Skocz do zawartości
DaraS

Resident Evil 7

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Kolos28 napisał:

Deluxe Edition to to samo co podstawka plus SP?

Kupując Deluxe Edition będę miał dostęp do wszystkich DLC, które wyjdą w przyszłości?

HTC 10

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was SP i ogrywa pierwsze DLC?

Jak wrażenia?

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogol by ktos kto przeszedł pomoc

mianowicie dochodze do lukasa robie wszystko ze swieczka po wybychu nic nie moge zrobić poprostu sie pale i tak w kołko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodź na 9gaga :-P

Jakiś śmieć wrzucił tam komiks z zakończeniem RE7. Świetnie. Już nie mam po co gry kupować.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Chazy_Chaz napisał:

mogol by ktos kto przeszedł pomoc
 

  Ukryj zawartość

mianowicie dochodze do lukasa robie wszystko ze swieczka po wybychu nic nie moge zrobić poprostu sie pale i tak w kołko.

 

Spoiler

Nie rób nic z beczką w pokoju. Po zapaleniu świeczki, coś będzie w tym pokoju na podłodze. Użyj tego.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, lukas6660 napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

Nie rób nic z beczką w pokoju. Po zapaleniu świeczki, coś będzie w tym pokoju na podłodze. Użyj tego.

 

dziękuje , swoja droga nie wiem skąd te zachwyty gra jest ok miejscami wkurza ale zeby ona była straszna to niewiem kto co za filmy oglądał ze się boi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosz jaka ta gra dobra !

Design lokacji to opad kopary, zero piramid za dnia czy innych wiosek z RE4 :D

Noc smród bród lasy we mgle i rezydencje :)

Szok że Capcom poszedł w taką niszę, to zdecydowanie nie jest gra dla każdego jak poprzednie szczelanki pod coopka (5/6)

I chwała im za to!

Mam już 8h, normal daje momentami popalić(20zgonów już mam) choć pewnie w dużej mierze dlatego że jak zawsze w RE mam manię oszczędzania ammo .

Widok Fpp sprawdza się świetnie(na VR pewnie jest kosmos) design robi muza robi klimat można ciąć nożem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukonczone , koncówka totalnie kiepska ( nie jestem fanem serii) takie o 7/10 bez szału ale gra zła nie jest 2/3 fajne /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bez szału ? 

Dla mnie to jest petarda 2017 !

Pierwsza połowa gry to jakiś kosmos.

Po old house, 

Spoiler

statek i kopalnia już słabiej 

Ale jako całość to jest full wypas i mocne 9/10

A przecież jeszcze jest Mad house który jest istnym survivalem a do tego, zarówno przedmioty jak i przeciwnicy są rozstawieni inaczej :)

 

Jest to opinia fana serii jak i osoby której bardzo podobało się Layers of Fear i demko PT.

Dla mnie ten RE to jak spełnienie marzeń po ostatnich nędznych popłuczynach pod coopka . 

EDIT

Co do endingu to jest klasyka do kwadratu.

Każdy fan złapie mega banana na twarzy :)

Ogólnie ten RE ma tyle smaczków i tyle razy puszcza oko w stronę fanów serii że głowa mała .

MEga szacun dla nich!

Edytowane przez schranz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shranz podpisuje się rękoma i nogami pod tym co napisałeś chociaż dla mnie te dwie ostatnie lokalizacje też były bardzo fajne i nie psóły mi całości. Przeszedłem gre w 10h15min i to było cudowne 10godzin praktycznie przy jednym podejściu. Przyznam się że z grą przycebuliłem na X1 ale kompletną edycję łyknę na Ps4 i ogram na Pro do platyny. Świetnie się grało i nawet chce mi się jeszcze a to się umnie rzadko zdaża.

Ps: zchęcią bym ograł to na VR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie kobita namówiła do zakupu, kiedy przyłapała mnie na oglądaniu gameplay'u i prawie ze łzami w oczach zapytała "to nie będziesz w to grał?". No to pojechałem i kupłem :24_stuck_out_tongue:

Generalnie pierwsze jakieś 1,5 na wielki plus. Gra nie jest jakoś głupio straszna (przynajmniej na razie), nie ma co 3 kroki jumpscare'ów, ale fajnie trzyma w napięciu. Trochę mi przypomina SH, wiesz że coś Ci sie może stać, ale nei wiesz co i gdzie. No i na pewno to straszniejsze niż tabuny zombiaków. Mam nadzieję, że to się nie zmieni do końca :)

 

Grał już ktoś w dlc? Trzyma poziom reszty i warto to brać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tylko urywki gameplayow z DLC na YT.

Są to takie bardziej mini gierki. W jednym w piwnicy musimy przetrwać do zmierzchu odbierając ataki i chyba są takie mini boss. Drugi dodatek to taki zupełnie na raz, musimy uciec z pokoju. A trzeci to coś na podobieństwo pierwszego z tym, że biegamy po domu i próbujemy przetrwać 😀

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przegrane jakoś z 6-7h myślę, że jestem w połowie gry. Powiem wam, że jest bardzo miło i przyjemnie. Strachu większego raczej nie ma ale klimat gruby.

Jedynie czego mi brakuje to mogli spokojnie dać po prostu zombi zamiast tych postaci z MAŹI :)  Byłoby super :) Brakuje zwykłych powolnych zombiaków. Zagadki są można by powiedzieć za łatwe, mogłoby by być nieco trudniejsze. dla mnie 8-9/10 minus za brak zombiaków oraz za ciężkie sterowanie jeżeli chodzi o strzelanie z broni. (headshoty) Chociaż to może moje odczucie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie kusi ten RE7, właśnie ograłem demo z 2ma zakonczeniami, ostatniego zakończenia nie udało mi się zrealizować ponieważ za kazdym podejsciem zostawałem zarażony.

Powiedzcie mi jak ma się Demo do pełnej gry? Całość wypada o wiele lepiej niż demo?

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypada w uj lepiej, demko to spacerek. W pełnej masz broń w łapie sporo zagadek i genialne lokacje. No i cała esencja re, zabawa z eq mixowanie itemow itd. Fabuła też daje rade, jest ciekawie. Ja już dawno w żadna grę się tak nie wkrecilem. Walki z bossami to poezja.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest efekt jeszcze jednego przejścia?

Troszkę się obawiam długości rozgrywki, niby średnia to około 10h ale znam takich, którzy grę ukończyli po około 15h więc znając mnie raczej byłbym w tym drugim kręgu :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup w końcu tego Residenta i się uspokój. Przejdziesz, sprzedasz i zapomnisz, jak się bardzo spodoba, to sobie zostawisz. Przeżywasz, jakby to było kupno mieszkania :1_grinning:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeżywam bo się szykuję na wersję cyfrową a i tak kupuję zbyt dużo gier więc staram się to robić ostrożnie :good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rozterki najlepiej przeżywać w ciszy i odosobnieniu :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ja sprowokowałem te wyznania hahahaha

Spytałem tylko czy gra przyciąga na przejście drugi raz :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolos i jego rozterki :) Ja się momentami zastanawiam czy ty wogóle coś kupujesz czy tylko pytasz :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahaha, kupuję kupuję :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy kupują i grają, recki lecą na poziomie 9/10, wszechobecny hypetrain jedzie już drugie okrążenie, a biedny Kolos nie wie czy kupić :1_grinning:

 

Sam wczoraj przyjanuszowałem na Allegro bez żadnych rozterek, jutro sprawdzę, czy faktycznie jest czym się zachwycać. Jarałem się Obcym Izolacją i czekałem na jakąś kolejną grę z perspektywy pierwszej osoby, gdzie podobnie będzie można kroić klimat nożem.

 

Jak koniecznie chcesz cyfrę, to taniej nie będzie pewnie aż do Wielkanocy, obstawiam, że wtedy wpadnie w jakichś 12 deals for Easter. Jeśli do tego czasu masz zamiar gdybać i rozkminiać, to pozdro ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×