTA to jedne z niewielu gier, które zasługują na jak najlepsze wersje. Inna sprawa, ze wszyscy dobrze wiemy że nikt tego nie portuje dla sztuki, tylko dla forsy.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak a propos, bo mimo wszystko zgadzam się,  że TLoU i GTA to jedne z niewielu gier, które zasługują na jak najlepsze wersje. Inna sprawa, ze wszyscy dobrze wiemy że nikt tego nie portuje dla sztuki, tylko dla forsy.

A znasz jakiekolwiek gry które powstały nie dla kasy.. ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tego tłumaczyć nie trzeba :P Odpisywałem w kontekście tego, które gry bardziej, lub mniej na reedycje zasługują. Chodzi o to, że nikt nie wydaje tych portów, bo chce "żeby gra wyglądała najlepiej jak to możliwe", tylko by "gra zarobiła najwięcej jak to możliwe".

 

TLoU jest perłą, ale skoro Square obłowiło się ponownie na takim TR, to i Sony ma szansę z The Last of Us. Wrzucanie do tego kotła GTA to już w ogóle czyrk ;).

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ND to bardzo zdolne studio i chciałbym dostać od nich coś innego niż kolejną, skryptowaną, liniową strzelankę.

 

 

Sequel TLoU byłby w sam raz.

 

 

 

Obrona nie ma więcej pytań.

 

Rekonwersje HD od dawna są drażliwym tematem ale ja szczerze powiedziawszy nie mam nic przeciwko. TLoU jest jedną z najlepszych gier w jakie grałem i chyba sporo osób podziela moje zdanie, więc z chęcią sobię ją odpalę na nowej generacji z ulepszoną grafiką i kilkoma innymi bajerami. Jasne, cena mi się nie podoba, bo to jest śmieszne, że A) gry na next-geny są tak drogie, B) każą nam za remake płacić tyle samo co za nowy tytuł. Ale gdybym miał się sugerować samym punktem A to bym w żadną grę nie zagrał, bo mi się cena nie podoba. Zresztą, tytuł ograłem, więc mogę poczekać aż sobie stanieje, nigdzie mi się nie spieszy.

 

Kolejna sprawa jest taka, że zapewne będzie to udany i dopracowany remake tak jak w przypadku TR, w końcu mamy do czynienia z ND. Większość tych portów jest tak nieudolnie zrobiona, że aż się w to nie chce grać i człowiek aż traci sentyment do tytułu, który wcześniej kochał (vide fatalna konwersja trylogii Prince of Persia albo Splinter Cell). Podnoszą rozdziałkę i chcą kokosów za nie wiadomo za co. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×