Skocz do zawartości
DaraS

DOOM

Rekomendowane odpowiedzi

Niby mozna sie zapisywac do alphy DOOM, ale gdy kilkam zakladke PS4 zeby sie zapisac, o nic nie wyskakuje ...

http://doom.com/pl/alpha/sony

Mam to samo. Wchodzę na stronę w pozycje Alpha. Jest duży napis "Dostęp do zamkniętej wersji Alphy na PS4" i to wszystko. Nie ma kompletnie nic co można nacisnąć lub jakieś pole gdzie można coś wpisać. Myślałem, że to wina mobilnej strony i na PC będzie git, ale jest to samo.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem, pograłem chwilę (po 10 minutach oczekiwania na innych) i wywaliłem z dysku. Zerowy klimat, zerowy feeling ze strzelania, drętwe animacje i wygląd postaci, tragiczne udźwiękowienie (jedynie muzyczka fajna) i biedna mapka. Wiem, że to alpha, ale chociaż trochę powinno to zachęcić do zakupu - w tym wypadku jest odwrotnie. Bieda, a nie Doom :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytuje sam siebie w formie przeciwwagi dla tak stanowczego posta :)

 

Nowy Doom insta buy, day one, goty sroty, śpiwór przed Saturnem.

Jedna jedyna dostępna mapka w alphie spowodowała u mnie erekcję jak u Trynkiewicza w przedszkolu. Oczywiście 1080/60. Niestety nie da się streamować, ani nawet zrzucić screena. Wygląda obłędnie na Xie więc pewnie na PS4 będzie wyglądać obłędnie+ plus lagi ;)

 

I ten gameplay.... o...m...g...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mega, miód Panowie wylewa się litrami.

Tylko ta bazoooka trochę za mocna i z miejsca dostępna :-D.

Jest taka broń, ala snajpa przy której napełnia się okrąg przy chodzeniu, jak się napełni to dostajemy jakaś dodatkową funkcje? Bo nie zauważyłem nic szczególnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bazooka za mocna? W Q3 zabiera dokładnie 100 punktów przy ciosie w twarz. Tutaj chyba 55. Wręcz jest to najsłabsza broń w moim odczuciu, którą trzeba zbuffować, bo przy ostrzeliwaniu koło korpusu zabiera jakieś śmieszne 20 punktów. Za mocny to jest Super Shotgun :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co zobaczyłem to tak, ale trzeba poczekać co zaoferują w pełnoprawnym produkcie.

Póki co, pozytywne zaskoczenie. Jak macie możliwość pobrania alphy, to pobierajcie.

Bazooka za mocna? W Q3 zabiera dokładnie 100 punktów przy ciosie w twarz. Tutaj chyba 55. Wręcz jest to najsłabsza broń w moim odczuciu, którą trzeba zbuffować, bo przy ostrzeliwaniu koło korpusu zabiera jakieś śmieszne 20 punktów. Za mocny to jest Super Shotgun :)

Może dlatego, ponieważ mapa dosyć ciasna i odnosi się wrażenie że bazoooka ma duże i mocne pole rażenia.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to nie ma co gdybać bo balans na pewno bardzo się zmieni do wiosny.

 

Podoba mi się patent z Demonem. Raz mi się udało dorwać to satysfakcja z rzezi jaką zrobiłem była ogromna :D Gorzej jak ktoś inny z tym biega, wtedy czuje się trochę zaszczuty. No ale chyba dokładnie o takie wrażenia chodziło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że nie wiem? Mapa nie sprzyja takim trickom, jest dość zamknięta, poza tym jest double jump sam z siebie więc na wyższe półki po prostu się wskakuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi niestety nie dane było jeszcze zagrać, wczoraj ani razu nie przebrnąłem przez matchmaking. co prawda ani razu nie czekałem dłużej niż 5 minut, ale nie mam na tyle wolnego czasu żeby siedzieć przed tv i się gapić bezczynnie w jeden ekran zamiast grać :). dzisiaj znowu spróbuję bo klimaty a la Quake to moje klimaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wrzuć maila na X'a. Może tak jak ja dostaniesz na farcie, albo po prostu rozdają każdemu. Na X'ie nie czekam w ogóle w lobby, klikam, dołączam, zaczyna się odliczanie i gramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapisywanie jest zamknięte od wczoraj. no nic, nie dane mi będzie chyba sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie mam dostępu do alphy :sad:( Dlatego mam pytanie do szczęśliwców z kluczami. Jak stoi grafika czy jest taka jak na grafikach z E3?(http://assets.vg247.com/current//2015/07/doom_quakecon_1-1152x648.jpg) I jak z udźwiękowieniem? Feeling broni?

Grafa nie jest taka jak na pokazach i screenach. Jest ładnie, ale bez jakiś rewelacji...

Muzyka jest przyjemna, ale same dźwięki nie bardzo - wszystko brzmi jakoś pusto i bez polotu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót Multi z klimatem z Dooma i Quakea? Mnie kupili :)

Powrót jest ale do klimatu... Sama rozgrywka jest wolniejsza od tego co było kiedyś.

Projekt mapy w testach jest bardzo przemyślany i od razu przypomniał mi się Q3 Arena :)

Nie wiem czy gra się przebije na rynku... Trzeba poczekać co zaoferuje pełne wydanie.

wysłane przez Tapatalk z Xperia Z1 (sorki za literówki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bethesda zapowiedziała, że DOOM przybędzie 13 maja 2016r.  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z moją obiecaną betą z wolfensteina?

Jakby Ci to powiedzieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby Ci to powiedzieć ;)

Jak kupię pełną wersję to będę miał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ppe piszą, żę kampania ma trwać ok 13h. Jak na dzisiejsze standardy fps'ów skupiających się na multi to długość wręcz kosmiczna. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale jaram się.  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×