Skocz do zawartości
DaraS

DOOM

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, genialna gra. Czuć było ducha oryginału, co w sumie rzadko się udaje oddać.

Zrobiłeś platynę? Pamiętam, że przejście tej pierwszej misji na najwyższym poziomie trudności nie było zbyt proste i przesiedziałem nad tym pewnie kilka godzin, ale jednoczeście było to cholernie przyjemne a nie frustrujące, jak pierwotnie się obawiałem :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem ostatnio i rzeczywiście jeden z najlepszych singli w grach FPS w jaki grałem.

Misja na Ultra-Nightmare wbiła mnie w ziemię, wiedziałem że będzie trudno ale nie spodziewałem się że aż tak.

Szkoda tylko że multi takie drętwe, zagrałem kilka meczy i już mi się odechciało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi jest drętwe i co mnie najbardziej boli, to to że dodatki były tylko i wyłącznie dla online. Niby jest SnapMap i twórcy przygotowali tam kilka scenariuszy do grania, ale jakoś już tam nie czuć tego czegoś co w singlu. Pograłem trochę online, wbiłem puchary za dodatki i w sumie zapomniałem... Liczyłem na dobrego arena shootera, jednak chyba miałem zbyt wysokie wymagania. Pamiętam, że klasyk Doom też miał multi na 4 osoby i również nigdy furory nie zrobiło.

 

Co nie zmienia faktu, że cała para poszła w singiel i to mnie najbardziej cieszy. Końcówka sugeruje kolejną część i mam nadzieję, że będzie jeszcze większa i bardziej rozbudowana. Mogą troszkę poprawić walki z bossami, bo po prostu walenie ile się da w jeden punkt. Niby coś tam robią i są jakieś fazy, ale nieszczególnie trzeba się nimi przejmować. Możliwe, że na wyższych poziomach dają w kość, ale mówimy o normalnej grze :) 


Misja na Ultra-Nightmare rzeczywiście dała w kość, ale mimo zgonów bawiłem się przednio. A potem dowiedziałem się, że jest glitch, dzięki któremu można ją zrobić w 3 minuty... Ale mimo wszystko niczego nie żałuję, bo wg mnie każda minuta spędzona z tą grą to błogosławieństwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą właśnie pierwsze dwie mapy w doomie. Old school aż wylewa się z ekranu. Bardzo lubię takie klimaty. Dla miłośników takich gier jak serious sam czy painkiller pozycja obowiązkowa.

 

Wysłane z Sony Z3 Compact przy użyciu tapatalk

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch na dzień dobry rządzi, 30GB przepustki sezonowej, z której i tak się nie skorzysta. Tak w ogóle widzieliście jej cenę? Obłęd. Jeszcze 11GB i 5 poziom w multi czeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem ostatnio w biedrze :axk28y: :Cosby:

Dzisas co to jest za zacny szpil :obama: Jednak da się zrobić strzelankę w oldschoolowym stylu, z której miód wylewa się hektolitrami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem zachwyty, bo gra jest super dynamiczna i świetnie wykonana...ale to nie jest tytuł dla mnie. Poziomy zaprojektowane tak sobie i właściwie cała zabawa ogranicza się do biegania korytarzami i rozsmarowywania piekielnych pomiotów po ścianach. Dodatkowo nędzna, absurdalna fabuła - ale przecież nie o historię w Doom chodzi. Niemniej jednak trzeba obiektywnie przyznać, że poza nielicznymi wyjątkami - np. Titanfall 2 - gry FPS w trybie single player zawodzą na całej linii, a Doom oferuje zacną kampanię dla fanów szybkiego strzelania w klimacie "gore". 

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale taki był oryginał... 

Jak dla mnie nowy doom to jak najbardziej godny następca staruszków i jedne z najlepszych singlowych fpsów od lat.

Z tej biedronkowej promocji chyba jedyna gra warta rozważenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Doom to najlepsza strzelanka tej generacji. Super miodna i dające ogrom funu rozgrywka, nic więcej nie oczekuję, a już tym bardziej fabuły :)

W Doomie chce niszczyć w efektownym stylu pomioty szatana i tutaj to dostałem z nawiązką. Każda część to zawsze był must have dla mnie, nawet w klasyki ostatnio się sporo zagrywałem i wciąć bawią tak samo jak naście lat temu.

Kolejny Doom to rzecz jasna obowiązkowa gierka!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Grabeq napisał:

Ja rozumiem zachwyty, bo gra jest super dynamiczna i świetnie wykonana...ale to nie jest tytuł dla mnie. Poziomy zaprojektowane tak sobie i właściwie cała zabawa ogranicza się do biegania korytarzami i rozsmarowywania piekielnych pomiotów po ścianach. Dodatkowo nędzna, absurdalna fabuła - ale przecież nie o historię w Doom chodzi. Niemniej jednak trzeba obiektywnie przyznać, że poza nielicznymi wyjątkami - np. Titanfall 2 - gry FPS w trybie single player zawodzą na całej linii, a Doom oferuje zacną kampanię dla fanów szybkiego strzelania w klimacie "gore". 

 

Czego chcieć więcej od gore fpsa? Bieganie i rozsmarowywanie piekielnych pomiotów po ścianach,  w wyjątkowo brutalny sposób,  potrafi sprawić sporo frajdy :awesome:

Fabuła mało realna. Otwarcie bram piekieł na Marsie nie brzmi dla Ciebie realnie?  :pazura: No historia nie jest jakoś super ambitna, ale w pierwowzorze również nie była. Gram kampanię i bawię się świetnie. 

Tak btw jedyny singiel fps który do tej pory mnie wciągnął to był Wolfenstein New Order,  bo o kampaniach we wszelkiej maści Codach i Bfach lepiej nie wspominać. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O zapomniałem o Wolfie! To też był dobry kawałek kodu. Muszę na letnich wyprzedażach dorwać sequel. Nie zrozumcie mnie źle, przecież napisałem, że obiektywnie Doom jest świetnym tytułem,  po prostu ja nie przepadam, za tego rodzaju strzelankami. Nic mi nie pasowało - dzika prędkość poruszania, gunplay, bryzgające na lewo i prawo flaki. O kampaniach w CoD i BF lepiej nic nie pisać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grabeq

No i jasne Doom nie wszystkim siada. Mnie się podobał to dobra gra w mojej opinii.

Ale wolfik the new order oceniłem wyżej. No bardzo dobry z plusem.

Muszę nadrobić dodatek jak i wolfa 2 12_slight_smile.png

Dooma przeszedłem raz, wolfa 3 razy pod rząd.

 

Z ciekawości pobrałeś Shadow warrior jak był darmo? Ta gra mi dooma przypomina i jestem ciekaw jak Tobie siadła o ile grałeś

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przerwach od meczyków cisnę w Dooma. Ależ jest syto:banderas:

Chociaż wczoraj się pierwszy raz zaciąłem, na Rune trials z rocket launcherem.   Albo zabijają mnie Hell knighci lub Pinky albo ginę od własnego wybuchu :notsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem dzisiaj z gamepassa i co frajda ze strzelania to masakra. Mega. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×