Skocz do zawartości
DaraS

DOOM

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko do pięt.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie sie podoba , moj kierunek a nie jakies cody bfy, ale to dlatego ze przypomina mi troszke ut2k3/2k4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie gra się niesamowicie przyjemnie. Ale oby była możliwość zmiany języka, bo jak usłyszałem 'aliancki demon' to odpadłem:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywka jest intensywna i bardzo przyjemna. Az sie czasy quake 3 przypominają. Na chwilę obecną mnie kupili

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie porwało. Zagrałem parę meczy, i generalnie jakaś nijaka ta gra. Byłem strasznie nastawiony na Dooma, ale po tych kilku meczach czuje raczej rozczarowanie. Zrobię dzisiaj jeszcze jedno podejście, może to pierwsze wrażenie. Możliwe, że singiel będzie jakiś bardziej znośny. Pewnie się skusze ale to jak już solidnie potanieje.  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licze na singla (i tak jestem graczem glownie singlowym), nie bede ukrywal Doom kojarzy mi sie z 1 i 2ka przy ktorych spedzilem sporo godzin i bawilem sie doskonale. 

Mam nadzieje ze bedzie te nascie godzin, satysfakcjonujacego eksterminowania przeciwnikow - niczego wiecej po singlu nie oczekuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest tak dziwnie zbalansowana, że przegrałem już chyba 2 godziny bez szansy ugrania demonem.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dłużej: runa demona pojawia się w losowych miejscach, a całe wyzwanie polega na podniesienie jej. Sam demon jest OP (zbyt mocny), żadnego większego celu on nie ma i w ogóle lepiej, aby się nie pojawiał. Zdobycie runy powinno wiązać się z większym wyzwaniem, nie związanym z ilością fragów, a jakimś świeżym pomysłem tak by każdy miał szanse. Wraz z jego pojawieniem, powinien przyjść nowy poboczny cel.

Na razie to podnosi go najszybsza osoba i przez 90 sekund (nie pamiętam dokładnie czasu) tylko strzela z rakiet i lata jetpackiem. Ma chociaż jakieś brutalne ciosy?

Sam multi przypadł mi do gustu. Przyczepię sie jeszcze do nieszczęsnego lektora. Ciekaw jestem jak wypada angielski i czy będzie potem możliwość zmiany na niego. Graficznie bez rewelacji, ale gra chodzi bardzo płynnie. Co najważniejsze, to gra chodzi bardzo szybko, po wyszukaniu graczy bez problemu wrzuca do gry, żadnych zakrztuszeń. Detektor trafień działa dobrze, choć mam wrażenie, że czasami nie zalicza, albo przeciwnicy padają z opóźnienie - ping pokazuje mi ma dwie kreski więc pewnie urok bety.

Ogólnie warto zagrać :-)

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dłużej: runa demona pojawia się w losowych miejscach, a całe wyzwanie polega na podniesienie jej. Sam demon jest OP (zbyt mocny), żadnego większego celu on nie ma i w ogóle lepiej, aby się nie pojawiał. Zdobycie runy powinno wiązać się z większym wyzwaniem, nie związanym z ilością fragów, a jakimś świeżym pomysłem tak by każdy miał szanse. Wraz z jego pojawieniem, powinien przyjść nowy poboczny cel.

Na razie to podnosi go najszybsza osoba i przez 90 sekund (nie pamiętam dokładnie czasu) tylko strzela z rakiet i lata jetpackiem. Ma chociaż jakieś brutalne ciosy?

Sam multi przypadł mi do gustu. Przyczepię sie jeszcze do nieszczęsnego lektora. Ciekaw jestem jak wypada angielski i czy będzie potem możliwość zmiany na niego. Graficznie bez rewelacji, ale gra chodzi bardzo płynnie. Co najważniejsze, to gra chodzi bardzo szybko, po wyszukaniu graczy bez problemu wrzuca do gry, żadnych zakrztuszeń. Detektor trafień działa dobrze, choć mam wrażenie, że czasami nie zalicza, albo przeciwnicy padają z opóźnienie - ping pokazuje mi ma dwie kreski więc pewnie urok bety.

Ogólnie warto zagrać :-)

Wysłane z X Tetki

Angielskiego lektora możesz sprawdzić zmieniając język konsoli na angielski wtedy gra przełączy się na 2. lektora. jak dla mnie brzmi trochę lepiej ale dupy nie urywa.

Co do samej gry wiele osób narzeka ale zupełnie ignorują fakt że jest to najlepszy DOOM od lat - a już na pewno lepszy od 3 bo bardziej Wierny jedynce i dwójce przynajmniej taki jest moj punkt widzenia.

Co do neonowych kolorów zbroi i dziwnych animacji wystarczy że twórcy dadzą opcję wyłączenia ich po stronie klienta i wszyscy będą wyglądali tak samo.

Demon jest na tyle fajny że powinien mieć jakiś swój własny Tryb na przykład coś w rodzaju Dimon Hunt gdzie w momencie kiedy jeden z graczy z twojej drużyny zbierze runę demona dla drużyny przeciwnej w jakimś miejscu mapy pojawia się broń która jest stanie go szybko zabić. :D

2. opcja która zakładam że będzie dostępna to wyłączenie runy demona dla każdego z trybów z osobna.

Z braku kasy kupię tą grę dopiero jak stanieje ale na pewno nie odpuszczę sobie tej części Doom :)

A wszystkim narzekającym proponuję zagrać w Multi z Dooma dwójki ;)

wysłane przez Tapatalk z Xperia Z1 (sorki za literówki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta przedłużona do jutra do godziny 6ej. Jeszcze trochę pogram. Po premierze poobserwuję z daleka, a kupię jak stanieję, bo przyznam, że ogromnym fanem nie jestem, ale miło byłoby przywrócić wspomnienia :-D kiedy za dzieciaka grywałem z botami w Quake'a 3 czy Unreal'a:-P

Wysłane z X Tetki

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 doom to pierwotny fps i takie właśnie jest multi piękne w swojej prostocie dynamiczne i krwawe granie, to co robią odgłosy i muzyka na kinie domowym to mistrzostwo ... jakby nie zbieżność dat z Uncharted brałbym na premierę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chciałem dać drugą szansę, ale nie mogłem się połączyć... Także póki co gra spada na niższe pozycje na liście gier do kupienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to klops...  mi multi się podobało.. gry na primerę nie kupię.. ale jak stanieje to i owszem.. dla singla :) Bo do tego czasu multi pewnie padnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.wykop.pl/ramka/3126143/doom-nadciaga-totalny-kataklizm-zaledwie-38-pozytywnych-ocen-na-steam/ no to szykuje się rozczarowanie, po słabym fallout 4 teraz słabo przyjęty doom. Bethesda zbiera znane marki wydaje byle co a i tak zgarniają hajsik z kieszeń konsumentów.

Edytowane przez simonldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony, przegrałem kupe czasu w q3 i jak dla mnie gierka jest spoko, dzieci cod i bf nie zrozumieją zresztą widać to po jękach w tym temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony, przegrałem kupe czasu w q3 i jak dla mnie gierka jest spoko, dzieci cod i bf nie zrozumieją zresztą widać to po jękach w tym temacie :)

Wychowalem sie na QW, ale ten Doom mi poprostu nie lezy, nie wiem moze to wina konsoli i jej sterowania - ktore bylo no, w moim odczuciu nie za fajne.

Moze na k&m jest lepiej, a moze juz poprostu wyroslem.

 

Tak przy okazji:

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że multi w Doomie nigdy nie było jego główną cechą. Dobry singiel to podstawa w tej grze. 

Jeśli nie zrobią fajnego singla na większą ilość godzin, to gra padnie szybciej niż wyszła, bo multi w tej grze to tylko i wyłącznie dodatek.

Nikt w tej grze nie będzie siedział dłużej, wszyscy wrócą właśnie do CODów, BFów, itd. 

To tak samo jakby oczekiwać fantastycznego multika od Duke Nukem.

 

Jedyna nadzieja na powrót arena shooterów na konsolach to pojawienie się Unreala nowego, ale na to nie zanosi się przez bardzo długi czas, o ile w ogóle.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ograniu bety podtrzymuje co napisalem wczesniej, dla mnie niestety lipa. W sumie nawet ta grafike bym wybaczyl bo jednak nie bylo zle chociaz kolory lipnie dobrane ale juz same gameplay w ogole mi nie podeszedl....Takze nie wroze dobrze grze...Jedynie ja ratuje singiel ale wydaje mi sie ze zrobia go standartowej dlugosci a moze i krocej wiec gra niestety szalu nie zrobi... Szkoda bo mogla byc fajna reaktywacja...Tyle dobrze ze wychodzi U4 to bedzie w co młócic online ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle dobrze ze wychodzi U4 to bedzie w co młócic online ;>

 

chyba coś mnie ominęło, kiedy? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli Uncharted 4 ;-) 10maja

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ma byc finalnie mapek do multi ?

Pewnie kilkanaście.. Ale nie ma to większego znaczenia bo z grą dostarczony będzie edytor Snapmap.

To naprawdę dziwne że nikt nie pisze o tej części gry :/

Edytor pozwala tworzyć mapy

- multi

- co-op

- fabularne

i wszystko co tylko wpadnie ci do głowy.

troszkę Little Big planet :)

Będzie miał też system oceniania jakości mapy więc nie utoniemy w LAwinie gownianych jednopokojowych poziomów.

Niezależnie od platformy na której zostanie stworzony poziom będzie on dostępny do ściągnięcia dla wszystkich.

https://youtu.be/9-yT1l_4QZs

Przykłady poziomów i minigier stworzonych w edytorze.

https://youtu.be/V3qcBsKZvco

no i oczywiście to jak wygąda sam edytor :)

https://youtu.be/qR_sQEs8jTk

wysłane przez Tapatalk z Xperia Z1 (sorki za literówki)

Edytowane przez Kenet
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×