Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dość dziwny problem. Chodzi o też nie mogę zmienić postaci ani zagrać żadnej misji w singlu. Po prostu odpaliłem grę i trach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, techniczne pytanie.  Jeżeli zamienię wersje gry z pudełka na cyfrę save będzie działał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, techniczne pytanie. Jeżeli zamienię wersje gry z pudełka na cyfrę save będzie działał?

nie powinien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien. Zrobiłem tak z Driveclubem i po ściągnięciu gry z PSN wszystko działało "po staremu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszac do znajomych chetnych do napadow i aktywnych graczy :)

arti804

socialclub : arti804

ekipa : Wykokosani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.     Problem z giełdą. Nie ogarniam tematu lub o czymś nie wiem.  Kupuje akcje na giełdzie, na koncie jest transakcja  na minus (usługi maklerskie). Jednak w portfolio jest komunikat kup akcje na giełdzie.  Kasa znika , akcji nie ma . Pomocy.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób na szybkie wbicie 100 LVL ( mam 78 ) bo do platyny pozostała tylko trofka od 100 lvl. Jest jakiś sposób inny niż granie w misje itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13599_1054929854548938_82604131382300050

Prima Aprilis rozumiem? :D

Co to GTA Mafia? ;) Pewnie prima aprilis :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne plotki dotyczące singlowego dodatku do  GTAV. DLC ma dać nam nowego bohatera o imieniu Anthony Miller i powrót na tereny dobrze znane z GTA:SA - San Fierro i Las Venturas. Mam nadzieję, że ta plotka okaże się prawdziwa bo już zacząłem powoli tracić nadzieję, że zobaczę jakiekolwiek DLC fabularne dla singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w misji ze złotym pociągiem...

Daleko do końca fabuły? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Samsung miał niezły ból dupy i nawet usuwał te filmiki. Ale jak zobaczył, że im to nie pomaga to chyba odpuścił :) Bomba w CS też już jest :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

watek glowny ukonczony

napisy koncowe

calosciowy postep w grze to: 74,6%

 

Ta gra oceniajac tylko single - to rewelacja z plusem (9+/10).

Misje nawet te wolniejsze, maja sens, pieknie pozwalaja wczuc sie w role, napady z planowaniem  i 2 opcje do wyboru (tam gdzie byl wybor wybieralem wariant cichy).

3 postaci kazda z nich fajnie zarysowana, zadania poboczne ktore czuc ze sa czescia swiata gry, niezaleznie od tego czy to misje od dziwakow czy zdarzenia losowe.

Masa rzeczy ktorych jeszcze nie odkrylem  i pewnie jeszcze troche czasu spedze z gra.

 

Jesli ktos zastanawia sie dlaczego nie wystawilem maksymalnej noty to ponizej lista powodow:

- sciezka dzwiekowa - niczym nie zachwyca, jest moze max nascie utworow rozrzuconych po stacjach radiowych ktore byly przyjemne lub wywolaly usmiech na twarzy ale wiele stacji po prostu omijalem bo mi tylko psuly wrazenia z rozgrywki. Ja rozumiem ze licencjonowana muzyka  to drogi interes ale mogli przyciac te pare mln$ na marketingu i zainwestowac z muzyke.

-  sporadyczny pop-up tutaj sa miejsca gdzie ten jest dosc mocno zauwazalny (tereny zielone). Na 76h w grze dalej okreslilbym go jako sporadyczny, ale jesli trafialem w miejsca gdzie jest jego nagromadzenie to jednak bylo to dosc nieprzyjemne wrazenie.

- nie wiem czy to problem mojej kopii gry, gry jako takiej czy czego - ale w trakcie ostanich 8h rozgrywki zauwazylem cos co wczesniej niewystepowalo, i to mocno skumulowane - a wiec znikajace wozy i pojawiajacy sie ruch uliczny (wyrastajacy spod ulicy). Wczesniej zostawiajac woz po spowodowaniu wypadku, przebiegnieciu ilus tam metrow i powrocie na miejsce woz stal, lub jesli zaparkowalem go na chodniku bo np zaczynalem kogos gonic. Pod koniec wozy  zaczely znikac  w dosc dziwnych okolicznosciach. Druga rzecz a wiec ruch na ulicy (samochody, ciezarowki i autobusy) zaczynaly wyrastac spod ulicy stosunkowo blisko mojego pojadu (nigdy nie doprowadzalo to do kolizji) ale wygladalo nieciekawie (to samo tyczy sie wody i np skuterow wodnych).

 

Pominiejszych smiesznych bugow zwiazanych z fizyka jak kopulacja 2 stolikow nie licze bo te mnie raczej bawily (moze pozniej wrzuce filmik).

 

Teraz pozostaje mi porobienie tego czego nie robilem wczesniej a wiec investycja w nieruchomosci  i  czesc z misji pobocznych ktorych nie zrobilem, no i alternatywne zakonczenia. Czuje ze gra zaoferuje mi jeszcze sporo dobrej zabawy.

 

Pytanie:

- Czy mozna powtorzyc napady i wybrac inny  wariant? (jak  zakladam nie wplynie to na stan konta postaci)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz powtarzać inne warianty napadów, ale bez przygotowań o ile dobrze pamiętam. Na nic to nie wpływa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jest jakaś opcja kończenia gry i wychodzenia do głównego menu w tej grze?

Właśnie zaczynam grać singla i nie widzę takiej opcji 🤣🤣

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Kolos28 napisał:

Mam pytanie, jest jakaś opcja kończenia gry i wychodzenia do głównego menu w tej grze?

Właśnie zaczynam grać singla i nie widzę takiej opcji

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Nie wiem czy dobrze rozumiem Twoje pytanie, ale ta gra nie ma takiego klasycznego menu jak chociażby Mafia czy Far Cry. W seriach GTA chyba nigdy nie było takiego menu (w RDR chyba też nie). Jedyne menu jakie jest dostępne, to to po wciśnięciu przycisku options na padzie. Tam możesz rozpącząć nową grę, przejść do trybu online czy zmienić jakieś ustawienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli z gry wychodzimy poprzez przycisk PS (do menu konsoli) ?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, wszystko masz dostępne podczas gry, tak wychodzisz przez przycisk, online już próbowałeś?

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie próbowałem online, wczoraj chwilkę pograłem singla aby zobaczyć czy jest dobrze 😀

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest dobrze? co do samego online to nie grałem bardzo dużo ale zawsze w ekipie, samemu mnie tak nie cieszyło, wspólna gra dała mi niesamowitą frajdę, i taka mała informacja:

" Zalogujcie się w tym tygodniu (do niedzieli 30 kwietnia) do GTA Online na PS4, Xbox One lub PC, aby otrzymać od urzędu skarbowego San Andreas zwrot podatku w wysokości 425 tys. GTA$. Kwota zostanie przekazana na rachunek w banku Maze w maju – czytamy na stronie Rockstar Games Social Club. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×