Skocz do zawartości
Patricko

Stick It to The Man!

Rekomendowane odpowiedzi

jaYnowtl.jpg

 

Stick It to The Man! to produkcja szwedzkiego studia Zoink! Games, znanego głównie z gier adresowanych na urządzenia mobilne (tablety i smartfony) pracujące pod kontrolą systemów operacyjnych iOS i Android. Zamysłem deweloperów było stworzenie tytułu łączącego innowacyjną mechanikę rozgrywki z absurdalnym humorem.

 

Akcja Stick It to The Man! toczy się w świecie kartonowych wycinanek. Główny bohater – Ray prowadzi nudne, płaskie życie. Wszystko zmienia się, gdy pewnego razu na jego głowie rozbija się ładunek z uszkodzonego, wojskowego samolotu. Po odzyskaniu przytomności Ray odkrywa, że do jego głowy przylgnęła długa, przypominająca nitkę spaghetti, różowa macka, za pomocą której można czytać, a nawet „przeklejać” myśli innych osób. Niestety, dziwną przypadłością protagonisty zainteresowali się agenci tajemniczej organizacji i jegomość znany jako The Man...

 

Fabuła gry obfituje w humorystyczne sceny. Autorem dialogów jest Ryan North, scenarzysta serialu animowanego Adventure Time. W trakcie zabawy Ray ma okazję spotkać ponad 100 bohaterów niezależnych, wśród których pojawiają się m.in. mafijny don tańczący disco, łysiejący yeti, strażnik szpitala psychiatrycznego z rozszczepioną osobowością, a nawet Święty Mikołaj.

 

Rozgrywka łączy elementy przygodówki i platformówki. Podstawową innowację w mechanice stanowi możliwość odczytywania myśli napotykanych postaci, a także podmieniania ich, co powoduje, że NPC zmienia zachowanie zgodnie z życzeniem gracza.

 

Stick It to The Man! wyróżnia się nietuzinkową oprawą audiowizualną. Trójwymiarowe modele postaci i obiektów przypominają kartonowe wycinanki. Całości wrażeń estetycznych dopełnia klimatyczna warstwa dźwiękowa z ok. 10 godzinami dubbingowanych dialogów.

 

Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=23658

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersję na PS3 kupiłem jakiś czas temu na promocji.

Fajna, śmiechowa gierka typu "przygodówka z lat 90tych + platformer + naklejki z Little Big Planet". Ludzie lepiej znający język będą mieli kupę zabawy :biggrin:

Jeżeli będzie jakiś dodatkowy content i będą osobne trofea dla wersji PS4 to chętnie ogram ponownie. 

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobne trofki. :D

...to już wiem co przejdę wieczorem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma platyny. Gra jest na 1 - 2 podejścia. 


Prosty, miły i przyjemny klikacz-platformówka. W ta grę gra się dla fabuły i humoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny nieudany miesiąc w ps+ dla ps4 po słabiutkim Mercenary Kings, może i gra zrobiona z jajem i można się uśmiechnąć, ale gameplay jest po prostu nudny, ot platformówka zrobiona po najmniejszej linii oporu, jak zechcę się pośmiać obejrzę South Park/Shameless, w gry ma się po pierwsze przyjemnie GRAĆ, reszta na dalszy plan. Ech, szkoda, że nie dali Daylight/Octodad...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się świetnie bawiłem i będę się bawił ponownie. Mercenary Kings w brew pozorom było dobre.  ...ale tak jak piszesz, wolałbym Octodad :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki znowu słaby miesiąc , a co byś chciał żeby ci dali ? Infamous czy Killzone'a ? Przestańcie w końcu marudzić . 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok gra ukończona :) fajna, śmieszna ale krótka :laugh:


Mam już 100% gry ;)
 

Edytowane przez Lightbringer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok gra ukończona :) fajna, śmieszna ale krótka :laugh:

Mam już 100% gry ;)

 

 

Ile Ci to zajęło? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest gra na jakieś  3 - 6 godzin. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ta gra jest mega zbugowna  :shok: Nie mogę ukończyć 2 rozdziału.

Edit: Udało się  :)

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersję na PS3 kupiłem jakiś czas temu na promocji.

Fajna, śmiechowa gierka typu "przygodówka z lat 90tych + platformer + naklejki z Little Big Planet". Ludzie lepiej znający język będą mieli kupę zabawy :biggrin:

Jeżeli będzie jakiś dodatkowy content i będą osobne trofea dla wersji PS4 to chętnie ogram ponownie. 

 

Idealny opis, mam identyczne spostrzeżenia :) Polecam !

Kolejny nieudany miesiąc w ps+ dla ps4 po słabiutkim Mercenary Kings, może i gra zrobiona z jajem i można się uśmiechnąć, ale gameplay jest po prostu nudny, ot platformówka zrobiona po najmniejszej linii oporu, jak zechcę się pośmiać obejrzę South Park/Shameless, w gry ma się po pierwsze przyjemnie GRAĆ, reszta na dalszy plan. Ech, szkoda, że nie dali Daylight/Octodad...

 

I bardzo dobrze że dają takie gry, gry które wychodzą na PS4 w dniu aktualizacji plusa. Nie ma mowy o dostaniu czegoś co już się kupiło. Pozatym czego oczekujesz za 20 zł miesięcznie ? Same gry to kwestia gustu raz dają platformówkę a za drugim razem horror...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z tą grą. Otóż w przerywnikach filmowych głos i to sporo wyprzedza to co robią postaci. Jak gram to jest ok tylko na tych przerywnikach. Zagrałem tylko kilka minut więc nie wiem jak jest dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero 37 :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wbrew wielu opiniom naprawdę fajna pozycja.... ;]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba to ze można ja szybko ukończyć, tak jak Np contrast, a nie męczyć sie z przedpotopowa grafika (mercenary kings) kilkanaście, kilkadziesiąt godzin ... Kupic bym nie kupił, za darmo z chęcią zagrałem. Jezeli w plusie ma być więcej popierdolek to chcialbym by byly równie krótkie ;) i przyjemne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Łatwa, miła i przyjemna.
100% wbite z przyjemnością.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa jakieś trofea do pominięcia czy nie ? Przychodzisz gre i wszystko wpada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka ale po skończeniu możesz powtarzać konkretny rozdział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka fajna  ,szkoda ze nie po polsku ( musiałem tłumaczyć o co biega rodzince) wbite 100%

 9 rozdział mnie wkurzył, bo nie pomyślałem ze siebie można zeskanować i zawsze mi jednego umysłu brakowało w tym rozdziale ,a trofeum za zeskanowanie umysłu raja zdobyłem skanując ufokiem w dziesiątym 

musiałem się posiłkować http://ps3trophies.com/forums/showwiki.php?title=PS3-Trophy-Guides:Stick-it-to-the-Man-Trophy-Guide 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem z rodzialem 9. 32 mozgi do zebrania, ciagle zbieram 31 mimo iz na calej mapce mam zaznaczone wszystki kólka. tylko mi tego brakuje do 100% gry. nawet jak gina tam dwoch gosci to i tak ciagle mi brakuje tego jednego, czy znacie gdzies takiego ukrytego w tym rodziale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×