Skocz do zawartości
DaraS

Resident Evil 7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie ja jestem po 4 godz. grania i gra jest fajowa daje 9/10 

ps. takie pytanko mieliście książeczkę w waszym pudelku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też sama płyta Gra im dalej tym jeszcze bardziej wciąga nie nudzi ani trochę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam horrory ale RE 7 kupię dopiero za jakiś czas...

Na razie najlepszymi grami tego typu są dla mnie Obcy Izolacja a zaraz za nim Until Dawn...

Domyślam się, że RE 7 jest straszniejszy i ciekawszy od UD a jak Waszym zdaniem RE 7 ma się do Obcego? (Mam na myśli poziom napięcia, strachu oraz zaszczucia) 😊

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kolos28 napisał:

Uwielbiam horrory ale RE 7 kupię dopiero za jakiś czas...

Na razie najlepszymi grami tego typu są dla mnie Obcy Izolacja a zaraz za nim Until Dawn...

Domyślam się, że RE 7 jest straszniejszy i ciekawszy od UD a jak Waszym zdaniem RE 7 ma się do Obcego? (Mam na myśli poziom napięcia, strachu oraz zaszczucia)

 

Grałem w   Obcy Izolacja i Until Dawn Bliżej temu do obcego ale tu jest mniej strachu niż w obcym W obcym czujesz się praktycznie cały czas bezbronny i w wielkim strachu , a tu jednak jak masz dobrą broń to i chować się nie musisz Ale większe napięcie robi się jak nie masz amunicji lub broni.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mikelsgrom1 napisał:

Czy wersję cyfrową można już pobierać? Czy dopiero po północy?

 

Preorder składałem w piątek, w sobotę mogłem ściągać. 

 

Dziś 0.00 hełm na ryj I jedziemy! (strach się bać! ) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie mi sciaga patcha, wiecie co poprawiają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak Panowie wrażenia?

Mamy najlepszy horror na Ps4?

Ja nie potrafię się zdecydować na zakup i obejrzałem wprowadzenie pełnej wersji gry i hmmm... Ta gra jest porąbana hahahaha. Nie chce spoilerować ale zachowanie bohatera i jego, że tak to napiszę temperament jest zerowy... Tak tak, chodzi mi o motyw dla którego on się tam wziął i całą otoczkę we wprowadzeniu... A to co tam się wydarzyło to aż nie realne 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, zdun napisał:

 

Preorder składałem w piątek, w sobotę mogłem ściągać. 

 

Dziś 0.00 hełm na ryj I jedziemy! (strach się bać! ) 

Panie...będziesz w to grał potem bez gogli? Ja ich nie mam, a chciałbym się dowiedzieć czy grając bez nich dużo się traci czy...nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że dziś skosztowalem alkoholu srodze a nie zakładam vr pod wpływem, Pogralem chwilę na sucho... każdy fan horroru mu to lyknac na premierę bez 2 zdań! Chcieliście pt? Macie residenta w podobnym klimacie! Mega się w to gra!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę i nie mam zamiaru grać w to w nocy. Pikawa nie wytrzymuje. W życiu w to nie zagrałbym w VR samemu w domu po nocy. Bez sram. Jutro na spokojnie ze świadomością, że dzień jest:D Wiedziałem, że to nie na moje nerwy będzie;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden zagraniczny YTber już przeszedł grę. Zajęło mu to 6h a więc te pierwsze informacje w sieci, że grę można ukończyć w 4h się jakby potwierdzają.

Ogólnie 8h gry to chyba jest taki maksymalny czas na skończenie gry...

A jak to u Was wygląda? Skończyliście grę? Jak wrażenia po ukończeniu? Piszczcie bo uwielbiam horrory ale mam jakieś obiekcje do RE 7.

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak gram już około 4,5 godz.  wrażenia mega !!!

Ludzie jak możecie kupujcie ten tytuł bo gra warta aby wykorzystać te 10 h .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grę skończyłem w niedzielę zajęło mi to niecałe 11 godzin I gra jak dla mnie super 9/10 jak nic . Podchodziłem do tej gry nie napalając się, bo poprzednie odsłony jakoś mi średnio się podobały, ograłem też demko R7 i jakoś mi to też tak strasznie nie podeszło, a mimo wszystko kupiłem bo liczyłem na jakąś fabułę która to wszystko pociągnie  i się bardzo  miło zaskoczyłem :) Najważniejsze że przez te całe 11 godzin chce się grać i nie przynudza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie Januszowe pytanie ale ten tryb VR to jest że można przejść całą grę na goglach czy tylko jakieś dodatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, pablos_PRO napisał:

wybaczcie Januszowe pytanie ale ten tryb VR to jest że można przejść całą grę na goglach czy tylko jakieś dodatki?

Całą

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja ogladajac poczatek na YT mam ciągle mieszane uczucia. Fabuła wydaje mi się naiwna i prosta. Brak nawet minimalnego realizmu. Charakterystyka postaci to również wada tej gry. Bohater jako człowiek poszukujacy... Stał się pogromca. Podobno zakończenie jest do dupy...

Natomiast udźwiękowienie, powrót do korzeni, klimat, rozgrywka wydają się na duży plus...

Nie oglądam więcej bo może się w przyszłości skuszę na używkę...

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kolos28 napisał:

Jeden zagraniczny YTber już przeszedł grę. Zajęło mu to 6h a więc te pierwsze informacje w sieci, że grę można ukończyć w 4h się jakby potwierdzają.

Ogólnie 8h gry to chyba jest taki maksymalny czas na skończenie gry...

A jak to u Was wygląda? Skończyliście grę? Jak wrażenia po ukończeniu? Piszczcie bo uwielbiam horrory ale mam jakieś obiekcje do RE 7.

HTC 10

 

To jakiś bullshit. Jestem w połowie (mniej więcej), i mam na liczniku 7.5 godziny.

 

Może 4 godziny to wyćwiczony speedrun, gdzie znasz na pamięć co, gdzie otworzyć, jak biec, co podnieść itd. Grając pierwszy raz na normalu nie ma szans zejść do takiego czasu. Poza tym gra za łatwa nie jest. Każdy nabój się liczy. Wszystko trzeba przeszperać i jest jedna wymagająca zagadka, która pochłania sporo czasu.

 

A tak w ogóle to gra jest wypasiona. Albo może inaczej. To wypasiony Resident Evil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu re stało się horrorem a nie festiwalem kiczu I tandety niczym ostatnie tekkeny. Nawiązania fabularne do silent hill2 mniam, przeżycie w vr mniam x 100, wszystko w tym tytule mi gra no I w końcu jakiś "survival" horror od czasu magicznej I cudownej 3cy świętej czyli silent Hill, silent hill2 I fatal frame 2 godny horror moim wygorowanym co do tego gatunku krzywym w tym oczekiwaniom! Brać I nie pitolic! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Panowie  - jakbyście mieli przed sobą wagę:

 

-więcej zagadek czy strzelania

-więcej straszenia na zasadzie "boo" czy SH

 

I jeszcze jedno otwarte. Czytalem, że główni adwersarze są oskryptowani do bólu. Czy to prawda?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Zdecydowanie zagadek

- Po równo

 

Nah. Znajdą Cię i wypatroszą nie raz :1_grinning: Ale na szczęście tego elementu (ala Alien) jest bardzo niewiele. Głównie na początku. Osobiście mnie to cieszy, bo zabawa w chowanego tylko mnie irytuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×