Skocz do zawartości
Hitek13

PS3 - PROBLEM- Proszę o pomoc.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Szukałem podobnej sprawy na forum lecz nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Jestem niedzielnym graczem PS3 bardziej używam PC. Ostatnio kupiłem GTA V. Gra chodziła bez zarzutu przez 3 dni. Szczęśliwy przechodziłem raz po raz kolejne misje aż naglę próbując wejśc w mapę gra się zawiesiła. I tu zaczynają się schody:

Po ręcznym resecie gry i konsoli ku mojemu zdzwieniu PS3 przestało widzieć płyty bly-ray! Trochę się przeraziłem i postanowiłem poszukać pomocy na forach. Większość ludzi zrzucało winę na laser. Sprawdziłem czy chodzą filmy na DVD - z tym konsola problemu nie miała. Szukałem dalej odpoiwedzi. Na kolejnych forach pisali żeby spróbować Restore file System. Tak też zrobiłem i faktycznie konsola pokazała mi informację że jakieś pliki są uszkodzone. Po chwili odpaliłem FIFE która się włączyła. Szczęsliwy chciałem wrócić do GTA V i dzwon! Konsola nadal nie widzi GTA V. Następnie przeprowadziłem Rebuild Data. I po tym włączyła się FIFA oraz GTA V. Myślałem że skończyły się moje problemy. Niestety po wczytaniu save pograłem parę minut i nagle wyłączył się dźwięk i gra ponownie się zawiesiła. Zrobiłem po raz kolejny reset i rebuild i po tym gra zaczeła chodzić płynnie. Do momentu gdy musiałem powtórzyć misję. Gdy dałem aby ją powtórzyć gra myśli i myśli i myśli czyli kolejny reset system. Teraz usuwam save i pobieram aktualizację systemu i zobaczę co się satnie. Szczerze mówiąc jestem załamany i nie mogę z nikąd znaleść pomocy! Mam tylko cichą nadzieję że to nie jest wina gry!

Pozdrawiam i proszę o pomoc!

Przed chwilą zrobiłem również całkowity foramt PS3. Po formacie żadna z płyt bly-ray nie odpaliła- DVD tak. Gdy nie odpaliły płyty zrobiłem Restore File System i znów dostałem inf : " System plików w pamięci masowej systemu jest uszkodzony i zostanie przywrócony". Potem płyty odpaliły. Niestety pobrało mi jedynie aktualizacje do GTA V a przy instalacji zatrzymało się na 644/8500 i jakby płyta nie pracowała. Nie wiem co robić

PS3 -320 slim

Edytowane przez Hitek13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już dzielnie zrobiłeś wszystko o czym napisałeś to pozostaje jedna rzecz - wymiana lasera na nowy. Dla własnych celów kup tylko oryginał nowy (nie regenerowany) z 12mc gwarancji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już odważnie odpisałeś na mój post to mógłbyś mi dokładnie przybliżyć jakie powinien być to laser w jakiej cenie żeby się nie naciąć i najważniejsze - czy podołam samemu go zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×