Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

No i elegancko. Myślę, ze nie będą narzekali na niska sprzedaż.  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jedyna gra którą przeszedłem całą od wielu lat i nie mogłem się doczekać aż wrócę z pracy żeby zobaczyć jak dalsze losy bohaterów się potoczą, niestety dla mnie nie akceptowalna była ilośc fps na ps3, po jakimś czasie grania strasznie oczy mnie bolały. Czekam na tą gre i napweno kupię, nawet chętnie przejdę jeszcze raz te same misje byle by to chodziło w 60fps.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu miałoby nie być skoro na PS3 są ?

Na PS3 są napisy PL do NFS a na PS4 już ich nie ma. Nie wiadomo co te studia mają w planach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 są napisy PL do NFS a na PS4 już ich nie ma. Nie wiadomo co te studia mają w planach

wydanie za pół roku tej samej gry tylko teraz z napisami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jedyna gra którą przeszedłem całą od wielu lat i nie mogłem się doczekać aż wrócę z pracy żeby zobaczyć jak dalsze losy bohaterów się potoczą, niestety dla mnie nie akceptowalna była ilośc fps na ps3, po jakimś czasie grania strasznie oczy mnie bolały. Czekam na tą gre i napweno kupię, nawet chętnie przejdę jeszcze raz te same misje byle by to chodziło w 60fps.

Pozdro

Z tego co się orientuje, ktoś od Rockstar'a potwierdził 1080p w 30 FPS'ach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest nie pojęte jak dzisiaj mozna robić gre na nową konsole w 30 fps, już bym wolał 720p i 60 fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zaskoczą nas miło z 60FPS-ami.heheh i Tak się cieszę bo ze wszystkich ''Kotletów" Ten jest wyczekiwany najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby zaskoczyli 60 klatkami, skoro już gdzieś było mówione o 1080p i 30fps, może przynajmniej spadków nie będzie :D. Co prawda grałem już na PS3 ale w wersję na PS4 też się zaopatrzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie konsola ps4 już na starcie nie domaga jak nie robią 60 fps albo słaba optymalizacja co było widać na ps3

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie też wezmę bo dawno nie grałem w lepszą gre ale najpierw zobacze jak z optymalizacją

Edytowane przez Malix7
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje w dniu premiery :) nie grałem jeszcze w GTA5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obowiązkowy tytuł a opcja z przełączaniem pomiędzy bohaterami super sprawa, na początku myślałem że to kiepski pomysł ale jak chwilę pograłem to nie mogłem się oderwać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ostatnim filmiku porównawczym wersje ps3 i ps4 widać bardzo wyraźnie duże poprawki.....

Mi wersja ps3 bardzo się podoba.... ps4 będzie jak wisienka na torcie..

Jestem w trakcie singla na p3... postanowiłem, że przerywam zabawę i po zakupie ps4 zacznę chyba od początku, 

bo z tego co słyszałem to chyba tylko progress z Multi będzie można przenieść? czy z singla też ?

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawa znaczna w grafice, ilości detali itp. Tylko nie wiem czy to warte 250zł. Pewnie jakbym nie grał w V na ps3 to bym kupił. Szkoda mi kasy na to samo z ciut lepszą grafą. Zwiększona ilość pojazdów może być fajna, ale jeździć tak aby nie uszkodzić pojazd, będzie trudniej.

Po drugie dla mnie GTA to była zawsze gra gangsterska. Gta IV jest bardziej grą o bogatych byłych gangsterach. Sam fakt że kasy miałem jak lodu na samym początku gry był dla mnie jak granie na kodach. Wystarczyło zainwestować na giełdzie aby zarobić miliony $.

Edytowane przez handy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo nie jest warte ~250 zł. Powinni dać zniżki tym, którzy kupili na PS3...

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może będzie tak jak z TR DE wydali na 3.Na 4 można było ściągnąć gierkę za jaką tam opłatą niewielką a w napędzie płytka z ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było by miło, ale po hajsie jakim zgarnęli od premiery na X'a i PS3 wątpię w takie cuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może będzie tak jak z TR DE wydali na 3.Na 4 można było ściągnąć gierkę za jaką tam opłatą niewielką a w napędzie płytka z ps3

 

W TR tak było ? W ACIV na bank, ale o TR pierwsze słyszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o tym mowa. Tylko o Update gry z PS3 na PS4, (używając płyty z PS3). Tak jak to było w przypadku ACIV.

TR nie miał takiej możliwości, stąd zastanawiam się skąd kolega Angelus ma takie rewelacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie było takiej możliwości. W wypadku wspomnianego ACIV i CoD: Ghost było to możliwe, ale nie wiem jak z innymi tytułami z tamtego okresu. W sumie mogliby wysyłać ludziom na maile kody zniżkowe, ale... wątpię.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę namieszałem na PS3 był Tomb Raider a ten sam TR na PS4 zwało się to definitive edition z tym że zawierał już w sobie wszystkie DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę namieszałem na PS3 był Tomb Raider a ten sam TR na PS4 zwało się to definitive edition z tym że zawierał już w sobie wszystkie DLC

Mapke i cos tam jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapki, bronie i dodatkowy grobowiec. Na PS3 wyszło zresztą GOTY z kodem na pobranie tego wszystkiego, ale tak czy siak to nie zmienia faktu, że nie było możliwości kupienia DE taniej ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×