Skocz do zawartości
Patricko

H1Z1

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda jak wczesne PS2

Do tego główny twórca tej gry zapytany kiedy pojawi się wersja na PS4 odpowiedział jasno: after PC. Naprawdę nie zawracałbym sobie tym tytułem na razie głowy, bo prędko na PS4 nie zagramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ta gra gdzie twórca powiedział że za 3 lata może będzie? Panie po takim czasie to już nikt na to nawet nie spojrzy jak wjadą exy wewnętrznych studiów sony. Z czym do ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest ta gra. Grą, o której piszesz jest DayZ. Zresztą jest ona bardzo popularna, więc nie ma co się martwić o jej powodzenie. :)

H1Z1 wygląda na przyjemną gierkę, która mocno czerpie inspiracje z wyżej wymienionego tytułu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest ta gra. Grą, o której piszesz jest DayZ. Zresztą jest ona bardzo popularna, więc nie ma co się martwić o jej powodzenie. :)

H1Z1 wygląda na przyjemną gierkę, która mocno czerpie inspiracje z wyżej wymienionego tytułu. :)

A to przepraszam nie sprawdziłem więc skoro to jest DayZ to w zasadzie ten los czeka tą gierkę za 3 lata. Za 3 lata to ten rynek może się wywrócić do góry nogami 5 razy i moda na zombiaki może odejść już w zapomnienie tym bardziej że teraz się tego tyle ukazuje że szok choć ja akurat uwielbiam gry z zombiakami no ale co będzie za 3 lata to ciężko przewidzieć. Dziwna decyzja z tak długim okresem wydania.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra początkowo była modem, teraz staje się stand alone. Na PC ludzie się zagrywają w fazę alfa (chyba) i powolutku gra dostaje usprawnienia. Mimo to już chyba od około 2 lat popularność DayZ jest wysoka. Ja zrozumiałem to tak, że na PS4 do tych trzech lat trafi już pełna gra, a wcześniej można liczyć na takie fazy alfa / beta. Chyba, że się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra początkowo była modem, teraz staje się stand alone. Na PC ludzie się zagrywają w fazę alfa (chyba) i powolutku gra dostaje usprawnienia. Mimo to już chyba od około 2 lat popularność DayZ jest wysoka. Ja zrozumiałem to tak, że na PS4 do tych trzech lat trafi już pełna gra, a wcześniej można liczyć na takie fazy alfa / beta. Chyba, że się mylę.

Nie zrozum mnie źle ja życzę dobrze tej grze ale jakoś nie umiem sobie wyobrazić że za 3 lata będzie jeszcze ekscytacja tym tytułem przy grach które wyjdą już od wewnętrznych studiów. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie zobaczyć gameplay z tej gry to na www.twitch.tv/ellohime/profile/past_broadcasts

Facet pojechał gdzieś tam (bodaj SOE w Las Vegas), gdzie Sony pozwoliło m.in. jemu pograć w grę i nawet streamować, bodaj każdy streamer miał ok godzinę dziennie na granie albo coś w tym stylu.
Tak w skrócie z tych fragmentów które widziałem, gostek był podekscytowany i podkreślał że gra już na tym etapie jest tym czym powinno być DayZ. Oczywiście jest to jego zdanie, do tego pewnie był podjarany możliwością zagrania itd. więc myślę że nieco wyolbrzymia, dlatego trzeba to traktować z rezerwą. Aha no i gameplay jest oczywiście z wersji PC.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra na początku miała być F2P. Ciekawe czy to nadal w planach.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://www.ppe.pl/news/41639/h1z1-podzielone-na-dwie-gry-poznajcie-h1z1-just-survive-i-h1z1-king-of-the-kill.html

Marka ma być podzielona na dwie gry.

Ta sieciowa strzelanka na arenach to chyba nikogo nie interesuje

Ja mam tylko 1 pytanie . Czy obie te gry trafią na PS 4 czy tylko 1 ?

Bo tak jak napisałeś tą strzelankę King of the hill to ja mam głęboko w d..ie

wysłane przez Tapatalk z Xperia Z1 (sorki za literówki)

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeżeli ta wersja King of the Hill, to ta która zawiera Battle Royale, to z tego co widzę po streamach na PC głównie to bije rekordy oglądalności no i siłą rzeczy chyba też więcej ludzi tam się bawi w tej chwili, na otwartej mapie ludzie już nie zagrywają się tak jak kiedyś, ale wiadomo, na PC w Early Access ta gra jest już od dłuższego czasu, zwykłe bieganie po mapie gdzie można budować bazy itd się przejadło. Okaże się co z tego wyjdzie, mi pomysł rozdzielania gry w ten sposób się nie bardzo podoba, no ale nie wątpię w to że studio wie jak zarobi najwięcej na tej produkcji :P

Edit: Aa, Wszebor pytał o free to play. Żadna z tych 2 gier nie będzie w systemie f2p, będzie trzeba za grę zapłacić ok 20 dolarów, w samej grze będą też mikropłatności.

http://www.pcgamer.com/h1z1-is-being-split-into-two-games-neither-will-be-free-to-play/

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×