Skocz do zawartości
mc55

Kilka pytań laika odnośnie PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku dnie mam PS4 i mam do Was kilka pytań odnośnie korzystania z PSN. Proszę o wyrozumiałość, niektóre pytania mogą być dla Was banalne - dla mnie nie :sad:

 

Czy mając nie wykupioną usługę PSN PLUS mogę grać w trybach multipalyer we wszystkie ukazujące się gry  (Fifa , CoD ) ?

 

Co jeszcze oprócz zniżek na zakupy gier i dlc daje status PLUS ?

 

Czy bezpieczne będzie wykupienie opcji PLUS korzystając z zakupów dostępnych na portalach aukcyjnych ? Głównie chodzi o to że część sprzedawców jest zza oceanu i nie wiem jak taki kod ma się potem do polskiego PSN (choć zapewniają że działa) , ale czy on potem wczesniej nie wygaśnie bądź też czy nie będzie miało takie konto ograniczeń ?

Po za tym sprzedawcy wysłyłają tylko scan , i nie mam oryginału karty - czy to może być potem problem, albo raz aktywoane hasło jest "nie do ruszenia" przez osoby trzecie (ktoś potem może zareklamować kradzież kodu posiadając oryginałną kartę) ?

 

Jesli ktoś będzie tak uprzejmy i mi doradzi będę wdzięczny.

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz miec plusa zeby grac przez siec, dodatkowo raz na miesiac dostajesz jakas smieszna gierke.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez plusa na ps4 można grać tylko w gry free 2 play, w fife nie zagrasz. Plus daje darmową grę co miesiąc ( na ps4). Polski kod na ps plus kupiony za plny zadziała tylko na polskim koncie.

Edytowane przez Madrok
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×