Skocz do zawartości
pablos_83

Mercenary Kings

Rekomendowane odpowiedzi

Komunikacja i przygotowanie do misji jest bardzo ważne niejednokrotnie to czy weźmiesz odpowiedni ekwipunek wypływa na to czy misja będzie łatwa czy trudna do ukończenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście są darmowe jednorazowe zrzuty ekwipunku :D

...i czasem jak się okaże że brakuje C4 lub czegoś innego to możemy poprosić o zrzut skrzyneczki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już pierwsza łatka 1.01 ~49MB Poprawia problemy z trybem online.

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ja tam patcha jeszcze nie widzę. 

Restartowałem nawet 2 razy konsolę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, widział bym. ;)

Wersja gry jest 1.0

Widocznie we wspaniałym US&A maja od wczoraj a dzisiaj trafi do nas "brudasów" z Europy :P

!!Tango Yankee!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy lubi coś innego. COD czy BF to nie jest ale jak na razie sprawia dużo frajdy. Zwłaszcza granie w kilka osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też ta gra całkowicie nie pasuje. Nie na takie gry czekałem na PS4 - dobrze, że PS3 wciąż ma się u mnie dobrze a ilość świetnych gier (jeszcze nieogranych) z PS+ i ich jakość nieporównywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem z dobre 2h i się wciągnąłem, co-op z randomami jest męczący mamy tylko 3 życia na całą drużynę, a ludzie biegają w pojedynkę po całej mapie.

Tak jak pisał Patricko, po ciężkim klimacie Thief i jeszcze cięższym Dark Souls II idealna odskocznia, Metal Slug z elementami RPG :)

Patricko, Sephirot, Kenet wysłałem wam zaproszenia, może wieczorem uda się pograć w jakimś forumowym składzie.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My z Sephirotem regularnie gramy, tylko że później, tak od 22 około.

Ja będę grać pewnie koło 18 19 to jak będziesz to Cię zaprosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie. Im nas więcej tym lepiej. Lennox jeszcze się coś odgrażał że ma dzisiaj przetestować grę.

Ja będę dostępny koło 22giej/23ciej i mam czas aż nie zasnę na siedząco ;)

 

...nadal nie rozumiem czemu ludzie są tak uprzedzeni do tej gry.

Rozumiem że "nie takiej grafiki oczekiwaliśmy od PS4" ale realnie podchodząc do tematu - gra ma być grywalna a ta w założeniu ma grafikę retro ponieważ generalnie jest to podkręcony "Metal Slug" bez licencji ;)

Idąc tym (błędnym) stereotypowym tokiem rozumowania - "gry są dla dzieci", a jako dorośli faceci wieczorem powinniśmy zamiast grać to spijać się i kurwić na umór lub brać własne żony kiedy chcemy i bez pytania, "bo to przystoi facetowi" a nie jakieś tam dziecinne gierki.

 

Wracając do tematu - ta gra sprawia mi bardzo dużo przyjemności, a w drużynie przy komunikacji głosowej gra się wyśmienicie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce wbić to trofeum za przejście misji bez hita :laugh: już 4 razy ukończyłem tak misję a trofka nie ma :shok: nie wiem ocb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Restart gry i zrób za pierwszym podejściem.

Wpadnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bym chętnie pograł, ale pewnie jesteście już high lvl :-P Ja ciągle szeregowy z pistoletem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma to do siebie, że bez problemu każdy może grać z każdym.

Nawet lepiej, bo Ci bardziej dopakowani pomogą nowicjuszom i misję będą lecieć szybciej.

Do tego każdemu wpadną materiały więc same plusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nie ważne co, ważne żeby to robić w grupie. Trudne rzeczy razem, do prostych się rozdzielamy po mapie która zazwyczaj jest skonstruowana tak żeby każdy mógł iść w swoją stronę. Misje też trzeba zrobić w określonym czasie oraz jest średni czas wykonania misji który trzeba pokonać do trofeum. Zyskują wszyscy. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie będzie tak, że ja wtedy będę grał wasze misję np. z majora lub innej rangi?

A co do broni to chyba musze kogoś odblokować, nie? Bo jak na razie mam 2 kobietki. Jedna od modów, druga od itemów. Reszty nie wspominam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zapraszam i możemy robić każdą dowolną misję, łączenie z tymi od samego początku.

Babkę od bronii odblokujesz po pierwszej misji zaraz.

Nowe części do bronii odblokujesz wraz z kolejnymi rangami. Materiały do nich zbierasz podczas misji.

Tylko tyle albo aż tyle, bo wciąga to jak cholera.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie będzie tak, że ja wtedy będę grał wasze misję np. z majora lub innej rangi?

A co do broni to chyba musze kogoś odblokować, nie? Bo jak na razie mam 2 kobietki. Jedna od modów, druga od itemów. Reszty nie wspominam ;-)

 

 

Ja zapraszam i możemy robić każdą dowolną misję, łączenie z tymi od samego początku.

Babkę od bronii odblokujesz po pierwszej misji zaraz.

Nowe części do bronii odblokujesz wraz z kolejnymi rangami. Materiały do nich zbierasz podczas misji.

Tylko tyle albo aż tyle, bo wciąga to jak cholera.

 

Każda misję można "farmić" w nieskończoność i jest to całkiem fajne nie zależnie od rangi - więc to my możemy równie dobrze robić pierwsze misje - i tak musimy je powtórzyć żeby wbić czas wykonania misji poniżej średniego ;)

Poza tym materiałów nigdy za wiele. Albo się zrobi dodatkowe przedmioty albo sprzeda. Tak czy siak, wczoraj po przejściu kilku dzesięciu misji pierwszy raz odczułem potrzebę przyfarmienia surowców. 

Drop i respawn wrogów jest fajnie tutaj zrobiony.

 

Przedmioty dzielimy generalnie na 2 typy: 

używalne - jednorazowe przedmioty jak apteczka, C4 itp, kto podniesie to jego

materiały - podnosi jedna osoba a otrzymuje go każdy.

 

Wystarczy odejść kawałek i wrogowie się (z paroma wyjątkami) respawnują - więc mając 3 czy 4 osobowe party rozproszone po mapce, przedmioty ładnie lecą :D

Bossowie są schematyczni - więc z minimum wysiłku intelektualnego też przyjemnie się ich klepie :D

 

Zapraszamy - ja zazwyczaj jestem koło 22giej dostępny (zależy o której skończę grac w knajpie). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić, żeby wskoczyć na kolejny poziom  ? Dzisiaj przeszedłem z randomami kilkadziesiąt misji, a wciąż jestem na rekrucie ... Ponadto jedną misję bodajże " The Snatch" mam z wykrzyknikiem na czerwono... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grajcie z randomami bo nigdy nie wiecie co włączą.

Grajcie sami i wtedy możecie wybierać sobie sami misję.

Na rangę przypada zawsze 11 misji i ta ostatnia to jest ta przez którą się awansuje.

Równie dobrze można dołączyć do kogoś kto ma zrobione te misje i robiąc tą ostatnią tylko i tak się awansuje. Ale i tak to sensu nie ma bo przedmioty do robienia rzeczy są najważniejsze, sama ranga nic nie daje, poza odblokowaniem nowych misji, broni i modów. Jednak, żeby sobie cokolwiek zrobić to już trzeba farmić.

Koło 21 będę grać także kto chętny niech będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem aktualnie na PS4 wiec możecie zapraszać. Nick PSN taki sam jak na forum :-)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a jak zrzucić sobie skrzynie z gadżetami? Czy to jakoś inaczej działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×