Skocz do zawartości
Kenet

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

Rekomendowane odpowiedzi

Gra? nie do końca....
Demo? nie...dema są darmowe, prawda?

Przystawka mająca nakręcić nam smaka na Phantom Pain - to danie tylko dla fanów.
Nie powineinieś zaczynać swojej przygody z serią MGS od tej gry... bo się zrazisz.

Krótka gra która łączy wątki z MGS Peace Walker z Phantom Pain.

Nawet nie próbujcie zagrać w tą grę lub Ground Zeroes bez zagrania w Peace Walker'a - zabierzecie sobie sporo z doświadczenia i niemal każda postać wyda wam się dziwna, obca i nie naturalna...

W materiale jest błąd. PeaceWalker ukazał się na PSP i PS3. Na PS Vitcie nie pogracie w tą część.

Sorka za pomyłkę.

http://youtu.be/aR3IF_fMFLI

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie kupię tej gry/dema, ale trzeba przyznać, że wspaniale to się prezentuje. Wreszcie poprawiono animacje Snejka, a skradanka z otwartym światem to to w co chciałem zagrać od dawna. Wiem, że istnieje coś takiego jak Assassins Creed, ale skradanka z niego bardzo przeciętna ;)  Jeśli będzie dostępny bundle PS4 z Phantom Pain + może Ground Zeroes to będę pierwszym, który to zamówi :)

 

Plus za opinię o Mass Effectach i ogólnie fajny materiał. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W materiale jest błąd. PeaceWalker ukazał się na PSP i PS3. Na PS Vitcie nie pogracie w tą część.

Sorka za pomyłkę.

 

 

Peace Walkera mam na Vicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, piszę z pytaniem czy ktoś obeznany z MGS GZ ztrialami wie jak zneutralizować wszystich wrogów w JAMAIS VU?  Zostało mi tylko to a tych "kosmitów" nie da się zneutralizować. Przepraszam za pytanie w tym dzialę ale nic inego nie znalazłem na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×