Skocz do zawartości
pablos_83

Mercenary Kings

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ściągnąłem hre na swoim koncie, i jest kłódka, a jak probuje uruchomić to "Nie można uruchomić aplikacji. Moze ją uruchomić tylko użytkownik z licencja na tę aplikacje". Konto mam ustawione jako główne. O co może jeszcze chodzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R1 - i najlepiej żebyś się wyrobił z ponownym naciśnięciem przycisku w zielonym pasku ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Restart konsoli powinien pomóc ;)

Teraz mam Nie można uruchomić aplikacji (CE-34880-3).

Edit: Poszło.

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnów licencje w ustawieniach konsoli?

Pobierz ponownie?

Mi się uruchamia bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka cienka, jak sik węża, liczyłem na znacznie więcej, a od strony gameplayowej jest bardzo słabiutko, na plus na razie jedynie sporo opcji konfiguracji ekwipunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny zagrać to dodawać mnie, z chęcią pogram w coop. Wyszukane randomy ciągle giną i mission failed non stop mam. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra z taką grafiką może przycinać podczas ladowaniam... Na poczatku myślałem, że mi padła konsola. Rozumiem styl retro, ale to jest ewidentna porażka. Mogli Sluga odnowić w HD i dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra z taką grafiką może przycinać podczas ladowaniam... Na poczatku myślałem, że mi padła konsola. Rozumiem styl retro, ale to jest ewidentna porażka. Mogli Sluga odnowić w HD i dać.

Do dziewczyny podobnie powiedziałem :) żeby patrzyła jak moja konsola za 2000 daje rade z popierdółkami które by na zegarku poszły :D

Przy podzielonym ekranie jest masakra :) czemu dzieli na 4 i daje 2 mapy niżej, wystarczyło by na pół.

Za takie "gów.o" chcą 75zł w sklepie :D choć tragedii nie ma za free pograć się da :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie grałem, ale mocno liczę na ten tytuł. Za czasów młodości Metal Slug zabrał mi gigantyczne ilości pieniędzy na automatach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja za mocno liczyłem na ten tytuł. Po cichu liczyłem na coś podobnego gameplayowo jako Metal Slug, ale ta gra jest tylko w podobnym stylu. Po 1 misji wyłączyłem. Chyba za duże miałem nadzieje w związku z tą grą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna luźna gra.

Jak ktoś chętny to po meczu będę grać także dodawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co są te pierdoły co się zbiera? do sprzedania?

A w tunele te węższe da rade wejść tam gdzie są zwierzątka? w średnie tunele to kółkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierdoły służą do składania nowego sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrobić pierwszą misję i uratujesz babkę, u której budujesz bronie z tego szajsu co podnosisz.

Po meczu gram, zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra irytująca, trudna choć wciągająca z ciekawa grafika i dobrym dźwiękiem ale nie na next gena :/ klikniecie w jakąś ikonkę w menu wymaga więcej mocy od konsoli niż ta gra :D i serio oni chcą za to 75zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, przy czym konsola się męczy? U mnie tylko errory, ale płynność normalna. Nawet przy grze w 4.

Za darmo trzeba brać, taka gierka do luzu, tego mi brakowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie nie zrozumiałeś mojego zdania :P

ja rozumiem że gra do luzu ale czy nasze konsole musza być zasypywane takimi gówien(k)ami? Nie pisze że indyki są złem bo można w to chwile pograć ale chyba nie po to wydałem kasę na "nową generację", gdzie mój driveclub w plusie? :P

Pierwszy w plusie chyba jednak będzie knack :) a wracając do gry to gra się przy ładowaniu przycina na razy :D i długo wczytuje (ciekawe co tyle wczytuje).

Już jak gramy w takie pierdoły nie wymagające nic od konsoli to chociaż mogły by się szybko ładować i extra chodzić jak np rayman legends :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz do twórców, myślę że jak sensownie napiszesz to posłuchaja i wszyscy na tym skorzystamy. Mówię poważnie :P

W plusie na PS3 też był szajs. Trzeba ten okres przetrwać. Ale ja nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie narzekam, zawsze to jakaś gra więcej w kolekcji :)

Trochę trudna bo dziewczynie mojej się ciężko w to gra ale nauczy się :) pisałem wcześniej że dla dwojga mogli inaczej ekran podzielić nie na 4 a na 2 to mi głównie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pograliśmy z Sephirotem dobre parę godzin. Gra mega wciąga i jest świetnym powrotem do przeszłości. Sporo motywów z najlepszych gier tamtych lat. Ja osobiście bawię się świetnie i jeśli mam być szczery, to póki co najlepsza gra z Plusa wg mnie.

Ta gra zyskuje sporo dzięki craftingowi, gdzie podczas misji zdobywamy elementy i sobie budujemy coraz to nowsze bronie. Dodatków, modów, itd. jest cała masa. Odkrywamy je w miarę rozwoju w grze także nie jesteśmy tym przytłoczeni.

Gramy w dwójkę i jeśli są chętne osoby to dawać znać. Im więcej tym lepiej.

W dodatku misję są tak zrobione, że każdy może iść w swoją stronę, a i tak wszyscy otrzymują materiały, gdy ktoś coś podniesie.

Polecam każdemu kto lubi old school. Trzeba dać się wciągnąć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie jeszcze:

- Broń składamy  z różnych części które dowolnie modyfikujemy - nie jesteśmy przykuci do standardów. Co złożymy - tak będzie wyglądać i strzelać.

- Nie ważne czy zaliczymy misję czy nie - zebrane materiały i tak zostają.

- Gra we dwie osoby (i więcej) staje się albo łatwiejsza bo można na wzajem odciągać od siebie uwagę przeciwnika itp. :D ale trzeba się dogadać albo równie dobrze można sobie na wzajem nieźle namieszać i szybko spalić misję :D

- ilość żyć się dzieli na wszystkich graczy. ...czyli nie każdy po trzy, ale w sumie trzy na misję 

- wrogowie się respawnują jak się wystarczająco daleko odejdzie. 

- mapy się zmieniają po wbiciu nowej rangi.

 

Dla mnie to jest też najlepszy tytuł. :D

 

Co do uwag:

- przy loadingach się przycina animacja - ale to tylko przy loadingach więc równie dobrze mogli dać coś statycznego z małą ikonką w rogu, wyłączyć dźwięk  i byśmy nie zauważyli ;)

- multi - po mimo grania "tylko na zaproszenie" raz wbił się nam jakiś randomowy koleś. 

- animacja śmierci wroga czasem się przytnie i zostaje do momentu respawnu (odejście odpowiednio daleko).

 

Poza tymi drobiazgami wszystko jak na razie mi chodzi jak trzeba. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Pomimo zaznaczeniu INVITE i tak się randomy wpychają. Więc najlepiej w składzie 4 osobowym grać. Szkoda, że nie mogliśmy teraz razem zagrać :P

Muszę powiedzieć, że ten tytuł ma dość wysoki poziom trudności :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysoki czy nie, jak rozpracujesz schematy i masz przynajmniej drugą osobę to jest o wiele łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×