Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

To że ta gra wyjdzie na PS4 to raczej pewne, mam nadzieję że ta data się potwierdzi :)

 

gta5miniaturka.29338.$.jpg#%23

 

KODY

 

PlayStation 4
 
Pojazdy
 
- Buzzard: O, O, L1, O, O, O, L1, L2, R1, Trójkąt, O, Trójkąt
- Comet: R1, R2, O, Prawo, L1, L2, X, X, Kwadrat, R1
- Sanchez: O, X, L1, O, O, L1, O, R1, R2, L2, L1, L1
- Trashmaster: O, R1, O, R1, Lewo, Lewo, R1, L1, O, Prawo
- Limo: R2, Prawo, L2, Lewo, Lewo, R1, L1, O, Prawo
- Stunt Plane: O, Prawo, L1, L2, Lewo, R1, L1, L1, Lewo, Lewo, X, Kwadrat
- Caddy: O, L1, Lewo, R1, L2, X, R1, L1, O, X
- Rapid GT: R2, L1, O, Prawo, L1, R1, Prawo, Lewo, O, R2
- Duster: Prawo, Lewo, R1, R1, R1, Lewo, Trójkąt, Trójkąt, X, O, L1, L1
- BMX: Lewo, Lewo, Prawo, Prawo, Lewo, Prawo, Kwadrat, Kółko, Trójkąt, R1, R2
- PCJ: R1, Prawo, Lewo, Prawo, R2, Lewo, Prawo, Kwadrat Prawo, L2, L1, L1
 
Przedmioty 
 
- Spadochron: Lewo, Prawo, L1, L2, R1, R2, R2, Lewo, Lewo, Prawo, L1
- Broń: Trójkąt, R2, Lewo, L1, X, Prawo, Trójkąt, Dół, Kwadrat, L1, L1, L1
 
Gracz:
 
- Podnieść poziom poszukiwania przez policję: R1, R1, R2, O, Lewo, Prawo, Lewo, Prawo, Lewo, Prawo
- Zmniejsz poziom poszukiwania przez policję: R1, R1, O, R2, Prawo, Lewo, Prawo, Lewo, Prawo, Lewo
- Wybuchowy atak wręcz: Prawo, Lewo, X, Trójkąt, R1, O, O, O, L2
- Tryb pijaka: Trójkąt, Prawo, Prawo, Lewo, Prawo, Kwadrat, O, Lewo
- Szybki bieg: Trójkąt, Lewo, Prawo, Prawo, L2, L1, Kwadrat
- Szybkie pływanie: Lewo, Lewo, L1, Prawo, Prawo, R2, Lewo, L2, Prawo
- Powolne namierzanie celów: Kwadrat, L2, R1, Trójkąt, Lewo, Kwadrat, L2, Prawo, X
- Umiejętność przeładowania: X, X, Kwadrat, R1, L1, X, Prawo, Lewo, X
- Bang Bang: Prawo, Kwadrat, X, Lewo, R1, R2, Lewo, Prawo, Prawo, L1, L1, L1
- Super skok: L2, L2, Kwadrat, Kółko, Kółko, L2, Kwadrat, Kwadrat, Lewo, Prawo, X
- Maksymalna ilość zdrowią i pancerza: Koło, L1, Trójkąt, R2, X, Kwadrat, Kółko, Prawo, Kwadrat, L1, L1, L1
- Nietykalność: Prawo, X, Prawo, Lewo, Prawo, R1, Prawo, Lewo, X, Trójkąt
- Płomienne strzały: L1, R1, Kwadrat, R1, Lewo, R2, R1, Lewo, Kwadrat, Prawo, L1, L1
 
Świat
 
- Zmień pogodę: R2, X, L1, L1, L2, L2, L2, Kwadrat
- Slidey Cars: Trójkąt, R1, R1, Lewo, R1, L1, R2, L1
- Slow Mo: Trójkąt, Lewo, Prawo, Prawo, Kwadrat, R2, R1
- Skyfall: L1, L2, R1, R2, Lewo, Prawo, Lewo, Prawo, L1, L2, R1, R2, Lewo, Prawo, Lewo, Prawo
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo czekam na wersje na ps4. Jezeli wyjdzie to tylko i wylacznie przed wersja na pc - oczywiscie wg mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo czekam na wersje na ps4. Jezeli wyjdzie to tylko i wylacznie przed wersja na pc - oczywiscie wg mnie

Wersja GTA V na PC wyjdzie zaraz po Red Dead Redemption na PC :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na wersje PC bo port pc>ps4 Ps4>pc to żaden problem dla developerów. (ograłem na ps3)

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz niezły zgryz :) 

Miałem własnie zamiar dograć tę gre na PS3 :) ale nie wiem czy się nie wstrzymać i poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTAV w wersji PS4 na bank zabije graficznie, ale... to już jest autentycznie smutne. Serio? Co tydzień zapowiedź kolejnego rimejku z PS3, albo Indyka? Od razu uprzedzam - nie piszę by zacząć po raz n-ty tę samą dyskusję; po prostu autentycznie mnie smuci i przeraża, co się póki co z tą generacją dzieje. Drugi smutny fakt jest taki, że poprzednia generacja traci fenomenalne exy, które dostała na pożegnanie. Mam nadzieję, że wszelkie tegoroczne targi odwrócą ten bieg rzeczy.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z remake masz racje ale ja nie mam nic przeciwko , gier jest wiecej , nowe jakie mają wychodzic to wychodza , gra 5 kupie jak tylko bedzie mozna zamowic i oczywiscie zostanie potwierdzona , najfajniejsza czesc jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na to z innej strony. Deweloperzy potrzebują czasu aby dostarczyć nam prawdziwe perełki. Dlaczego w czasie oczekiwania nie  mieć do dyspozycji portów z poprzedniej generacji?

Dla mnie GTA V nie musi mieć nawet lepszej grafiki, bo ta, jaką nam zaserwowali jest świetna. Na czym mi zależy, to aby było więcej aut i przechodniów (chyba jedyne co mnie bolało w wersji na ps3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIĘCEJ PRZECHODNIÓW

 

a tak serio jak ma być sama grafika podbita to średnio mnie interesuje.

Mnie najbardziej bolało że takie wielkie miasto a tak mało w nim nim można robić.

Chciałbym odwiedzać sklepy, lokale , bary, restauracje, biura ,magazyny, budynki użyteczności publicznej.

Największy skandal to jeden klub ze striptizem :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do GTA V na PS4 na pewno będzie WIENCEJ PRZECHODNIUF. Na PS3 było ZA MAŁO PRZECHODNIUF. Ehh, pamiętam te jazdy przed premierą "piątki" na PS3. Ja myślę, że może być tak, że znowu będzie wielka premiera GTAV, które wyjdzie na PC, PS4 i XONE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale REKORDUF sprzedaży itp juz nie będzie jak na ps3 i x360

 Co do tego na pewno się zgadzam, bo przecież ile też ludzi specjalnie kupiło (mimo niezbyt dużej sympatii do konsol) X360 i PS3, właśnie dla GTAV....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, czyzby znowu Rockstar zrobił psikusa Ubisoftowi. Biedacy w końcu nie wydadzą swoich  Watch Dogs  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie spodziewałbym się ogromnej popularności tej gry, watch dogs nie zaszkodzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne - graficzne zje WD bez najmniejszych problemów ;) Mimo iż ograłem na PS3, to biorę raz jeszcze na premierę :)

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie spodziewałbym się ogromnej popularności tej gry, watch dogs nie zaszkodzą...

No nie wiem, już, raz zaszkodzili....  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie spodziewałbym się ogromnej popularności tej gry, watch dogs nie zaszkodzą...

Ja bym się raczej spodziewał :p Zwłaszcza jeśli całość będzie wyglądać kosmicznie - po tych cyrkach z downgradem grafy w Watch Dogs ludzie mogą mniej ufnie do Ubi podchodzić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wakacje pod znakiem sandboxów? Hell yeah! Ale my się tu cieszymy, dyskutujemy a najważniejszego, bo oficjalnego info, ciągle brak ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do rimejkow ani indykow z ps3 na ps4 bo nie ograłem TLOU ani Gta V i chetnie zagram na ps4. Dla mnie moga robic dobre tytuły w wersje na ps4 tylko przynajmniej ceny powinny odpowiadac cenom na ps3 jakie maja teraz! nie powinny kosztowac 250 zł a 150 zł przynajmniej tak by nam odpłacili za to ze nie wychodza narazie gry na nowa generacje! pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może coś na temat dokładnej daty premiery ? Strasznie czekam na tego kotlecika... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ma oficjalnego potwierdzenia, ze w ogole wyjdzie, a ty juz chcesz date premiery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×