Skocz do zawartości
RandyOrtonRKO

GRID Autosport

Rekomendowane odpowiedzi

Grid = Jakość!

 

Szczególnie dwójka, która była słaba, do tego okrojona w każdym możliwym calu w stosunku do poprzedniej części, zrobiona na gównianym silniku z Dirta Showdown, a drift w dwójce wołał o pomstę do nieba.

Czegokolwiek obecne CM teraz nie zrobi to wychodzi z tego gniot większy od poprzedniego ^_^ Człowiek myśli, że gorzej się nie da, ale oni udowadniają, że jednak się da :D Zupełnie jak polska kadra w kopanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie kolesie od tej gry, nie mogą zrobić na ps4 bo stary silnik ble ble ble a wiodąca platforma jest pc z rozdziałką 4k.

Zrobienie konwersji to dla nich moment, już grid2 wyglądał zajebiście na pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec przygode z GRID zaczalem od Race Driver - jeszcze na PC - gralo mi sie milo, nawet mialem wlaczone uszkodzenia i probowalem przejechac najlepiej jak sie da - gra dala mi sporo zabawy. Niestety gralem na klawiaturze - podlaczenie kierownicy skonczylo sie rwaniem wlosow z glowy bo  nie wiem czemu ale godzina kombinowania ze sterownikiem oraz ustawieniami w grze nie dala zadnych rezultatow i moje DFP  zwyczajnie  nie dzialalo.

 

GRID 2 - otrzymalem w plusie, niestety sterowanie na padzie bylo dla mnie dosc trudne, a sterowanie na kierownicy mi nie podeszlo - ta gra dla mnie okazala sie walka ze sterowaniem a nie walka na torze  (w sumie bardzo podobnie mialem z Shift2 jak gralem na  padzie ale w Shift przynajmniej moje DFP sie sprawdzilo). Niemniej zawzialem sie i ukonczylem gre.

 

GRID Autosport - nie wyczekuje, raczej nie kupie... z dwoch powodow - 1. mam i tak sporo innych wyscigow do ukonczenia 2. zarowno w GRID:RD  jak i 2 nie udalo mi sie skonfigurowac kierownicy. Wole masterowac  GT5 czy ogrywac  Shift2. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troche więc moge coś powiedzieć. Wrażenia z wersji PC'towej, więc nie bijcie za to że będe zachwalał grafike, która wygląda bardzo dobrze. Zaczne od tego że bardzo mi się podoba fakt, iż poszli w strone wyścigów torowych, dodając wiele serii i znanych torów. Endurance na Spa, mrr... :D Kamera w kokpicie jest, tyle że taka jakaś zblurowana, troche słabo to rozwiązali moim zdaniem. No ale teraz najważniejsze, czyli model jazdy i fizyka. No co tu dużo mówić, to jest stary dobry GRID, podobny do dwójki, ale moim zdaniem zdecydowanie lepszy. Asysty powróciły, więc jest co wyłączać :P . Na kierownicy gra mi się świetnie, wychodzenie z poślizgów sprawia niezłą frajde, i gra mi się dużo lepiej niż chociażby w GT, bo mam wrażenie że tam to jest jakieś takie sztuczne, plastikowe. Wiem że większości i tak się ten model jazdy nie spodoba i na kierze będzie sie grało źle, bo jest bardzo podobnie do GRID'a 2. Ale ja jestem odmieńcem, i bawię się świetnie i sporo godzin spędze z tym tytułem :) Osobiście polecam, jeśli ktoś szuka tego co GRID zatracił przy okazji drugiej odsłony, nie zawiedzie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Randy:

Pare pytan:

  • jakiej kierownicy uzywasz?
  • model jazdy podobny do G2 ale lepszy - mozesz dodac wiecej slow do tego opisu? jesli grales w Grid:Race Driver np to jak  sie ma  do tego modelu jazdy?

Milej zabawy zycze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiera DFGT, a co do modelu jazdy to miałem głównie na myśli to że jest mniej arcadowo, a podobniej do GRIDA 1, trzeba uważać bardziej z gazem na wyjściu itp. 

Dzięki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda granie na padzie ?? Dobrze się steruje ?

Edit.

Gre już posiadam i upalam... mi się podoba sterowanie na padzie jest ok nie żałuje wydanych 219 zl za limited edition.

Edytowane przez skapol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja, dopiero kupiłem Grid Autosport i żałuję nie mam jej od premiery, dla mnie to gra najbardziej zbliżona do symulacji wyścigów na ps3 , na multi zawsze jest do oporu ludzi i to mnie cieszy bo ja tylko tak gram we wszystkie gry.

Edytowane przez radoneon14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna styl

Jazdy grida porownac do symulacji ?? Symulacja to jest Forza. A to najwyzej do ra arcadowka :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak post wyżej można porównać, najpierw uzasadnij czym charakteryzuje się symulacja wyścigów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cieniutki tytuł. W najbliższym czasie chce spróbować on-line, także jak by był ktoś chętny dodawać na psn + stosowna adnotacja (żadko bywam na konsoli więc nie szurać jak nie będe długo odpisywał)

Edytowane przez snejkiPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Czy jest jeszcze ktoś chętny doboostowania Multi

Pisać wiadomość 

PSN rafp77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze temat umarl i to ostro.

Zabralem sie bo  lezal na kupce wstydu plusowych gier.

Jest OK gram na padzie, nie robi szalu ale zdecydowanie lepszy tytul nizli grid2.

syndrom jeszcze jednego wyscigu obecny.

 

Jako plusowa pozycja oceniam bardzo dobrze - od usiasc na 40 minut przejechac event i mozna odpalic inna gre, fajny przerywnik miedzy innymi produkcjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 12.11.2016 o 17:50, MagEllan napisał:

widze temat umarl i to ostro.

Zabralem sie bo  lezal na kupce wstydu plusowych gier.

Jest OK gram na padzie, nie robi szalu ale zdecydowanie lepszy tytul nizli grid2.

syndrom jeszcze jednego wyscigu obecny.

 

Jako plusowa pozycja oceniam bardzo dobrze - od usiasc na 40 minut przejechac event i mozna odpalic inna gre, fajny przerywnik miedzy innymi produkcjami.

 

Jest lepiej niż bdb bym powiedział. Szkoda, że gra nie dostała jakiegoś prostego remastera na 8-gen, bym się ostro zagrywał. Trochę kontrowersyjnie, ale ja bawiłem się lepiej niż w Forzie Motorsport 6 i Gran Turismo 6. Codemasters dodaje do swoich ścigałek ten pierwiastek którego niestety wielu grom z gatunku obecnie brakuje - emocje. Molochy quasi-symulacyjnego podejścia do ścigania są klinicznie nudne w najważniejszej kwestii czyli samych wyścigach,w autosport jest rywalizacja z określonymi oponentami, są wymogi sponsora, walka w drużynie, efektowne stłuczki i kraksy (wyłączenie cofacza czasu i nieresetowanie wyścigów dodaje kunsztu całości), i dobrze wyważony model jazdy dający poczucie prędkości. To gra którą zaliczyłbym do pewnego kanonu wraz GRID Reloaded i NFS Shift.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×