Skocz do zawartości
Patricko

H1Z1

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna gra w stylu zombie-survival MMO, tym razem od Sony i ma trafić na PS4.

Oczywiście najpierw PC i wersja na PS4 będzie musiała poczekać, ale ta ma się pojawić.

 

H1Z1-670x381.png

 

Bkz_kWwCMAAMbkd-670x379.png

 

Więcej o samej grze można poczytać tutaj:

http://www.dualshockers.com/2014/04/09/first-picture-of-sonys-new-sandbox-zombie-game-h1z1-is-eerie-has-torches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby inspirowali się DayZ?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę dziwne wrażenie, że tą grę, tak samo jak całą resztę tym podobnych, będzie cechować wszechobecne "drewno".

Drętwe animacje, brak płynności, itd.

Ale jeśli robią to na zmodyfikowanym silniku z PlanetSide 2 (jeśli dobrze zrozumiałem) to może chociaż ta płynność zostanie zachowana jako tako.

 

Sony chyba nie dogadało się z twórcą DayZ i postanowili czym prędzej zrobić swój własny twór.

W sumie nie dziwi mnie to, patrząc na tempo prac na DayZ Standalone i w jak tragicznym stanie tamta gra obecnie jest (kolejna wieczna alpha czy tam beta).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę dziwne wrażenie, że tą grę, tak samo jak całą resztę tym podobnych, będzie cechować wszechobecne "drewno".

Drętwe animacje, brak płynności, itd.

Ale jeśli robią to na zmodyfikowanym silniku z PlanetSide 2 (jeśli dobrze zrozumiałem) to może chociaż ta płynność zostanie zachowana jako tako.

 

Sony chyba nie dogadało się z twórcą DayZ i postanowili czym prędzej zrobić swój własny twór.

W sumie nie dziwi mnie to, patrząc na tempo prac na DayZ Standalone i w jak tragicznym stanie tamta gra obecnie jest (kolejna wieczna alpha czy tam beta).

 

To materiał z bardzo wczesnej wersji sądzę że SOE będzie w stanie wycisnąć lepsze animacje. To w materiale to raczej placeholdery dla faktycznych "animacji". Z tego co mi wiadomo za 4 do 6 tygodni mają pokazać nowszą wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając życie niedługo po wystartowaniu serwerów zrobi się z tego jedno wielkie PVP... Ale chyba czekam, oby nie zmarnowali potencjału.

 

Ciekawe czy będzie można grać z PC'towcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie można grać z PC'towcami.

Nie mam teraz jak sprawdzić czy będzie wersja na PC, ale na 99% każda platforma będzie miała swoje serwery. Podobna sytuacja jak w przypadku PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kerbal Space Program robią 3 lata - nikt nic nie piśnie. DayZ powstaje maks przez rok, a wszyscy piszczą. Od kilku miesięcy zebrała się w ogóle jako taka ekipa, trzeba czasu. Pieprzenie, że to wieczna alpha jest bezsensu, taki silnik i koniec. Fajnie, że tam na konsoli dostajecie battlefielda co 2 lata, ale to jest inna sytuacja.

Edytowane przez makmak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Final Fantasy ma crossplay między PC, PS3 i PS4, więc i tutaj mogliby postawić jeden serwer. Czekam na tę grę. Zapowiada się ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crossplay w MMORPG ma jeszcze sens, ale crossplay w MMOFPS nastawionym na PvP sensu juz kompletnie miec nie bedzie, Myszka vs Pad w tego typu grach doprowadzalaby do wielu frustracji graczy konsolowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crossplay w MMORPG ma jeszcze sens, ale crossplay w MMOFPS nastawionym na PvP sensu juz kompletnie miec nie bedzie, Myszka vs Pad w tego typu grach doprowadzalaby do wielu frustracji graczy konsolowych.

Chyba, że tak jak w przypadku FF umożliwić także grę na padzie + myszce. Więc kto jakby wolał. Ja bym np. z chęcia na move pograł. Precyzja dobra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stream już leci od 10 minut :]

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ma być za darmo, więc jaka by nie była, nie będę narzekał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie i artystycznie słabiutko - znacznie bardziej podobają mi się miejscówki i lasy w DayZ. A pustki na mapie spowodowane pewnie tym że gracze nie mają dostepu do gry.

Edytowane przez piernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i pewnie z czasem pojawia sie nowe elementy, dayz rozwija sie kazdego dnia, dajmy h1z1 szanse :) ja na bank sciagne pierwszego dnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i pewnie z czasem pojawia sie nowe elementy, dayz rozwija sie kazdego dnia, dajmy h1z1 szanse :) ja na bank sciagne pierwszego dnia ;)

 

No to jest nas dwóch. Tworzymy pierwszy polski klan przetrwania? :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grywałem dużo w dayZ moda i trochę w WarZ. Jeśli nie będzie czym w rodzaju tego drugiego i dadzą jakąś strefę urban, która naprawdę będzie wyglądać jak post-apo to też w premierę pobieram. Na razie pod względem designu ssie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tego typu grach licza sie ludzie ktorych spotykasz w grze. Ludzie z ktorymi tworzysz klimat rozgrywki. Bez tych ludzi przeje sie kazde produkcja nastawiona na multiplayer, nawet wypasione MMO ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×