Skocz do zawartości
Patricko

SHAREfactory

Rekomendowane odpowiedzi

A ściągnąłes go na koncie na którym go uruchamiasz?

 

A co to ma do rzeczy i czy w ogóle nie pobrał ci się sam - tak jak mi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Kernish zdziwisz się ale ma wszystko do rzeczy.

Nie masz przypadkiem na konsoli innego konta na które ktoś ją ściągał?

Aplikacja sama się nie pobiera - nie jest częścią patcha - trzeba ją ściągnąć z PS Store bo sama aplikacja zajmuje 900mb.

Share Factory jest jak każda inna aplikacja/gra która potrzebuje licencji na dane konto (pomimo że jest darmowa - darmowe gry też przypisują licencje do konta na którym są "zakupione za 0zł").

PS4 ma inne zasady współdzielenia aplikacji ale o tym masz więcej w temacie o kontach/profilach.

Konto które nie jest podstawowe , nie może współdzielić aplikacji innym kontom.

Wszystko wskazuje na to że na konsoli masz inne konto które nie jest podstawowe i na nie została pobrana aplikacja - stąd kłódka. Pobierz ją (aktywuj) na sowim koncie i problem się rozwiąże. Ewentualnie odinstaluj i pobierz jeszcze raz z PS Store.

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem , nie wnikałem , nie uruchamiałem Sharefactory , natomiast od wielu lat korzystam z kilku kont na Ps3 , od dwóch miesięcy z Ps4 , na którym również mam dwa konta - jedno z plusem , a drugie swoje do grania , i nigdy nie było z tym najmniejszego problemu . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dziele konta od lat i mam 2 konta na PS4 ...i znam problem kłódeczki z własnego doświadczenia. Czasem licencje się nie weryfikują poprawnie zwłaszcza jak masz konto które nie jest podstawowe. Odpal to chociaż raz na koncie na którym to ściągnąłeś albo wywal i ściągnij na koncie na którym zamierzasz używać. Jeżeli nie zamierzasz to wywal całkiem, bo sobie właśnie zmarnowałeś dodatkowy 1GB miejsca na dysku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli tworze folder w penie o nazwie sharefactory itp, plik musi byc mp3 i podkladam tak? Max 15min nagrywania? ;) 

Edytowane przez Jacek ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak, dajesz dodaj muzykę, z urządzenia USB , wybierasz utwór, importujesz, gra. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest temat do dzielenia się filmikami tylko do omawiania funkcjonalności programu ;-)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie mam juz plik gotowy zostalo podlozyc muzyke, zrobilem tak jak pisalisci, folder o tej nazwie.

 

btw jak dodaje muze to mi z pena nie dodaje, na kompie nie moge zrobic nazwy do folderu gdyz uzywam znaki /

 

i tylko male pytanko, jak poprzycinalem klip tak jak ma byc czyli skleilem wszystkie najlepsze sceny to samo bedzie mi przechodzilo na kolejna warstwe? Chodzi mi o rozjezdzajacy sie obraz i kolejna scena? czy to sie samemu ustawia?

Edytowane przez Jacek ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak teraz wrzucic filmik na pena? nigdzie nie mam takiej opcji ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj już przy gotowym filmie w galerii. Nie w programie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde szukam w systemie i nic ;/ nigdzi tego nie ma, moze panowie pomoga ci co juz posciagali swoje filmiki na usb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do domu to ci sprawdzę bo z głowy nie pamiętam.

zusatevu.jpg

Galeria zrzutów

Wybierasz film i wciskasz options

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U ciebie wszzystko ladnie pieknie kolego, ale ja nie mam nic takiego, mimo iz w programie mam projekt gotowy to jesli wyjde do menu ps4 to w pamieci masowej mam tylko filmik ktory nagralem podczas gry, nic nie ma o share factory;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie projekt a film.

Najpierw z projektu musisz renderować film.

Projekt nie jest gotowym filmem tylko projektem. Film dopiero musi nagrać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahaaa. co do renderowania niby mam filmik 4 min a pisze mi ze nie moze gdyz przekracza 15min ; o... calosc nagrana w 13min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłeś razem ze wstawkami i efektami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sprawdź czy muzyka nie jest dłuższa od wideo

Edytowane przez shuji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy muzyka nie jest dłuższa od wideo

no jest a to cos ma do rzeczy? laczny czas filmu po obrobce ma 3,20min a muzyka 3,50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co zrobić, gdy nie mogę usunąć nagranego pliku wideo? "Nie mozna usunąć. Zawartość jest używana przez inną aplikację." Kiedyś chciałem ten materiał przesłać, ale wystąpił błąd. Teraz nie mogę go usunąć. Problem wystąpił kilkukrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Nawet po restarcie konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet.. Mam już tak kilka tygodni. Przez ten czas konsola była często i gęsto wyłączana i włączana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Czy ktoś rozwiązał już tę zagatkę jak usunąć taki materiał wideo?

Jakiś czas temu udało mi się usunąć te pliki. Wyczyściłem wszystkie powiadomienia w systemie i potem poprzez menu główne wszedłem w Galerię zrzutów i spróbowałem usunąć. Udało się i nie wiem dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

SephiroT mam pytanie, czy jest możliwość kopiowania czegokolwiek z pendrive USB na dysk konsoli PS4 ? Z PS4 do USB to bez problemu, ale w drugą stronę ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

SephiroT mam pytanie, czy jest możliwość kopiowania czegokolwiek z pendrive USB na dysk konsoli PS4 ? Z PS4 do USB to bez problemu, ale w drugą stronę ?

Pozdrawiam

 

Nie jestem Sephi, ale Ci odpowiem. Nie. Możesz jedynie z pendrive zaimportować savy z kopii zapasowej lub użyć plików audio jako muzyki do ShareFactory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×